Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 26 Νοεμβρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Κανονικά το νήμα θα έπρεπε να λέγεται "ποια είναι η ωραιότερη στιγμή της ημέρας",αλλά σίγουρα η πλειοψηφία θα απαντούσε βεβιασμένα κάτι σε σχέση με τον πρωϊνό καφέ ή με τις πρώτες πρωϊνές συνήθειες.Θεωρώ πως η καθημερινότητα έχει πολλές όμορφες στιγμές,οι οποίες επικεντρώνονται σε πολύ απλά πράγματα,ανάλογα πάντα με την εποχή και τις καταστάσεις..

    Ποιες είναι ,λοιπον,οι πιο όμορφες στιγμές της ημέρας..Μη βιαστείτε να δώσετε μαζεμένες στιγμές σε ένα post..Σιγά σιγά  
     
  2. female

    female Contributor




    (Βίτσια... Μουρλοί εθισμοί.) Η μυρωδιά από το λινέλαιο καθώς ανεβαίνω αργά τις σκάλες. Ιδίως όταν πάνε μέρες που μου ΄χει λείψει.


     
  3. Eri

    Eri

    Το ξημερωμα στο χωριο.......Τοσοι ηχοι..........
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    Το κρύψιμο κάτω από το πάπλωμα..  
     
  5. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..



    Αυτο δεν ειναι παντα καλο......



    Ειδικα αν ειναι αηχη γαμησετα.....
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Ουουουου, πολλές.

    Η στιγμή που παίρνω μάτι μια ωραία γκόμενα στο λεωφορείο (πρωί-πρωί).

    Η στιγμή στο γραφείο που έχω πιεί μισό καφέ και αποφασίζω να πάρω τον άλλο μισό μαζί μου και να βγω έξω για τσιγάρο.

    Η στιγμή που μπαίνω στο σπίτι το βράδι, και η πρώτη γουλιά του ουίσκι.

    Η στιγμή που κρατάω την πόρτα της τράπεζας ανοιχτή για την στρουμπουλούλα που περπατάει πίσω μου και μου χαμογελάει "ευχαριστώ". Όταν αυτό συμβαίνει συνήθως το χρησιμοποιώ το ίδιο βράδι για να αυνανιστώ.

    Η στιγμή που τρώω σάντουιτς απ'το Γρηγόρη χαζεύοντας στο περίπτερο τις αθλητικές.

    Η στιγμή που θυμάμαι ένα τραγούδι το οποίο έχω χρόνια να μουρμουρήσω.

    Η στιγμή που χτυπάει το τηλέφωνο και είναι μια γκόμενα η οποία με φτύνει εδώ και βδομάδες.

    Η στιγμή που μέσα στον απόλυτο πανικό, καταφέρνω να βρω ταξί.

    Η στιγμή που αναρωτιέμαι: "Πήγε 10 η ώρα. Να πάω για ύπνο ή να πάω για ένα ποτό στο Jazz in Jazz?"

    Η στιγμή που μου λείπει ένα γαμημένο καρώ για να κάνω flush και αποφασίζω να θυσιάσω τον άσσο για τη διαφαινόμενη πιθανότητα. Αμέσως μετά συνήθως μου μοιράζουν ένα μεγαλοπρεπές 7-μπαστούνι, κι εγώ το τοποθετώ εντέχνως στον ολοένα αποφαρδούμενο (αποφαρδιζόμενο; ) κώλο μου.

    Η στιγμή που περνάνε κάτι νταουλιτζήδες έξω απ΄το γραφείο παίζοντας (άτεχνα) το "Besa me mucho"

    H στιγμή που κατεβαίνω με το ασανσέρ της πολυκατοικίας και αναρωτιέμαι αν στο δεύτερο ο θαλαμίσκος θα σταματήσει και η πόρτα θα ανοίξει και θα μπει στο ασανσέρ μαζί μου η Ρωσσιδούλα φοιτήτρια Κοινωνιολογίας (στα δυο χρόνια που μένω εδώ έχει συμβεί μια φορά - η γκόμενα πιθανότατα έχει αποφοιτήσει, μετακομίσει, παντρευτεί, χωρίσει, και τώρα βάζει υποψηφιότητα για διάδοχος του Πούτιν με το Φιλελεύθερο Κίνημα Τέως Σοβιετικής Ένωσης).

    Η στιγμή που κλείνω την πόρτα του διαμερίσματος και είμαι επιτέλους μόνος μου.

    Η στιγμή που ανακαλύπτω οτι πρέπει να ξαναδιαβάσω την τελευταία παράγραφο γιατί κάπου στην πορεία της ανάγνωσής της αποκοιμήθηκα.

    Αυτές και διάφορες άλλες, που ήταν και δεν είναι, ή δεν ήταν και το ευκταίο θα ήταν να είναι.
     
  7. female

    female Contributor



    Ένα απρόσμενο μήνυμα ή τηλεφώνημα ή συνάντηση από αγαπημένο φίλο ή φίλη.

     
  8. Τα μάτια των παιδιών το πρωί. Με κάνουν να εκτιμώ και το πιο μικρό γύρω μου.
     
  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    η ωρα(αρκετες φορες την ημερα) που θα μπω στο φορουμ:xyxwave:
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
     
  11. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Εκείνη η κάθε πρώτη στιγμή που τον συναντώ ξανά...
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όταν φεύγει η μέρα.