Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μόνο μουσική.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Καλή μουσικούλα αλλά ας ακούσουμε και ένα κιθαρίστα αφανή ήρωα που για εμένα έριχνε στα αυτιά στον Hendrix παρόλο που δεν ήταν τόσο γνωστός όσο εκείνος. Τα συναισθήματα που βγάζει παίζοντας τη κιθάρα του είναι σαν να του έχουν πει εκείνη τη στιγμή ότι έχασε τη μάνα του, ενώ μετά τα 5 λεπτά παίζει κιθάρα σαν να ανακάλυψε τελικά πως είναι ζωντανή και τη βρήκε.... Προτιμώ τη μουσική από τη ποίηση... Καθένας με τη κλίση και τη τέχνη που τον εκφράζει...

    To όνομα αυτού Eddie Hazel....



    Επίσης ο Contreras πραγματικά το παίζει τέλεια.... τη δε Haydn τη ξεφτιλίζει στη κυριολεξία που το έχει παίξει και εκείνη σε βιολί.... (με πεντάλ για να μην ξεχνιόμαστε..... )

     
    Last edited by a moderator: 7 Αυγούστου 2014
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

  3. seduced mind

    seduced mind Guest

  4. seduced mind

    seduced mind Guest

  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ξέχασα να πω πως σήμερα έχω να πάω εδώ οπότε αγαπητή μου Κ τα λέμε το πρωί.....

     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πρώτη φορά που άκουσα αυτή τη γκόμενα ήμουν 15-16 χρονών σε μια συναυλία που είχε κάνει στο Λυκαβηττό και γυρίσαμε σπίτι μας 3 άτομα με τα πόδια γιατί είχαμε χάσει για 5 λεπτά το νυχτερινό λεωφορείο το 168 για όσους το θυμούνται..... Αχχχχχχχχχχχχχχχχχ αναμνήσεις.....

     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Mistress I ain't got nothing, but it's more than you 've got  

     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ε ναι για ποια αλλη...Ξέρω είναι σέξι κομμάτι και θέλεις να κάνεις στριπτιζ... και εγώ αν ήμουν γυναίκα αυτό θα σκεφτόμουν....

     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ισως, ισως....   Καλη επιλογη παντως, καλημέρα !!!