Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομορφιά στα χρόνια της καραντίνας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Minws, στις 12 Απριλίου 2020.

  1. Minws

    Minws Regular Member

    Παρατηρώ τους φίλους μου,τους γνωστούς μου ,τον καθρέφτη! Βλέπω γυναίκες με πιτζάμες, άνδρες με φόρμες, ανθρώπους παρατημένους... Διαδικτυακά,δια ζώσης , σε φωτογραφίες οι περισσότεροι μοιαζουν σαν ζόμπι.! Καμία φρεσκάδα λες και το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν τι θα πούνε οσοι τους δουν έξω! Βλέπω ανθρώπους που μαγειρεύουν παίζουν παιχνίδια και ποσταρουν ανούσια αστεία! Που πήγε ο ερωτισμός ,η καλαισθησία,η φαντασία; Ελάχιστες εξαιρέσεις... Μήπως τελικά η πανδημία μας ξεγύμνωσε από την καρναβαλική στολή μας και μας άφησε γυμνούς και απέριττος ; Μήπως τελικά φοβόμαστε και αποστρεφόμαστε αυτό το γυμνό; Ελάχιστες εξαιρέσεις αποτελούν οαση στα μάτια και την ψυχή μου... Ευτυχώς υπάρχουν αρκετά παραδείγματα εδώ! Περιμένω την αποψη σας...
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Cost vs benefit, simple as that.
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Η γυναικεία φιλαρεσκεια είναι δεδομενη.
    Και σίγουρα δεν ειναι καρναβάλι το να είσαι ομορφη.

    Αλλά όταν όλα είναι κλειστά και όταν και τα λεφτά είναι λιγα και η αβεβαιότητα μεγαλη, προέχει το σουπερμαρκετ.

    Κάνε λίγη υπομονή φίλτατε, και το ερώτημα σου θα απαντηθεί , γρήγορα με την επιστροφή στις φυσιολογικες συνθηκες.
     
  4. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Να δούμε πόσο όμορφη θα νοιώθω όταν μου τελειώσει το κονσίλερ!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα πήγαινα στην δουλειά μου με πυτζάμες,αλλά δεν γίνεται.   
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    Κοντευα να γινω σαν υπαρχηγος το ISIS με το μουσι ,εχοντας χαλασμενη ξυριστικη και μολις (Κυριακη ναι) ενας καλος ανθρωπακος απο το κουριερ εφερε τη παραγγελια απο το Κωτσοβολο.
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    6 όνομα κλπ αποστολή.
    Υπάρχουν άνθρωποι κι εκεί έξω, όχι μόνο στις οθόνες.