Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κάντυ Κάντυ είσαι μεγάλη ΜΠΣΩΛΑ!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Invisible Ypsilon, στις 4 Σεπτεμβρίου 2018.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Το ανέφεραν πολλά κορίτσια το καντυ αλλά για κάποιο λόγο δεν μάρεσε, δεν ασχοληθηκα ποτέ :S
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ο Θορν ο ξανθος ο Ριτζ ο μελαχρινος
     
  3. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ευχαριστώ! Με αυτά μεγάλωσε και ο Παπακαλιατης. Πως να μην επηρεαστει μετά;!
     
  4. Master D

    Master D Regular Member

  5. KASEFI

    KASEFI New Member


    Πρωί πρωί έχω πέσει στα πατώματα από τα γέλια!!!!
    Αν και δεν τα θυμόμουν έτσι τα πράγματα... αλλά πιτσιρίκια είμασταν... τι να καταλάβουμε...!!!
    Δεν ξέρω πόσοι άντεξαν να το δουν μέχρι τέλους... εγώ πάντως όχι...
    Respect πάντως για τον κόπο του συγγραφέα!!!!
     
  6. mastavm

    mastavm New Member

  7. Leader

    Leader Regular Member

    Θυμάμαι το εξής:
    Ειμαι γύρω στα 11-12 -καλοκαίρι -Επτάνησα εξοχικό όπου με μια δεύτερη ξαδέρφη μου καθόμαστε να δουμε ενα μεσημέρι μια βιντεοκασσετα, μόνοι μας γιατί οι μεγάλοι είχαν παει για μπάνιο, με κάποια επεισόδια Καντυ Καντυ (το οποίο ήξερα οτι υπάρχει αλλα δεν το έβλεπα) και αστυνόμου σάινη. Μετά απο κανα δυο επεισόδια βλέπουμε κάτι κακούς να έχουν απαγάγει την Καντυ Καντυ και να την έχουν δεμένη κ φιμωμένη...μετά αφού αρχίσαμε να βλέπουμε αστυνόμο Σαΐνη σε δυο επεισόδια οι κακοί είχαν πιάσει την Πέννυ και την είχαν δεμένη κ φιμωμένη. Κοιταχτηκαμε με την Ευτυχία και μου λέει . Ποσο ωραίο ειναι να σε απαγάγουν! Μπορουμε να βρούμε σχοινί στο σπίτι κ κανα μαντήλι; Δεναμε ο ένας Τον άλλο πάνω απο 10 φορές και ήταν το κρυφό μας παιχνίδι. Ακόμη το θυμόμαστε κ γελάμε
     
  8. Έτσι!!!
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

       

    Νομίζω ότι το έβαζε κάθε Παρασκευή μία εποχή και μετά στα καπάκια Dr. Who. Υπήρχαν φορές που δεν μπορούσα να ξεχωρίσω ποιο από τα δύο μου φαινόταν πιο δυσνόητο!!
     
  10. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Καιρός ήταν...κάποιος επρεπε να τα πει!!!!!