Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ Ή ΧΑΜΕΝΟΙ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Avel, στις 2 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Avel

    Avel Regular Member

    Αισθάνεστε κερδισμένοι ή χαμένοι από τη μέχρι τώρα συμμετοχή σας στο community και γιατί;

    Προσωπικά αισθάνομαι πολύ κερδισμένος.
    Όταν πρωτομπήκα στο forum πριν από ένα χρόνο δεν πίστευα ποτέ ότι θα με ωφελήσει τόσο πολύ. Τον πρώτο χρόνο αισθανόμουν πραγματικά χαμένος. Βαριόμουν να διαβάζω τόσα θέματα. Μερικά δεν μου άρεσαν κιόλας. Για να πω την μαύρη μου αλήθεια ακόμα ψιλό- βαριέμαι να διαβάζω και να γράφω. Βλέπετε είμαι και λίγο τεμπελάκος.

    Από τη στιγμή που πήγα στην πρώτη συνάντηση όλα άλλαξαν. Γνώρισα καταπληκτικούς ανθρώπους – ενδιαφέροντες και καλοσυνάτους. Ήμουν κουμπωμένος στην αρχή αλλά γρήγορα με έκαναν να αισθανθώ σαν να γνωριζόμασταν χρόνια. Το γεγονός αυτό με συνεπήρε. Ήταν η πρώτη φορά που αισθανόμουν άνετα σε μια παρέα, μπορούσα να εκφραστώ ελεύθερα και να μην παρεξηγηθώ. Ορισμένες φορές μάλιστα , λόγω ποτού (ένα από τα πολλά μειονεκτήματα μου), μπορεί να έκανα και παρεξηγήσιμα πράγματα, αλλά ποτέ κανείς δεν με σχολίασε άσχημα, από τους ανθρώπους τουλάχιστον που είχα ήδη γνωρίσει και εκτιμούσα.

    Γιατί άνοιξα αυτό το νήμα;
    Γιατί για άλλη μια φορά χθες πέρασα καλά με τους καινούριους φίλους που έκανα από εδώ (εγώ φίλους σας αισθάνομαι)!
    Γιατί πρώτη φορά γνώρισα τόσους ανθρώπους, σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα και μου έδωσαν πολλές και ζεστές αγκαλιές και ειδικά σε μια περίοδο που τις χρειαζόμουν απόλυτα.
    Γιατί θέλω να παροτρύνω και άλλους ανθρώπους του forum να πάψουν να κρύβονται πίσω από τα pc τους και να έρθουν να γνωριστούμε και να περάσουμε καλά.
    Γιατί μια συνάντηση με τα άτομα που γνώρισα εδώ είναι καλύτερη και από ένα session με κάποιον άσχετο.
    Γιατί θέλω πολύ να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους εσάς που με δεχτήκατε όπως είμαι.

    Εγώ είμαι πολύ κερδισμένος λοιπόν και είμαι σίγουρος ότι δεν θα το μετανιώσω.
    Εσείς;;;
     
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Το thread μένει ως θέμα συζήτησης, όχι αφορμή για διαπροσωπική αρένα και ευκαιρία για διαξιφισμούς.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    είχε meeting το σαββατοκύριακο ;;
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ Ή ΧΑΜΕΝΟΙ;

    Δε μου αρέσουν οι συναντήσεις..Κάποιοι χάνουν στα επιτραπέζια και μετά σου κρατάνε μούτρα..   
     
  5. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Κανείς δεν ζημιώνεται ακούγοντας διαφορετικές απόψεις και κάνοντας διάλογο - φτάνει να μπορεί να ακούσει.
     
  6. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Μετά από χρόνια interνετικής συμμετοχής και κάνοντας έναν απολογισμό μπορώ να πω με βεβαιότητα πως έχω κερδίσει καλούς φίλους, όμορφες παρέες και ενδιαφέρουσες γνωριμίες. Άρα είμαι σίγουρα κερδισμένη.