Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κinky?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kris, στις 23 Μαρτίου 2007.

  1. Kris

    Kris Regular Member

    Kαλησπερα σε ολους!Μου ειπαν σημερα για ενα μπαρακι που λεγεται KINKY στο Μοναστηρακι.
    Πολυ ωραιο λεει,με ενδιαφερουσα διακοσμηση,κατι κρεβατια για να αραξεις & τετοια!
    Καλο ακουστηκε μα το ατομο που μου το πε ειναι καπως ''tredy'' & δεν εμπιστευομαι πολυ το γουστο της!
    Εχει παει κανεις να μας πει καμια γνωμη?
     
  2. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    συμπαθητικο μαγαζι, ανοιχτο κατα το μεγαλυτερο μερος του (ας πουμε ανοιχτης αρχιτεκτονικης διοτι δεν ειναι υπαίθριο), το ονομα δεν εχει μεγαλη σχεση, είναι καπως trendy αλλα οχι τιποτα ψυρροκαταστασεις.πηγαινε αξιζει τον κοπο να το δεις και μονος σου δεν ειναι δηλαδη κακο.

    καλα τα κρεβατια αλλα λιγο αβολα και δεν εχω δει κανεναν να κανει τιποτα σε αυτα. δεν ειμαστε και στο kit kat αλλωστε