Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια άλλη εκδοχή εκδίκησης

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

  2. Ωραία ... Και μετα, τι;
     
  3. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Μια άλλη εκδοχή εκδίκησης

    Αν και φτηνα, πιθανολογω οτι δουλευουν...

    Εχω μια διαφορετικη αποψη για την εκδικηση. Τα παραπανω σε πολυ μεγαλο ποσοστο δε με εκφραζουν.
     
  4. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


    και μετα τι κουκλαρα μου? μετα τον στελνεις πακετο στη μαμα του
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μπα. εν βρασμώ δεν μπορείς να δημιουργήσεις.
    προσωπικά δεν εκδικούμαι. αρκούμαι σε βρισίδι. δεν έχω φαντασία.
     
  6. Νομίζω ότι η καλύτερη "εκδίκηση" είναι να ζεις καλά. Τίποτα άλλο δε χρειάζεται, γιατί επιτρέπεις έτσι στον άλλο να συνεχίζει να σε πληγώνει.
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Από ποιά άποψη είναι όλα αυτά στο αρχικό ποστ training technique όμως;  

    Μπερδεύτηκα  
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Γιατί να εκδικηθείς; Και μάλιστα με τέτοιο τρόπο που γίνεσαι εξίσου ρεζίλι μ' αυτόν που θες να ρεζιλέψεις;

    Το να φύγεις αξιοπρεπώς είναι πάντα η καλύτερη λύση  
     
  9. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Τώρα για να πω την αλήθεια έχεις δίκιο μα γέλασα τόσο με αυτό το ε-μαιλ που ήθελα να σας το παραθέσω


    Και εσύ με την ερώτηση με μπέρδεψες τώρα για πάμε πάλι….

     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2008
  10. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Μια άλλη εκδοχή εκδίκησης

    Αχ..... Σας λειπει η δημιουργηκοτητα και η φαντασια!... Χαχα!  

    Η εκδικηση βρε ειναι μια τεχνη, οπως η ζωγραφικη, η ποιηση κτλ. Εκτος απο τα παραπανω απαιτει υπομονη και προετοιμασια για τη στιγμη που θα ερθει.

    Οι συγχρονες καταναλωτικες συνηθιες μας εχουν κοψει την ικανοτητα να φανταζομαστε, να κανουμε υπομονη, για να στησουμε σιγα σιγα τον ιστο μας... οποτε και καταφευγουμε στην πιο απλη λυση, τη φυγη, οπως ειπωθηκε.
     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Δε λέω... μπορεί κάποιες μορφές εκδίκησης να έχουν μεγάλη δόση φαντασίας. Δεν είμαι όμως από τους ανθρώπους που θα αναλώσουν τη φαντασία τους εκεί, υπάρχουν και καλύτεροι τρόποι για να τη δείξω  
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Eννοώ, τί είδους εκπαίδευση μπορεί να λάβει κάποιος (μιας και το νήμα βρίσκεται στο "Τraining Techniques") βάσει των φωτογραφιών-παραδειγμάτων που έβαλες στο πρώτο σου ποστ σε αυτό το νήμα.