Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι καλύτερε σας διακοπές...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Sadness, στις 26 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Sadness

    Sadness New Member

    Που περάσατε τις καλύτερες σας διακοπές ? Εγώ στην Καβάλα μάζι με τα φιλαράκια μου που μόνο ένα καλοκαίρι είμαστε μαζί και τα κάνουμε όλα ................. Βασικά όσο μεγάλωνεις και περνάς περισσότερες καταστάσεις ζεις και περισσότερα μαζεύεις εμπιρίες καλύτερες....
    Αλλά νομίζω οτί με καλή παρέα και στην κόλαση να πας, πάλι καλά θα περάσεις...
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Όπου πας και με καλή παρέα, περνάς τέλεια!!!
    Λοιπόν το avatar σου μου θυμίζει κάποιον γνωστό που κάπως έτσι την ψάχνει, εεεεεεεεε μην ρωτήσετε ποια   Ειλικρινά αρχίζω και βρίσκω τον παλιό καλό εαυτό μου, οπότε τρέμετε  
    Καλώς ήρθες στην παρέα σύντεκνε 
     
  3. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Οι καλύτερε σας διακοπές...

    Τις περασα στην Ροδο, με την τοτε σχεση μου. 
    Ηταν υπεροχα, ομως στο τελος σκοτωθηκαμε και μου βγηκε ξινο, χωρισαμε οριστικα   μετα απο εναμιση χρονο σχεση,
    κι ακομα δεν μπορω να πω οτι το εχω ξεπερασει. 
     
  4. Sadness

    Sadness New Member

    Re: Απάντηση: Οι καλύτερε σας διακοπές...


    Αυτές οι σχέσεις που κάνεις τώρα, είναι για να μην κάνεις τα ίδια πράγματα που έκανες στις προηγούμενες...

    Καλή αρχή.....

    Και το τραγούδι λέει... Στα πίσω μην γυρνάς.....
     
  5. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Καλοκαίρι 2002....τροχόσπιτο...κρασί...θαλασσινά...βραδυνά μπάνια..... αν και δεν υπήρχαν τα βασικά δεν μου έλειψαν στιγμή ....ήταν το πιο όμορφο καλοκαίρι της ζωής μου
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Οι καλύτερε σας διακοπές...

    Δεν εχουν ερθει ακομα