Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μηνύματα σε τοίχους που μάς άγγιξαν

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mr.Blue, στις 12 Ιουλίου 2017.

  1. Και παλι ευχαριστω πολυ!

    "Αυτο-αφοπλιστικο";!!!  
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ναι ναι αυτό το disarm των εσωτερικών συγκρούσεων  
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

     

    Κάπου στο κέντρο της Αθήνας πέρυσι...   
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

     
    Το απειροστό είναι η έκφραση του απείρου σε αυτό τον κόσμο 
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

     

    Κι ένα για εκείνες που αγαπάμε αλλά το θεωρούμε τόσο δεδομένο που δεν τους το λέμε (σχεδόν) ποτέ   
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. sub..v

    sub..v Guest

  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

     

    Λίγες είναι οι φορές που προσέχω τι υπάρχει γύρω όταν περπατάω,στο ίντερνετ όμως έπεσα τυχαία πριν κάτι μήνες πάνω σε αυτή τη φωτογραφία και με άγγιξε. (Ελπίζω να μην είναι φάουλ αυτό.Είναι γραμμένο σε τοίχο άλλωστε  )

    Εντυπωσιακό το πως μια εγωιστική ανούσια ερώτηση μετατράπηκε σε μια τόσο τρυφερή και ουσιαστική ερώτηση.Μου φάνηκε έξυπνο κι ευαίσθητο.Άρχισα να αναρωτιέμαι πόσοι άνθρωποι τελικά αναρωτιούνται για τους άλλους,και το πως αισθάνονται.

    Βρήκα ρομαντική την ιδέα,γιατί δεν έχει συγκεκριμένο παραλήπτη και είναι σα να απευθύνεται σε όλο το κόσμο...περνάνε όλων των ειδών άνθρωποι στο δρόμο κι όλοι ξένοι με αυτόν...αλλά θα διαβάζουνε την ερώτησή του που είναι τόσο... προσωπική ( ; )
    κι αυτό με άγγιξε.
     
    Last edited: 14 Ιουλίου 2017
  10. brenda

    brenda FU very much

     
    Να πω; 
    Θα πω. 
    Δεν είναι εγωιστική.
    Είναι η προϋπόθεση για να καταφέρεις να σχετιστείς με άλλους.
     
  11. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  12. Γερακι

    Γερακι Regular Member

     

    Το βλεπω στα Εξαρχεια γραμμενο σε ενα τοιχο και μου τραβηξε τη προσοχη.
    Το ειχα φωτογραφισει κι εγω, αλλα δεν βρισκω τη δικη μου, οποτε ανεβασα αυτη που βρηκα στο νετ.
    Δεν ξερω, μου βγαζει κατι απροσδιοριστο, μια μελαγχολια, σαν μια κραυγη.

    Ψαχνοντας, βρηκα πως ειναι στιχοι, ειναι τραγουδι, εχει ολοκληρη ιστορια πισω του.
    Για οποιον θελει, δυο απο τα λινκ που βρηκα ειναι αυτα:
    http://www.protagon.gr/apopseis/ide...os-synthimatos-pou-egine-tragoudi-21180000000
    http://www.musicpaper.gr/articles/item/2365-2013-02-27-14-41-40