Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καταμαρτυρούντα ανωμαλίας καθημερινά στιγμιότυπα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 6 Ιουλίου 2016.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μες στο γενικό πασχαλινό κλίμα, που φέτος στο φόρουμ μεταφράζεται σε αμοιβαίες ευχές γαμησιού, ο Άριοχ ομολογεί
    Συνεχίζουν ανάκατα τα ξώφαλτσα ευχολόγια, επανέρχεται ο Άριοχ ως πρέσβης καλής θέλησης με προσφορά μπίρας, μετά ρελάνς με σουβλάκια. Οπότε χαλαρή διαβάζω:

    "Αρκεί να κατέβεις από τη σωστή μεριά του τραίνου και μετά να έχει σουβλάκια.
    Σουβλάκια ή σούφρα!"

    Και μου φάνηκε και legit, τι σχέση έχει η τέφρα τώρα, ο Άριοχ είναι ο ανώμαλος, δεν φταίω εγώ!


    ΥΓ Μια και λόγω του κλίματος ενδέχεται να φυσήξει προς τα εδώ, θα αυτοπυρποληθώ: άντε γαμήσου estelwen!
     
    Last edited: 22 Απριλίου 2019
  2. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    LOL
     
  3. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα "Παρακαλώ 2 τυλιχτά γύρο χοιρινό και μια σούφρα στην διεύθυνση Αγαμήσου 64, 4ος όροφος, κουδούνι Μπάμπης Δινοπονόπουλος"
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ είσαι όργιο, γαμήθηκα (πόντος!!!) στα γέλια και με κοιτάνε καλά καλά στο γραφείο.

    Στο πνεύμα των ημερών τους είπα να πάνε να γαμηθούν!
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Nαι ναι, γέλα εσύ, που έβαλες άβαταρ ένα ψυχοπαθή ναυτίλο, σαν τον Τζακ Νικολσον είναι, έχει και φλεβίτσες στο μάτι! Και δεν είμαι οφφτόπικ!
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Βλάσφημη, πώς μιλάς έτσι για τον παντεπόπτη οφθαλμό του Χάους? (Όχι του House @underherfeet, μην παίρνεις θάρρος)

    Θα ξυπνήσουν οι Μεγάλοι Παλιοί και θα γίνει του υγρού πλοκαμιού το κάγκελο.

    Edit: Στραβωμάρα... γέρασα μάλλον.
     
  7. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχαχαχαχα Μόλις μου γάμησες (πόντος) το άβαταρ!!! 
     
  8. rea..

    rea.. Contributor

    Όχι άλλο κάρβουνο!  
     
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

  10. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

  11. Metaixmio

    Metaixmio Äther Ignis

  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor