Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Και ο θεός έφτιαξε τα κανίς...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 10 Ιουνίου 2006.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Και ο θεός έφτιαξε τα κανίς..

    Σκυλιά ράτσας(με πάμπολλα μπασταρδεμένα παρακλάδια) που προκαλούν εντελώς αντιδιαμετρικά συναισθήματα.Ή θες να τα χαιδέψεις ή θες να τα κλωτσήσεις.Ή τα λες πανέμορφα ή πατσαβούρια.Ή τα λατρεύεις ή τα μισείς.Ή σου φαντάζουν χλιδάτα ή εντελώς φλώρικα.Αυτόν που τα συνοδεύει ή έλεγκαντ θα τον πεις ή μικροκακόμοιρο επιδειξία...
    Ακόμα και αυτοί που στέκονται αδιάφοροι απέναντι τους,κρατάν αυτή τη στάση γιατί:
    α.ή δεν έχουν δει κανίς στη ζωή τους
    β.έχουν δει λίγες φορές και δεν το έχουν σκεφτεί...
    και γ.γιατί δεν έχουν συνειδητοποιήσει πως η αδιαφορία οφείλεται στην αποστροφή της θέας τους(κανείς απ αυτούς δεν έχει κοιτάξει πάνω από λίγα δευτερόλεπτα κάποιο απ΄αυτά στο δρόμο..)...
     
  2. savra

    savra Guest

    Τα Δαλματίας (με τις πολλές τις βούλες)?
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Incomplete,

    Κάπου μπορεί να καταλαβαίνω τί περίπου θέλεις να πεις, αλλά και πάλι μου διαφεύγει ο ακριβής λόγος που αυτό το νήμα το έβαλες στο BDSM discussion forum.

    Και δεν αποκλείεται να καταλαβαίνω και λάθος αυτά που καταλαβαίνω.

    Θα ήθελες να εξηγήσεις κάπως τί εννοείς;

    Και μετά θα δούμε αν θα μείνει εδώ το νήμα ή θα πάει στα οφφ τόπικ.

    Υ.Γ.
    Τα συμπαθώ τα κανίς. Αν και αισθητικά δεν μου είναι ευχάριστα, εκτιμώ βαθιά τον άγονο αγώνα που δίνουν κάθε στιγμή για να τα βλέπει κάποιος και αυτά ως σκύλους. Γιατί πώς να το κάνουμε, σκύλοι είναι τα καημένα και παλεύουν να το αποδεικνύουν. Το έχω παρατηρήσει πολλές φορές.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Και ο θεός έφτιαξε τα κανίς...

    Βασικά ,το κίνητρο για το νήμα, το πήρα από μια απάντηση που είδα....Δώσε λίγο χρόνο ,καλή μου tender και θα διαφανεί η αλληγορία... 

    Σε ευχαριστώ..  
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest


    «Εσένα σε χαλάσανε τα σεμινάρια» που έλεγε η Κατερίνα Γώγου στον Αλεξανδράκη.

    Μα το φόρουμ είναι γεμάτο αγγελίες από πέτ(ς) που ψάχνουν αφέντες , αφέντρες . Και δεν έχουν θέση στο BDSM ντισκάσιον τα κανίς του Ινκοπλίτ ;

    Για να επανέλθουμε στην τάξη .
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Εμένα βάζετε σε ρόλο Αλεξανδράκη, Κύριε φον Κλάιστ;

    Μακάρι, τηρουμένων των αναλογιών άντρας / γυναίκα, και ας έχουν κάνει όσο να ναι κάποια ζημιά τα σεμινάρια.

    Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας, εύχομαι.

    <πολύ γλυκό χαμόγελο>
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Και ο θεός έφτιαξε τα κανίς...

    Ποια ομάδα ανθρώπων θα μπορούσαμε να ταυτίσουμε με τα κανίς ; Ή για να ΄μαι πιο σαφής,με ποια status ?  
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Re: Απάντηση: Και ο θεός έφτιαξε τα κανίς...

    Δεν ξέρω για στάτους αλλά από την εμπειρία μου θα πρέπει να είναι ένα απαιτητικό και νευρωτικό είδος ανθρώπου.
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Κι αυτό είναι θέμα για bdsm discussion?????
     
  10. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Δεν ξέρω βρε λάρα, εγώ για τα κανίς μίλησα. Τον συμβολισμό μάλλον μόνο ο Incomplete_ τον βλέπει και περιμένω να ρίξει φώς στην υπόθεση λολ
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Και ο θεός έφτιαξε τα κανίς...

    Γεννετικα τροποποιημενη ομαδα με στοχο την ψυγολογικη εξυπηρετηση του αφεντικου ..(κραταμε να σε κρατω δηλαδις). Τα ποδια του αφεντικου και το λουρακι δειχνουν να χανονται στον ουρανο , πραγμα που κανει το μικρο pet να αισθανεται οτι μπορει να δηλωσει την υπαρξη του και στα αλλα λυκοσκυλα , κολεϊ , μολοσσους και παει λεγοντας ...
    Και ολοι ειναι ευτυχισμενοι μεχρι που καποιος λυκοσκυλος γυρεψει να σεξουαλιστει με καποια κανισουλα .....
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Και ο θεός έφτιαξε τα κανίς...

    Γαβ Γαβ... ας μου εξηγησει καποιος για ποιο πραμα μιλαμε γιατι θα αρχισω να γαβγιζω παλι!!!