Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια παρτίδα τάβλι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 16 Οκτωβρίου 2006.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για Στριπ Ποκερ ηξερα ... για Στριπ Ταβλι πρωτη φορα ακουω ....
    Θα πηγαινουν ολοι στα παρτυ στην Ολανδια , θα εχουν και καμια kinky τραπουλιτσα στην βαλιτσα .... Ολοι εκτος απο τους Ελληνες που θα πηγαινουν με το ταβλι ......  
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood τώρα που το ξανασκέφτομαι........θα παίξω μαζί σου και ξέρεις ποιά θα είναι η τιμωρία σου;;;;
    24 ώρες μαζί μου σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου και εμένα να καπνίζω συνεχώς.
    Γαμάτα θα είναι !!!!!
    Το πιο σκληρό βασανιστήριο χεχεχεχεχεχεχχε
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ενταξει ... ειμαι μεσα ..... φυσικα ισχυει το αντιθετο (24ωρες χωρις τσιγαρο) αν χασεις .....
    ποιος απο τους δυο νομιζεις οτι δεν θα ειναι σε θεση να "πληρωσει" το στοιχημα ? .... και οχι μονο εσυ ... καθε καπνιστης ... η "φαγουρα" θα ειναι πολλαπλασια απο το να ειχε παρει αποφαση αποχης για 24 ωρες απο μονος του ....
    Παρτε το χαμπαρι οι καπνιστες ... ουτε στοιχημα δεν σας παιρνει να βαλετε ...  
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood never say never ειδικά με μένα, θα εκπλαγείς !!!!!!!