Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο/Η από πάνω είναι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 4 Ιουνίου 2013.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Απίστευτος χωρατατζής και ενίοτε μεγάλο

     

    Εννοείται ότι αστειεύομαι χαχαχα...

        
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    το κλουβι με τις τρελες αυτοπροσωπως :Ρ πολυ τρελοκομειο λεμεεεε
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, κλαίω, δεν θα μπορούσες να με περιγράψεις καλύτερα.
    Λοιπόν, η από επάνω...χμμμ...ευαίσθητη, ίσως "παρεξηγημένη", ώρες ώρες για "γρήγορες", αλλά ψυχάρα και σε καλό δρόμο για να γίνει γυναίκα με "καρύδια"...( κατ' εμέ πάντα )
    Και το τελευταίο όσο και να φαίνεται σεξιστικό, δεν είναι καθόλου... 
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    επισης προσθεσε το νευρωτικη , ψυχαναγκαστικη , κολλημενη και πεισματαρα αλλα και διαολου καλτσα, παθιασμενη μα πανω απο ολα ανθρωπος  
    οσο για τε σε , "γυναικα" με τα ουλα σου και τα τακουνια σου! γιατι "ανδρας" ειπαμε δεν εισαι            
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Άτομο που θα μπορούσα να συζητήσω, θαρρώ, παρόλες μας τις διαφορές, με τσαμπουκά, που πολύ τον γουστάρω στις γυναίκες!  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σίγουρα άνθρωπος προς εξερεύνηση. Μου δίνει την εντύπωση ατόμου με φλόγα, χαρακτήρα και σίγουρα πολλά ενδιαφέροντα.

      
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Μια τρομερη ψυχη που λατρευεις να ψαχουλευεις μεχρι το βαθος της!!!καρδια μου εσυ  

    Αλλα και ψυχασθενης σιγουρα..του παει η τρελλα
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Η από πάνω είναι κάποια που ειλικρινά θα σκότωνα με μαρτυρικό θάνατο για το πόσο είναι σπασαρχίδο.
    Αλλά καρδιά από τις λίγες.
    Καθώς και ψυχάρα
    Δυστυχώς μαζί της δεν κάνω και χώρια δεν μπορώ.
    Τρελιάρα, γενναιόδωρη, ματάρες και εγώ φυλακή και εκείνη χώμα...
    Και επειδή φυλακή δεν γουστάρω, προτιμώ να την λατρεύω αλλά από απόσταση...
    Καρδιά μου εσύ...  
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2015
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Αααααααα ξεχασα το σπουδαιοτερο...."Αντρας"απο αυτους που η καρδια τους εχει πιο μεγαλη μπεσα απο οτι συναντα κανεις μας γυρω του και σκεπτικο "Γυναικας"

    Σκοτωνει ο συνδιασμος και εγω εκεινον με απολαυση!!!  
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δυστυχώς το σκεπτικό "Γυναίκας" με σένα μου έκανε κακό...
    Γιατί αν είχα μόνο σκεπτικό "άντρα", πολλά θα τα παρέβλεπα...

    Η από πάνω είναι επίσης μυαλό ξυράφι, πανέμορφη, αλλά κάνει πολλά πανηλίθια γυμνάσια και είναι ίδια η μάνα μου και στα αρνητικά.
    Γι' αυτό την αντέχω μόνο σε ελάχιστες δόσεις πλέον.
    Πάντως είναι παιδί "βράχος" και ειλικρινά χαρά σε κεινον που θα έχει την υπομονή, που δεν είχα εγώ μαζί της.
    Γιατί δίπλα του θα έχει ένα στολίδι.
    Και εύχομαι να εμφανιστεί γρήγορα στον δρόμο της, πριν την γδάρω ζωντανή χαχαχα...  

    Και εδώ σταματάω, πριν αρχίσει το κλασικό "πανέξυπνο" κράξιμο/σπάσιμο πέοντα από τον "μάγκα/ισα" που ποτέ δεν λείπει, όταν μιλάμε με την από πάνω

      
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2015
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Σπάω τον φαύλο κύκλο. Έχω απο πάνω μου ενα πολυλογά μεγαλοποδαρο Με εντελώς αντίθετο γούστο στα παπούτσια που γινεται κομμάτια ακόμη κ για τα πιο ταπεινά του φιλαράκια   mile gracie caro mio
     
  12. danos

    danos Regular Member

    με ωραίο στόμα