Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Κύριος μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Vassiliki, στις 19 Μαρτίου 2019.

  1. @madlene ποια ειναι η Αννουλα??
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ω, κι εσείς στο striggla club!  
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σαν τη Σάντρα με τις δύο σχέσεις κι εναν γάμο χωρίς σεξ,δεν είναι καμία.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αγνοείται η τύχη της,καλό κορίτσι.
     
  5. Φτου γμτ... Όλα τα καλά κορίτσια τα χάνω εγώ..
     
  6. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Πςςςςςςςςς τι θυμηθηκες τωρα.....
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    < 3
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Εδώ το έπος της.
     
  9. skia

    skia Contributor

    Το φαντασιακό για να το διαχειριστεί κάποιος χρειάζεται απλά φαντασία. Για να διαχειριστεί μια πραγματικότητα χρειάζονται και κότσια εκτός των υπολοίπων.
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Το διαδίκτυο προσφέρει πληροφορίες.

    Πράγματι, μπορεί κάποιος να βρει πως γεμίζει το κολτ σαρανταπενταρι.
    Μπορεί να φαντασιωνεται ότι είναι ο Κλιντ Ηστγουντ.
    Μπορεί να πείσει και πέντε εύκολοπιστούς ότι είναι ο Κλιντ Ηστγουντ.

    Όσοι ξέρουν την διαφορά, συνεχίζουν να τον φωνάζουν θανασακη.
    Και να τον καρπαζωνουν, φυσικά.
     
  11. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    @katerina, αγαπητή ζητώ συγνωμη για την καθυστέρηση στην απάντηση, ήμουν ιδιαιτέρως απασχολημένη..
    Εννοείται ότι προσπάθησα στις 42 Και 63 μέρες να αποτυπώσω το ανώτερο όριο που μπορώ να ανεχτώ πριν αντιληφθώ μια προσπάθεια συνάντησης και από τις δύο πλευρές. Γενικά, στη βραση κολλάει το σίδερο.
    Τώρα αν αξιολογήσουμε πως θα ζω τη ζωή μου στο ενδιάμεσο (των 42 ή 63 ημερων) μάλλον θα κακοχαρακτηριστω...
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Κάποτε ήταν η ηθική με κεντρικό πυλώνα και εμπνευστή τη θεοκεντρική θρησκεία. Μετά οι άνθρωποι ξεψαρώσανε και φωτίστηκαν από την αλήθεια της γνώσης κι έγιναν λέει άθεοι. Και για να εξισορροπήσουν τις θεοκεντρικές σταυροφορίες διακήρυξαν την ισχύ της λογικής.

    Και μέσα σε αυτά τα πλαίσια (κι ένεκα του ότι πρέπει και αυτή η χώρα να δει τον εαυτό της ως μπανανία για να μπορέσει με κουνάμενη ουρά να αντιγράψει το μενταλιτέ των αγγλοσαξονιών και σκέτο σαξονιών) εισήχθη και φυτεύθηκε το εξωτικό μίγμα υποτιθέμενης άθεης καντιανής ηθικής με μπόλικο από προτεσταντικό μπαστάρδεμα και ήρθε και ανακατεύθηκε με τα κατάλοιπα και αποδέλοιπα του ορθοδοξισμού, συναρτήσει του σοσαλιαστικο-συντροφισμού, ξαναθυμήθηκε το φυματικό ρομαντισμό του 19ου αιώνα, αναμασά εντελώς παράφωνα επιστημολογίες κι έγινε ένα κράμα ελάτε να δείτε και μην παίρνετε.

    Και κάπως έτσι μπορεί κανείς να προδικάζει το τέλος κάθε είδους σχέσης που δεν έχει τη μορφή και φόρμα που του είναι αναγνωρίσιμη, να συμβουλεύει για το ποιόν της πορείας της, αντλώντας υλικό από ένα στατιστικό δείγμα αγνώστου μεγέθους και αντιπροσωπευτικότητας και βεβαίως ξανα-ματα-πάλι ακόμα μία φορά αναζητώντας Άγια Δισκοπότηρα με τη μορφή της μίας, ιδανικής σχέσης που είναι "αληθινή" (ή πιο αληθινή από τις άλλες ή κάτι παρεμφερές) και που πληροί την ψυχή και το μυαλό με μία ειδική αόρατη ουσία (ή "αιθέρα" για να μας βγουν και οι εξισώσεις) και μετά αυτός που το βιώνει αισθάνεται ευτυχισμένος.

    Ζήσε ρε κοπέλα μου αυτό που ζεις. Ζήσ' το από απόσταση ή από κοντά, άνοιξε τα πόδια σου ή κλείσ' τα, ζήσ' το ως "BDSM" ή ζήσ' το ως "Vanilla", μυθοποίησε το(ν) μέσα σου και πλάνταξε στο κλάμα ή παρ' το χαλαρά και χωρίς εξάρσεις, ζήσ' το μονογαμικά ή ζήσ' το ταυτόχρονα με άλλες σχέσεις. Ζήσε μόνο. Ζήσε, διότι μέσα στη γελοία μικροαστική ζωή της ευκολίας που γεννά ανυπόστατες απαιτήσεις και νευρώσεις περνάει η ζωή και μένουν τα γιατί. Ζήσ'το απλά. Κάτι μου λέει ότι θα επιβιώσεις και θα πας για την επόμενη εμπειρία.