Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μονος-η στο σπιτι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 30 Ιουλίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι απο εκεινα τα βραδυα που δεν θελετε να δειτε κανεναν, θελετε αυτο το βραδυ να μεινετε μεσα, να χαλαρωσετε. Ειναι απο εκεινες τις φορες που αισθανομαστε την αναγκη να μεινουμε μονοι μας.
    Αυτη η βραδυα ανηκει μονο σε εσας.
    Πως θα περασετε την ωρα σας, με τι θα ασχολειθειτε????
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    δεν εχω ζησει κατι τετοιο....
    αν μου τυχαινε φανταζομαι θα ξεκινουσα να πινω κρασι να κοπροσκυλιαζω στην τηλεοραση και να καπνιζω.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πιτσα οικογενιακη , "Μια βραδυα στο Νοτιγκ Χιλ" για 12η φορα , κοκα κολα , ρεψιμο με ενισχυση μπασων και ηχητικη αποψη ... κλασιμο αντρικο , με μπαταρισμα 45 μοιρων για διευκοληνση της εξαγωγης και βελτιωμενο ηχο ..... και μετα μερικα κλιπς απο την περιφημη διαδυκτιαακη τοποθεσια "saphic erotica" και μια καλη μαλακια με χυσιμο ανεξελεγκτο και αβιαστο , οπου βρει και οπου παει , διχως τα αγχος της χαρτοπετσετας να το κυνηγας στον αερα λες και κυνηγας πεταλουδες με την αποχη ..... ... βασικα ειναι η τεχνη στο να κανεις ενα σπιτι μπουρδελλο ....  
     
  4. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Μονος-η στο σπιτι.

    Η εκπληξη θα ηταν να θελω να δω κοσμο.
    Ειμαι γενικα μοναχικος ανθρωπος και η δουλεια μου απαιτει να συναναστρεφομαι με πολυ και αγνωστο κοσμο,οποτε με το που γυριζω σπιτι αρχιζει το cocooning..

    Οποτε net surfing,ταινιες,πολλη μουσικη και χουζουρι.
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Μονος-η στο σπιτι.

    διαβασμα...με την τηλεοραση να λεει κατι-οτιδηποτε-στο αθορυβο..
     
  6. cider

    cider Kitchen master

    Διάβασμα (βιβλίο, κόμικς, εφημερίδα, τις ετικέτες απ' τα τρόφιμα αν δεν υπάρχει τίποτα άλλο), κάνα ντιβιντί αν είμαι πιο χώμα (κατά προτίμηση κάνα αιμοσταγέστατο χόρορ, τσόντα αν είμαι ζωντανός πιο αργά), εκτός βέβαια αν έχει μπάλλα στην τηλεόραση, οπότε όλα τα παραπάνω πάνε περίπατο.
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εμενα παλι μου αρεσει αφανταστα να ασχολουμαι με δουλειες του σπιτιου.
    Κλειστες οι τηλεορασεις, απολυτη ησυχια και να πηγαινοερχομαι να τακτοποιω (ειμαι δυστυχως τελειομανης σε βαθμο υποχονδριο) και για το κλού ναι, καποια ταινια στο dvd που να εκπεμπει δυστυχια και απογνωση, οποτε ή που ξεσπω σε γελια, ή που μυξοκλαιω στα ψεμματα για εφφέ.
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Αυτές οι μέρες είναι ο κανόνας και η καλύτερή μου. Τουλάχιστον ήταν πριν ξεκινήσω το 24/7ing.

    Σε εκείνες τις στιγμές, είμαι εγώ με ένα ποτήρι κονιάκ και οι παρτιτούρες μου.
     
  9. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Μου αρέσει πολύ να μένω μόνος στο σπίτι, μάλλον το έχω ανάγκη και το κάνω συχνά οπότε έχω κάποια σχέδια δράσης:
    1. Κρασί και μουσική, μουσική, μουσική (πολύ συχνό)
    2. Ζάπινκ στην τηλεόραση χωρίς να βλεπω κάτι συγκεκριμένο μεχρι τέλειας αποβλάκωσης (σπάνιο)
    3. Μαγείρεμα μέχρι αηδίας......
    4. Καρφωμένος προστα στην τηλεόραση να βλέπω ότι αθλητικό υπάρχει μέχρι τελικής πτώσεως.
    5. Το να κάθομαι στον καναπέ με ένα ποτήρι κρασί και να μην κάνω απολύτως τίποτα, πολλές φορές ακόμα και να μην σκέφτομαι τίποτα.... να αδειάζω το κεφάλι μου από όλα. Θέλει λίγο προσπάθεια αλλά με ξεκουράζει αφάνταστα.
    6. Διάβασμα και ύπνος αγκαλιά με το βιβλίο.
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2008
  10. dckason

    dckason New Member

    Τι ευτυχια , από σημερα και για πεντε μερες. home alone!!!!
    Αυτές οι στιγμες είναι μοναδικες.
    Μουσικη στην τσιτα,
    Τηλεοραση η ταινια για χαλαρωση.
    Φιλοι στο σπιτι.
    Βγαινω απ το μπανιο με το εσωρουχο η και γυμνος.
    Κυκλοφορω σε οποιο χωρο του σπιτιου θελω και οποτε θελω χωρις περιορισμους κτλ.
    δεν ανχωνομαι για το που θα αφησω παντελονι, μπλουζα, παπουτσια κτλ , οπου με βολεψει καθε φορα.

    Το μετα είναι το θεμα, διοτι αφου εχω κανει ένα σπιτι ψιλοαχούρι πρεπει να μαζεψω καθως και να μην αφησω στοιχεια για ότι εχω κανει.
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Μονος-η στο σπιτι.

    Νανι.........!!!!!!!
     
  12. skia

    skia Contributor

    θα κοιμάμαι. ο ύπνος είναι απόλαυση!!!