Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Georgia, στις 8 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    όταν ,ενώ έχω βάλει ξυπνητήρι στις 8, με ξυπνάνε στις 7μιση.

    όταν κάνω μια κουραστική διαδρομή μιας ώρας και ενός τετάρτου(ακριβώς) για να φτάσω στην σχολή, και τελικά μαθαίνω οτι έχουμε κατάληψη.

    όταν βρίσκομαι μπροστά στο γνωστό δίλημμα : βραχυπρόθεσμη ευχαρίστηση - μακροπρόθεσμη απογοήτευση ή βραχυπρόθεσμη απογοήτευση - μακροπρόθεσμη ευχαρίστηση?...πως μπορείς να εξασφαλίσεις το μακροπρόθεσμο γμτ??? 
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    παντα πριν παω για δουλεια. και παντα συνοδευεται η κακη στιγμη με τεραστια νυστα.... Είτε ειναι να παω για δουλεια βραδυνη είτε ειναι να σηκωθω στις 8 το πρωι για να παω στο ωδειο. Ακομα χειροτερη μπορει να γινει οταν ενω βαζεις το ξυπνητηρ στις 8 και το ξαναβαζεις να χτυπησει μετα απο 10 λεπτα για να χουζουρεψεις λιγο , μετα απο λιγο βλεπεις οτι εχει παει 9.30 και πρεπει να βρεθεις στη δουλεια μεσα σε μιση ωρα ενω η διαδρομη ειναι 75 χιλιομετρα με στροφες και πολλα χωρια ενδιαμεσα. Επισης οταν θελω να να παω για πιπι και ειναι μεσα η γυναικα μου, ή θελω να ξυριστω και βαφεται η γυναικα μου, η θελω να κανω κανω αταξιες και δεν μπορω επειδη εχω γυναικα.
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας


    Γιά μπες την επόμενη φορά, και κάντε πιπί μαζί με τη γυναίκα σου. Κάνε και μιάν αταξία με τη γυναίκα σου, επιτέλους...

    Άλλωστε, το έχουν προτείνει και οι Beatles: "Give Piss a Chance!!!"...
     
  4. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας


    οταν καταλαβεις πως κατι τετοιο ειναι προιον φαντασιας.




    Η χειροτερη στιγμη; Οταν εχω κοιμηθει 2 ωρες, σηκωνομαι με πονοκεφαλο και πολλους αλλους πονους και ολη την μερα καπνιζω σαν φουγαρο και πινω τον εναν καφε πισω απο τον αλλον μπας και ξυπνησω....
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    Όταν φοράω τις μπότες μου για 12 ώρες και γυρίζοντας σπίτι να μην μπορώ να τις βγάλω από τα πόδια μου..  
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Το τέλος της νύχτας. Η ανατολή. Το ξημέρωμα. Μπλιαχ.
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας

    οταν περιμενω,
    και φτανει η νυχτα,
    και πρεπει να κλεισω,
    και αυτο που περιμενω δεν εχει φανει...
     
  8. female

    female Contributor



    Όταν περιμένω κατά τις 12 παρά το βράδυ το μετρό και έχει καθυστέρηση ενώ είμαι ψόφια στην κούραση, από το πρωί σερί, και νυστάζω.

     
  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας

    αρκετές
     
  10. Sofia

    Sofia Regular Member

    οταν διαβαζω....συγγνωμη για το ασχετο αλλα εχω εξεταστηκη
    οταν ξυπνας το πρωι με καλη διαθεση και καποισ θα βρεθει να σου τη χαλασει....
    οταν περιμενεις κατι να γινει και δε γινεται...
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας

    Ακυρο. Πιπι με τη γυναικα μου δεν παιζει. Προς το παρον τουλαχιστον. Οταν παιξει θα σας το πω!!!!
     
  12. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας

    Η χειρότερη στιγμή της μέρας μου…
    Όταν διαβάζω ένα λογοπαίγνιο τόσο έξυπνο και κακό!!! ταυτόχρονα, ικανό λόγω των δυο ταυτόχρονων ιδιοτήτων του να μου καταστρέψει και την ελάχιστη πια εναπομείνασα μετά κόπων και βασάνων, και διαφυλαγμένη ως κόρη οφθαλμού, νεανική μου αγνότητα και αθωότητα.

    Είσθε ένας φρικτός διαφθορέας!

    Παρόλα αυτά μεγαλόψυχη ούσα, σας συγχωρώ, και εσάς που δεν έχετε ανοικτό το reputation καθώς επίσης και τη female που πρόλαβε και πόσταρε το παράθεμα πριν από μένα στις «ατάκες μελών». Ελπίζουσα δε ότι εφόσον έλθετε αντιμέτωπος με τη γενναιοδωρία μου θα μεταμεληθείτε ειλικρινώς, σας αφιερώνω το παρακάτω:

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014