Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΑΛΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mr Giannis, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Mr Giannis

    Mr Giannis Regular Member

    καλησπέρα και καλό μήνα.
    άντε, ό,τι ποθείτε να πάθετε
    ευχάριστο, ηδονικό και όπως σας αρέσει
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Και αυτό είναι στο Fetish Discussion επειδή....... ;

    Καλό μήνα anyway  
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Καλό μήνα λοιπόν! Άντε να έρθουν και τα Χριστούγεννα να πάρουμε καμιά αδειούλα! Είναι fetish για όλους φαντάζομαι  
     
  4. mrs Danay

    mrs Danay Regular Member

    για οσους δουλευουν ειναι ευκαιρια για μια αδειουλα!! 
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: ΚΑΛΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ

    Οχι αγαπη μου σου εχω ενα πιο ρεαλιστικο fetish! τρεις εβδομαδες εορταστικο ωραριο=πηδημα απο οτι τρυπα μπορεις να φανταστεις και οχι απο τα ωραια γιατι αυτα φανταζομαι θα μου λειψουν πολυ εκεινες τις μερες..  ααχχχ.. παλι δε θα καταλαβω χριστουγεννα, ω ξαφνικα νιωθω σαν το κοριτσακι με τα σπιρτα! μπααα οχι, αυτος δεν ειναι σιγουρα ο μηνας μου..
     
  6. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΚΑΛΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ

    Oops! Είναι ανάλογα το αντικείμενο με το οποίο ασχολείται ο καθένας... δεν ξύνω άλλη πληγή  
     
  7. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: ΚΑΛΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ

    Καλο μηνα,τρελλο,ερωτικο,αγαπησιαρικο...Γιατι ετσι μας αρεσει!Ο τελευταιος του χρονου....
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    καλο μηνα σε ολους..
     
  9. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: ΚΑΛΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ

    Καλο μηνα σε ολους
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλο μηνα και απο εμενα.
    Ο ωραιοτερος ισως μηνας του χρονου.
    Χριστουγεννα, Πρωτοχρονια, ψωνια, δωρα, χουχουλιασμα διπλα στο τζακι με το χιονι εξω να πεφτει (τι λεω η τρελλη? πετροβοληστε με) κλπ.κλπ.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καλό μήνα καλοί μου φίλοι και φίλες. Είθε ο ερχομός του Θεανθρώπου στην γη να ζεστάνει τις καρδούλες σας.

    Και μια που μιλάμε για καρδιές, δεχτείτε αυτό το μικρό δωράκι από τά βάθη της δικής μου καρδιάς. Θα προσδώσει μια άλλη νότα, πιο εύθυμη, πιο γιορτινή, στο Χριστουγεννιάτικο τραπέζι σας.

    ΠΑΤΕ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΚΩΤΑΚΙΑ ΠΟΥΛΙΩΝ

    Η πλέον κλασική και δοκιμασμένη συνταγή για πατέ. Καρδιές και συκωτάκια πουλιών με κονιάκ σε έναν ακραίο αλλά υπέροχο και αρωματικό συνδυασμό. Κατάλληλο πιάτο για όλες τις ώρες και περιστάσεις…

    ΜΕΡΙΔΕΣ 6
    ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ 15 λεπτά + χρόνος για πάγωμα
    ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ 20 λεπτά

    ΥΛΙΚΑ

    -250 γρ. καρδιές και συκωτάκια πουλιών, πλυμένα και καθαρισμένα από ίνες
    -2 μικρά κρεμμύδια πολύ ψιλοκομμένα
    -1 σκελίδα σκόρδο λιωμένη
    -80 γρ. βούτυρο
    -2 κουτ. σούπας κονιάκ
    -αλάτι και φρεσκοτριμμένο πιπέρι
    -λίγα δαφνόφυλλα
    -λιωμένο βούτυρο

    ΕΚΤΕΛΕΣΗ

    Σε ένα τηγάνι πάνω από μέτρια φωτιά σωτάρουμε το κρεμμύδι και το σκόρδο με λίγο βούτυρο μέχρι να μαραθεί. Προσθέτουμε τα εντόσθια και τη μια κουταλιά κονιάκ και ανακατεύουμε μέχρι να ψηθούν τελείως.

    Τοποθετούμε το μίγμα στο μπλέντερ με το βούτυρο, το υπόλοιπο κονιάκ και το αλατοπίπερο και πολτοποιούμε μέχρι να γίνει λεία κρέμα. Μην τσιγγουνευτείτε τον χρόνο σας. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΛΑ. Αδειάζουμε το μίγμα σε μια οβάλ φόρμα ή πήλινο σκεύος και αφού ισιώσουμε την επιφάνεια, διακοσμούμε με τα φύλλα δάφνης.

    Αφήνουμε το πατέ στο ψυγείο για λίγη ώρα. Αν δεν το καταναλώσουμε την ίδια μέρα, το αλείφουμε ελαφρά με βούτυρο για να μην ξεραθεί.

    Το σερβίρουμε με αλμυρά κράκερς ή μπισκότα ή για ακόμη πιο ακραία και έντονη γεύση, με φέτες μήλου.

    Bon appetit...
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Καλό μήνα να έχουμε...αλήθεια lola γιατί δεν θα καταλάβεις πάλι Χριστούγεννα?Πρέπει να ξέρεις ότι αν κάποιος θέλει κάτι πολύ...συνομωτεί το σύμπαν για να το πετύχει.