Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οχι στην παιδική πορνογραφία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Archon, στις 24 Νοεμβρίου 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Οχι στην παιδική πορνογραφία...

    http://www.missingkids.com/

    ψυχοπλάκωμα γαμώτο...
     
  3. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Καθαρές ψυχούλες που έρχονται εδώ τσαλαβουτώντας στον βούρκο μας...... Όπως με τα ναρκωτικά αναρωτιέμαι αν τελικά υπάρχει ελπίδα να σταματήσει ποτέ.....
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Οχι στην παιδική πορνογραφία...

    Νομίζω πως τα ναρκωτικά είναι χάδι μπροστά σε άλλα που ίσως να τους έχουν συμβεί..
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Οχι στην παιδική πορνογραφία...

    Παρατήρησα πως στη Μ.Βρεττανία τα μισά ή περισσότερα παιδιά είναι σκουρόχρωμα.Γιατί άραγε;Θα κοιτάξω και αλλες πολυπολιτισμικές χώρες να τσεκάρω..
     
  6. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Χίλια ναι....είναι. Απο τα πολλά ¨κακά¨ αυτού του κόσμου η σεξουαλική κακοποίηση του παιδιού μου βγάζει τα πιο άσχημα συναισθήματα που έχω νιώσει για άνθρωπο.

    Αναρωτιέμαι όμως εδώ αν τελικά το "σύστημα" θέλει πραγματικά να πατάξει αυτό το αισχρό έγκλημα. Δεν ακούω και δεν βλέπω στον πλανήτη να είναι οι νομοθέτες παντού αυστηροί, στην Ταιλάνδη ίσως και αλλού αεροπλάνα πάνε κι έρχονται κουβαλόντας ¨τουρίστες¨ κλπ κλπ. Πάω παραπέρα απο το σαιτ που μας δώθηκε εδώ και αφορά την παιδική πορνογραφία στο ιντερνετ....γιατί έιναι αλυσίδα κατά την γνώμη μου.
    Αλλά ας μην πάμε μακρυά, κι εδώ στην χώρα μας γίνονται πολλά, με πιο έυκολα θύματα τα παιδάκια στα κρατικά ιδρύματα....
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Εννοείται μακριά από παιδάκια.
    Το έχω ξαναπεί, ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΗΛΙΚΑ ΑΤΟΜΑ.
    Ευχαρίστως θα σκότωνα κάποιον (δεν έχω αγγίξει ούτε μερμήγκι) που είχε παρενοχλήσει παιδάκι.
     
Thread Status:
Not open for further replies.