Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καθαρίσατε ποτέ το πληκτρολόγιό σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος serr, στις 1 Μαρτίου 2006.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Και να ήταν μόνο το πληκτρολόγιο καλά θα ήταν.
    Αλλά είναι και η οθόνη χάλια   Και γενικά όλο το νετ καφέ που πηγαίνω " κάποια φορά " όταν είμαι στο παλιό μου σπίτι.

    Και για αυτό τον λόγο αλλάζω συνέχεια νετ καφέ!!!
     
  2. serr

    serr Regular Member

    Αγοράστε το πληκτρολόγιο SM_Art_Lady και στείλτε μου τον λογαριασμό. Τι να κάνουμε. Να μάθω άλλη φορά να μην βάζω ιδέες. Πάνω που είχα σκοπό να Σας πώ να καθαρίσετε και τα υπόλοιπα εξαρτήματα του PC Σας. ΜΗΝ το κάνετε προς Θεού.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    λοιπόν ναι και εγώ πηγαίνω σε net cafe και παιρνώ αρκέτες ώρες παίζοντας ( Lineage II ) έχω γνώρισει και άτομα από αυτό το forum εκέι (όποιος επίσης παιζεί ας μου στείλει προσωπικό μύνημα αν είναι να κάνουμε κανα πάρτυ εκεί   !!!) που λέτε μερικά πληκτρολόγια έχουν τόση βρωμία που κάποια από αυτά τα πλήκτρα δεν πίεζονται... τουλάχιστον έχω συγκέκριμένους υπολογιστές που κάθομαι με καινούργια πάντα πληκτρολόγια που τα κα8αρίζουμε με το απαλό χτύπημα που έχει ήδη αναφερθεί τα ποντίκια είναι προσωπικά για αυτά ναι αναρωτιέμαι τη βρωμία έχουν... θυμάμαι παλαιότερα που είχα αυτά με τη μπίλια και καθάριζα τον μηχανισμό κάθε 3 μέρες...
     
  4. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Να σας πω ότι εχω δει και κάποιους να έχουν μαζί τους ποντίκι, αλλά και πληκτρολόγιο, στο νετ καφέ.
    Το καλύτερο είναι έχεις δικό σου κομπιούτερ!!!
     
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Χαχαχαχα, καλό βρε, εγώ καθαρίζω τον Η/Υ μου κάθε μήνα, μη σας πω καλύτερα τι βγαίνει από μέσα... και φυσικά δε θα σας πω πώς να το καθαρίσετε γιατί μου φαίνεται οτι θα αγοράζουμε και χαλασμένα PC στο τέλος...
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    να όμως που έχω υπερχρεώσει το σταθέρο μου και δε μπόρω να βάλω στο σπιτάκιμ adsl .... αν δε ξεχρεώσω ;(