Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Vasileys, στις 6 Ιανουαρίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vasileys

    Vasileys Regular Member

    Xαιρετώ τους πάντες, εκτώς απο τους πάσης φύσεως "αγάμητους" , "απροσάρμοστους", και κάποιους πού επειδή στερήθηκαν το μητρικό βυζί, δηλώνουν " Κυρίαρχοι " προκειμένου να εκδικηθούν τη Μαμά τους χτυπόντας οτιδήποτε έχει σχέση με το θυλικό στοιχείο. Σ'αυτούς ειδικά έχω να πώ το εξής << Βρίσκεστε σε λάθος τόπο. Κάντε Υπομονή μέχρι τον επώμενο Χίτλερ και τότε ίσως βρήτε τον παράδεισσό σας. >> Στα δε θύματα προτείνω, μη σιωπάτε !! Καταγγείλετέ τους, αν μη τι αλλο γιατί κανέας ψυχοπαθής δεν έχει το δικαίομα να εισχωρεί στον κόσμο και τα όνειρά μας. Φιλικά με πολύ αγάπη "Vasileys"
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    Τα σέβη μου Vasiley  
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Βλεποντας το μηνα εγγραγης σου εδω θα σου προτεινα να εισαι ποιο υπομονετικος και ποιο κοσμιος αν γινεται γιατι δεν πιστευω οτι ειναι σωστος τροπος εκφρασης αυτος προς μια παρεα που δεν εχεις ακομα γνωρισει!!! 
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    Ομορφε μπορης να μας πης εδω μπηκες να κανης τον προστατη των υποτακτηκων, ? για ρωτατες πρωτα το θελουν οι ιδιες, και μετα να τους παρεχης προστασια, η αλιος καντην με ελαφρια οκει, ακου εκη ο προστατης των αδυνατων και τυμορος των Κυριαρχων που μπηκε για να μας την πη.
     
  5. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    Πολυ καλα αυτα που λες, αλλα διορθωσε την ορθογραφια σου, και τη χρηση των σημειων στιξης. Δυσκολευτικα να διαβασω το post σου.
     
  6. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    ξέρει τι λέει ο Vasileys
     
  7. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    Τι θελεις να πεις? Μπορεις να ριξεις λιγο φως, σε παρακαλω, γιατι εχω μεσανυχτα?
     
  8. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    εγώ όχι, ο Vasileys μπορεί, που άνοιξε και το thread
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    Επιδη η βασιλεια καταργηθηκε εδω και χρονια, την εκανε και ο vasileys σου με ελαφρια.......ισως πηγε να κανη τον προστατη σε αλλη χωρα και αλλο σαιτ, οποτε αδικα περημενης αγαπητη μου sapfw.   
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν μιλά για όλους ο Βασιλεύς , αλλιώς θα έβαζε και τον εαυτό του μέσα . Για αυτήν την ομάδα των Κυρίαρχων , με βρίσκει και εμένα σύμφωνο . Αλλά πες μου Βασιλέα , που εδώ μέσα βρήκες κάτι τέτοιο ;
     
  11. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    Perri, στο είπα και σε προηγούμενο post, τα "μου", "σου", "του" όχι σε μένα.
     
  12. Jiannis

    Jiannis Regular Member

    Απάντηση: Μή σωπαίνετε, καταγγείλετέ τους

    Ξερει τι λεει και εγω συμφωνω 100%...
     
Thread Status:
Not open for further replies.