Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μανιφέστο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Master-Yoda, στις 6 Φεβρουαρίου 2019.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ισως αλλα δεν ειανι ετσι ακριβως ισως ολα αυτα ειανι χαβαλε για καποιους οκ συμφωνω ...

    απο εκει και περα εγω βλεπω μια δυσφημιση του βδσμ για προσωπικο ωφελος ετσι το λαμβανω εγω
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αυτά που "γράψατε" και "θίξατε" βρίσκονται αυτούσια εδώ στο twitter, και ανήκουν σε άλλον χρήστη, που δεν αναφέρατε ως πηγή. Τουναντίον, στα λόγια σας φαίνεται καθαρά μια προσπάθεια οικειοποίησης του κειμένου - υπενθυμίζω ότι σε άλλες περιπτώσεις αναφέρατε πηγές.

    Και τα ποστάρατε "αλλού" μετά την ημερομηνία δημοσίευσης στον απάνω αναφερόμενο λογαριασμό του twitter.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    σε αυτόν τον ατελείωτο χαβαλέ αναφέρθηκα.
     
  4. Master-Yoda

    Master-Yoda Αρχή άνδρα δείκνυσι

    'οταν το βρήκα σαν κείμενο το βρήκα χωρίς πηγή για την ακρίβεια έλεγε πηγή άγνωστη ! Σε ευχαριστώ που βρήκες την πηγή και σαφώς να αποκατασταθεί
     
  5. Master-Yoda

    Master-Yoda Αρχή άνδρα δείκνυσι

    αν παρατήρησες δεν υπέγραψα το κείμενο ( συνηθίζω να υπογράφω τα δικά μου γραφόμενα )
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    θα μπορούσε να είναι η πηγή, ή θα μπορούσε να είναι κι εκείνη μιά απλή αναμετάδοση ενός πιασάρικου διχαστικού κειμένου γιά προβολή.
     
    Last edited: 6 Φεβρουαρίου 2019
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @estelwen   τα εχει γραψει και αλλου οΓιοντα αλλα στις 5/12 τεσπα

    @tithon το φανταστηκα ... εγω παντως μονο το αρχικο ποστ διαβασα και απαντησα
     
  8. Master-Yoda

    Master-Yoda Αρχή άνδρα δείκνυσι

    χαίρομαι που όλοι είστε του δε ποιντ!!!!
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @Master-Yoda εχεις γυρισει εδω στο φορουμ εδω και λιγες μερες και το ομνο που κανεις ειναι να ριχνεις λασπη οχι σε προσωπικο επιπεδο αλλα γενικα στο βδσμ
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Κρίμα που ο πραγματικός δημιουργός το δημοσιοποίησε στις 4 Δεκεμβρίου, τεσπα  
     
  11. Master-Yoda

    Master-Yoda Αρχή άνδρα δείκνυσι

    το θέμα πάει όπου αντέχει ο καθείς να το πάει
    Δεν ξέρω αν αξίζει να ασχολούμε , ας μπω και εγώ στο τρυπακι να χαχανίζω και να ποστάρω μονο τραγούδάκια
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    και οσο για το ΑΝ υπογραψες το κειμενο ξερεις πολυ καλα οτι αλλου το εχεις υπογραψει ...... και θα το κανω για δευτερη φορα σε να ποσταρω φωτο ....

     

    αυο το Master Yoda δεν ειανι υπογραφει στο τελος ? !!!!