Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια παρτίδα τάβλι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 16 Οκτωβρίου 2006.

  1. gaby

    gaby Guest

    Θα παίζατε μιά παρτίδα τάβλι με τον Κύριό σας ή με την υποτακτική Σας;

    Με σκοπό να κερδίσετε και να χαρείτε τη νίκη σας;

    Με τί στοιχήματα;
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Εάν είναι να κερδίσω, γιατί όχι.

    Εάν είναι να χάσω δεν το συζητώ καν.

    Δεν μου αρέσει να χάνω.

    Τώρα όσον αφορά τα στοιχήματα, μου βάζεις δύσκολα tender_lilly γιατί αν και τζογαδόρος..........δεν ξέρω αν θα τολμούσα να βάλω περίεργα στοιχήματα με τον υποτακτικό μου 
     
  3. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Μια παρτίδα τάβλι

    Παντως απο τυχερα παιχνίδια τωρα που το αναφέρατε και μου δώσατε ιδέες

    εγώ ως υποτακτικός δεν θα είχα αντίρρηση να επαιζα strip-poker με την Κυρία μου
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Μια παρτίδα τάβλι

    Ελατε ρε παιδια..μην αναγαγουμε και το ταβλι στις sessions του BDSM..έλεος...το παιχνιδι ειναι παιχνιδι...δηλ εγω που δεν ξερω ταβλι τι να πω...(ειναι πολυ ανατολιτικο παιχνιδι για μενα)...
     
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Για τάβλι ναι, χωρίς στοιχήματα, χωρίς όρους... απλά για να διασκεδάσουμε και οι δύο!
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Άντε και πες ότι έπαιζα τάβλι με στοίχημα . Τι να ζητούσα που δε θα μπορούσα να το έχω από την υπό μου και θα μπορούσα να το κερδίσω σε μία παρτίδα ;
     
  7. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Μια παρτίδα τάβλι

    Τελικά Τον κέρδισες tender lill ? και αν ναι πως ένιωσες από αυτό;
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Μια παρτίδα τάβλι

     

    ..................................................................................

    - Παίζουμε τάβλι;

    - Παίζουμε  

    - Αν κερδίσω τί θα έχω;

    - Την χαρά ότι κέρδισες!

    - Θα γίνεις ερωμένη μου αν κερδίσω;

    - Θα γίνω, αλλά δεν θα κερδίσεις!

    - Αν κερδίσεις εσύ;

    - Θα με πηδήξεις, μία φορά.

    η tender lilly σκέφτεται: θα την κάνει άραγε την σωστή κίνηση;

    Το παιχνίδι αρχίζει.

    η tender lilly σκέφτεται: Μα ήταν ποτέ τόσο βαριά τα πούλια; Ασήκωτα έχουν γίνει. Να παίξω καλά ή να παίξω χάλια;

    Η αγωνία ανεβαίνει.

    θα την κάνει άραγε την σωστή κίνηση;

    ... περίπου ισοπαλία προβλέπεται, θέμα μίας ή δύο ζαριών πιά.

    η tender lilly αφαιρείται για λίγο, σκέπτεται το μετά, κατά το γυναικείο συνήθειο...

    Ένας κρότος ακούγεται και μετά ένας δυνατότερος. Είναι το κουτί το ξύλινο που έκλεισε με φόρα και έφυγε για την αυλή. Έσκασε στο βρεγμένο από το πότισμα πλακόστρωτο παραπέρα.

    - Κέρδισα!

    Και σηκώνεται από την καρέκλα του.

    Την έκανε την σωστή κίνηση    

    ... όχι φίλε μου, εγώ κέρδισα  
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μια παρτίδα τάβλι

    Είναι καλοοοοό
    είναι καλοοοοοό

    είναι καλοό το θεμα αυτόοοοοό
    ειναι καλό το θέμα αυτόοοοοοοοοοοοοοοοοοό

    Εύγε Λίλλυ μας!!!!

    Λοιπόν.Θα παιζα τάβλι.Αν νικούσα θα τον έγδυνα και θα τον ταπέινωνα διπλά..

    Αν έχανα...θα τον άφηνα να με γδύσει και να με ικανοποιήσει ,όπως ήθελε αυτός...

    Αλλά θα χε μεγάλο ενδιαφέρον ένα τουρνουά μεταξύ Μ/D...

    Το έπαθλο θα ναι απλά η υπερίσχυση του γοήτρου   *

    * και μη δω τίποτα του στυλ "το τάβλι δεν χτίζει γόητρο" και άλλους τέτοιους ξανθοπουλισμούς,γιατί εκτός από M/D ,είμαστε πρώτα απ΄όλα και έλληνες..(Για τους πιο ρομαντικούς προτίνεται το σκάκι   )
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Γλυκέ μου, χρυσέ μου, καλέ μου  

    στην σεβάσμια Old Guard τοποθέτησή σου, απαντώ ακροθιγώς:

    α) να απολαμβάνεις την αγωνία της καθώς δεν θα ξέρει σε ποιά περίπτωση της επιφυλάσεις το καλύτερο, σε περίπτωση που κερδίζει ή σε περίπτωση που χάνει; Δεν ήσουν αρκετά σαφής όταν έμπαιναν τα στοιχήματα, παραδόξως   και παρατηρείς την καλή σου να το συνειδητοποιεί καθώς παίζετε...

    β) ένα κομμάτι της ψυχής της. Από αυτά που κερδίζονται ή χάνονται σε παρτίδες...
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    .... μα για ταβλι μιλαμε ..... ενα παιχνιδι ειναι ... τι θα πει στοιχημα και σχετικα ? ..... εγω το μονο που ξερω ειναι να πληρωνει ο χαμενος τον καφε ....
    απα πα πα πα .... το ταβλι ειναι παιχνιδι παθους οπου καθε κινηση ειναι σχεδον καλιτεχνικη .... ακομα και ο τροπος που : "μη βροντοχτυπας τα ζαρια.." .... κατι λεει το τραγουδι ετσι δεν ειναι ? ...
     
  12. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Ναι θα έπαιζα και όπως και να'χει κερδισμένη θα έβγαινα.... έτσι δεν είναι lilly?