Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μην πυροβολείτε το 11888..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 31 Μαϊου 2006.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Και όμως τα είπαν!απολαύστε τα:

    Θελω ενα τηλεφωνο να παρω εκει που μιλαω με τους αλλους (τα 090...)

    -Μηπως εχετε καταχωρημενο στον καταλογο και το κινητο; -Σε ποια εταιρια ειναι; -Ειναι Panasonic την εταιρια δεν τη γνωριζω

    Βρες μου λιγο το τηλεφωνο ενος σταθμου. Εκπεμπει στους 104.5 εδω στην Καρδιτσα

    Θα ηθελα το τηλεφωνο του Cosmote στο ταχυδρομειο της Καστοριας

    Θα ηθελα ενα τηλεφωνο που δεν το εχω. Δεν ξερω ονομα, μονο την οδο

    Θελω την καλλιτεχνιδα τη Λουιζα στην Αμερικη στο Σαν Φρανσισκο

    -Θελω να μαθω σε ποιον ανηκει ενα τηλεφωνο -Για δωστε μου το τηλεφωνο -Ποιο το δικο μου; -Οχι φυσικα, αυτου που σας πηρε -Α, αυτο δεν το ξερω. Αλλα μολις τωρα με πηρε και με εβρισε

    -Θα ηθελα το ταδε τηλεφωνο -(μετα απο πολυ ψαξιμο) Δεν υπαρχει, μαλλον θα ειναι απορρητο -Μα πως ειναι απορρητο, αφου το εχω δει με τα ιδια μου τα ματια. Ηταν πανω στο τραπεζακι και ηταν κοκκινο

    Θα μπορουσατε να με ξυπνησετε αυριο στις 6;

    Θα ηθελα το τηλεφωνο της Toyota Corolla

    -Θα ηθελα το κτηνιατρειο της Ορεστιαδας -Δηλαδη τη διευθυνση κτηνιατρικης; -Οχι τη διευθυνση, το τηλεφωνο θελω

    -Το τηλεφωνο μου δε λειτουργει -Ποιο ειναι; -Το ταδε στο ταδε ονομα -Απ' οτι βλεπω δεν ειναι καταχωρημενο στους καταλογους μας -Μα πως ειναι δυνατον; Αφου καναμε ολες τις απαραιτητες διαδικασιες στον ΟΤΕ. Αλλα η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν πληρωσαμε. Λετε να φταιει αυτο;

    Θα ηθελα ενα σπιτι στη Νιγριτα. Οποιο να' ναι, για να μαθω αν πεθανε καποιος

    Γεια σας. Εχουμε βαλει μια αγγελια στο ταδε τηλεφωνο. Μηπως ξερετε γατι προκειται;

    -Τον υπουργο δημοσιας ταξης θα ηθελα -Το τηλεφωνο του ειναι... ταδε -Ελληνας ειναι αυτος; -Ναι γιατι; -Γιατι εγω ειμαι Βουλγαρος

    Θα ηθελα το αυτοφορο της Καρδιτσας (αντι για τον αυτοματο)

    Δωστε μου σας παρακαλω το τηλεφωνο του 131

    Παίρνω το 0498 και δεν απανταει
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μην πυροβολείτε το 11888..

    -Τι ωρα φευγει το τρενο απο Λαρισα για Αθηνα; -Δεν γνωριζουμε τετοιες πληροφοριες. Μπορουμε ομως να σας δωσουμε το τηλεφωνο του σταθμου -Ωραια -236250 -Πολυ αργα ειναι. Δεν εχει νωριτερα δρομολογιο;

    Θα ηθελα το τηλεφωνο της ΙΚΑΣ (αντι του ΙΚΑ)

    -Θα ηθελα μια τραπεζα -Σε ποιο μερος; -Στα ταμεια

    Το 141 παει με την καινουργια η με την παλια ωρα;

    Τηλεφωνημα στο 131: -Θα ηθελα ενα τηλεφωνο στα Τρικαλα της Καρδιτσας

    Τι ωρα εχει πτηση απο Λαρισα για Αγιοκαμπο;

    -Θα ηθελα το τηλεφωνο του ταδε -Εχει ενα τηλεφωνο, ειναι το ταδε -Οχι αυτο, του σπιτιου -Δεν εχει -Τι λες ρε που δεν εχει σπιτι

    -Θα ηθελα ενα κινητο τηλεφωνο. Ειναι της μανας μου και ειναι στην TELETEXT

    Συγνωμη γα την ενοχληση. Κλειστε και θα ξαναπαρω. Παω να φερω το ονομα γιατι νομιζα οτι ειστε κλειστα

    Εχασα το σκυλο μου τι να κανω;

    Την ταβερνα στο καζινο θα ηθελα

    Θελω εναν αριθμο πινακιδας. Αν σας το δωσω μπορειτε να μου πειτε σε ποιον ανηκει;

    -Θελω το νοσοκομειο -Ποιο νοσοκομειο; -Το κατ -Το νουμερο του ειναι το ταδε -Σαν πολλα νουμερα δεν ειναι παιδακι'μ -Μα φυσικα, αφου η Αθηνα εχει επτα ψηφια -Μα ηγω δε θελω της Αθηνας. Θελω το δικο μας εδω. Οχι του παν, του κατ

    Θα ηθελα τον ναο της Λαγοδηγητριας (αντι για Λαοδηγητρια)

    -Το τηλεφωνο της ΔΕΗ θα ηθελα -Εχετε βλαβη; -Οχι, φως δεν εχουμε

    Θα ηθελα την ομαδα αφυπνησης

    -Θα ηθελα το ταδε τηλεφωνο -(μετα απο αρκετο ψαξιμο) Δεν το βρισκω -Για να σας βοηθησω να σας πω οτι ειναι απορρητο

    Θα ηθελα το σιδηροδρομικο σταθμο των τρενων

    -Θα ηθελα τον αυτοματο της Θασου -Ειναι το 0593 -Αυτο παιρνω και ειναι λαθος -Μα πως ειναι δυνατον; Για πεστε μου λιγο τον αριθμο του τηλεφωνου που καλειτε στη Θασο -097253...

    Θα ηθελα το τηλεφωνο της ΔΕΗ στο πρωτο ποδαρ (μαλλον Χαλκιδικη)

    -Παρακαλω πως μπορω να ενεργοποιησω την αφυπνηση; -Πληκτρολογηστε στο καντραν του τηλεφωνου σας, αστερακι, 55, αστερακι, την ωρα που θελετε να ξυπνησετε και τη διεση -Ολα καλα αλλα ενα δεν καταλαβα. Το "KAI" δεν το βρισκω να το πατησω

    -Θα ηθελα ενα τηλεφωνο -Σε ποια πολη; -Εδω στη Θεσσαλονικη -Που μενει ο κυριος, στο κεντρο; -Τι εννοειται; -Ειναι δυαρι δηλαδη; (το τηλεφωνο) -Οχι καλε, μια γκαρσονιερα ειναι. Ενα δωματιο και μπανιο

    -Σας παρακαλω θα ηθελα να μου πειτε το τηλεφωνο του υδραυλικου που μου εφτιαξε τα σιφωνια -Ξερετε το ονομα του; -Οχι, αλλα ειναι ενας ψηλος και φαλακρος με μουσι. Τον ξερετε;

    -Ναι γεια σας, θα ηθελα να μιλησω στη Φωτεινη -Οριστε; -Καλε θελω να μιλησω στη Φωτεινη που δουλευει εδω στον ΟΤΕ της Κομοτηνης -Εδω κυρια μου ειναι Θεσσαλονικη -Θεσσαλονικη; Αμαν, τι θα κανω τωρα; Μου ειπε να την παρω τηλεφωνο να κανονισουμε για καφε. Πως θα την βρω;

    -Γεια σας. Το τηλεφωνο του Γιωργου Αλκαιου θα ηθελα -Το τηλεφωνο του κυριου Αλκαιου ειναι απορρητο -Καλα, αμα ειναι θα παρω αργοτερα

    Θα μπορουσατε να μου δωσετε μερικα τηλεφωνα για ερωτικο μασαζ;

    -Γεια σας. θα ηθελα το τηλεφωνο ενος καταστηματος Cosmote στη Γλυφαδα -Ποιο απ'ολα; Ξερετε την οδο; -Οχι δεν ξερω οδο -Τοτε δεν μπορουμε να σας δωσουμε οποιοδηποτε τηλεφωνο -Καλα θα ξαναπαρω το 131 μηπως ξερει η επομενη τηλεφωνητρια

    Μπορειτε να μου δωσετε το τηλεφωνο μου γιατι το ξεχασα;

    Τις βενζινες Σιελ θα ηθελα

    -Καλημερα, εχουμε βλαβη στο τηλεφωνο -Θα πληκτρολογησετε το 121 και τα τρια πρωτα ψηφια του αριθμου του τηλεφωνου που παρουσιαζει τη βλαβη -Δηλαδη; -Θα παρετε το 121 και τα τρια πρωτα ψηφια του τηλεφωνου σας -Δεν καταλαβαινω -Πειτε μου τι τηλεφωνο εχετε -Μισο λεπτο (φωναζει) Μπαμπη τι τηλεφωνο εχουμε; (μετα απο λιγο) ...Siemens!

    -Θα ηθελα το τηλεφωνο του Ανδρεα στο περιπτερο -Ποιου Ανδρεα; -Αυτου απεναντι απο την εκκλησια

    Αληθινο περιστατικο. Μια κυρια τηλεφωνει και η τηλεφωνητρια εχει βαλει το MUTE, ετσι ωστε να μην την ακουει και εχει πιασει κουβεντα με τη διπλανη συναδελφο της (αυτα συμβαινουν συχνα στο 131): -Θα ηθελα το ναο του Αγιου Γεωργιου (αφου απενεργοποιει το MUTE και δεν εχει ακουσει τιποτα) -Πειτε μου ξανα το μικρο ονομα του κυριου -Γεωργιος

    Μηπως μπορειτε να μου πειτε τι ωρα φευγει το τρενο;

    Προσπαθω να παρω ενα τηλεφωνο και βγαινετε συνεχεια εσεις. Μηπως θα μπορουσατε να το αφησετε λιγο ανοιχτο;

    Γιατι ο ΣΚΑΙ εκοψε την Εσμεραλντα;

    Αληθινο περιστατικο. Παιρνει καποιος πελατης και ο τηλεφωνητης του βαζει το MUTE ετσι ωστε να ψαξει με την ησυχια του τον αριθμο που θελει ο πελατης ο οποιος νομιζει οτι ο τηλεφωνητης δεν τον ακουει και αρχιζει και σχολιαζει: -Ο αχρηστος, τιποτα δεν ξερει. Εχουν πιασει ολοι μια θεση και καθονται. Κανονικα επρεπε να ξερει ολα τα τηλεφωνα απ'εξω. Ε ρε Παπαδοπουλο που θελουνε

    Ναι παρακαλω πειτε μου τι χρειαζεται για την εγγραφη μου στην... ταδε σχολη

    -Γεια σας. Θελω να μετακινηθει ενας καδος με σκουπιδια που ειναι κάτω απο το σπιτι μου και βρωμαει

    Ναι... γεια σας. Στο τηλεφωνο μου εχω φραγμο και θελω να τον βγαλω

    Δωστε μου το τηλεφωνο του διαιτητη Φλωτσιου. Ακους εκει ο κερατας τι δεν εδωσε. Αλλα δεν θα τον πετυχω και θα δεις τι θα παθει. Καταλαβες κοπελια; Ο τσατσος του Μητροπουλου επνιξε 2 πεναλτι... θα τον φτιαξω εγω

    Θα ηθελα το τηλεφωνο του νουμερου 29 ΚΤΕΛ Μαγνησιας

    Κυριακη μεσημερι: -Χιλια συγνωμη που σας ενοχλω τετοια ωρα..

    Δωστε μου το τηλεφωνο του μπογια της Νεας Μακρης?

    Εχω εναν αριθμο. Μπορω να σας τον πω και να μου βρειτε το τηλεφωνο του;

    -Θα ηθελα το τηλεφωνο της ΑΝΕΚ -Για Κρητη η για Ιταλια; -Οχι καλε, εδω στον Πειραια

    Θα ηθελα το τηλεφωνο της ΔΕΗ που κοβουν τα δεντρα

    Σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε ποια περιοχη της Ελλαδας εχει αυτοματο 0932;

    -Γεια σας, μπορειτε να μου πειτε πως θα παω στη Βουλα; - Απο που ερχεστε; - Απο Περιστερι - Δυστυχως δε γνωριζω τι λεωφορεια περνουν απ'το Περιστερι, μπορειτε ομως να παρετε το 185... - Μα δεν θελω λεωφορειο, με το αυτοκινητο θελω να παω.

    Σιγα σιγα παιδακι μου να μου λες τα νουμερα γιατι ειμαι γρια και πασχω απο σκληρυνση καζαμπλανκα!

    -Καλησπερα αγορι μου, τι ωρα ειναι; -Γιαγια ειναι 5:00 -Αχ μπραβο τωρα που βγαλατε την κασετα και μιλατε εσεις ειναι πιο καλα -Γιαγια δεν πηρες 141, 131 πηρες

    -Σας παρακαλώ δώστε μου το τηλέφωνο του αστυνομικού τμήματος της Ακροπόλεως -Όταν λετε Ακροπόλεως, εννοείτε Ακροπολης;
     
  3. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    Απάντηση: Μην πυροβολείτε το 11888..

    καλησπερα 11888 θα ηθελα το τηλεφωνο σου       
     
  4. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    Απάντηση: Μην πυροβολείτε το 11888..

    αλλιως θα παρω το ανταγωνιστικο 11880.... δυσκολοι καιροι για σας