Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 28 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Οταν ημουν μικρος ειχα παει σε μια εταιρια σεκιουριτι για δουλεια.
    Αρχικα μου εδωσαν μια μηχανη, χωρις κρανος και χωρις να εχω διπλωμα τοτε, και με εστειλαν
    στα Μαλλια.(εχετε ακουσει τι ειναι τα Μαλλια? Ενα ειναι το φαληρακι στη Ροδο και αλλο ενα
    ειναι τα Μαλλια στην Κρητη) Χαβουζα του απιστευτου. Δουλευα νυχτα φυσικα και η δουλεια
    μου ηταν , οταν με καλουσαν απο τις πανσιον τα ξενοδοχεια και τα μαγαζια που η εταιρια μου
    ειχε συμβαση να πηγαινω και να λυνω το προβλημα που ειχαν. Ενα απο τα βασικα προβληματα
    που ελυνα ηταν να πηγαινω και να ξεχωριζω αυτους που μεθυσμενοι εβγαζαν τα ρουχα τους
    και περνονταν εκει επι τοπου στην αυλη του ξενοδοχειου η μεσα στο δρομο μπροστα απο το
    μαγαζι του αλλου. Ωραια δουλεια ε Τι βρισιμο ετρωγα καθε βραδυ δεν περιγραφεται.
    Καποια φορα με φωναξαν να σταματησω ενα ζευγαρι που ο ενας ειχε βαλει κατω την αλλη
    και τις εκανε στοματικο. Αμαννν σηκωνεται απο κατω η δικια σου και αφου πρωτα με στολισε
    με Γαλλικα (Αν και Αγγλις τα μιλουσε φαρσι) σπαει ενα μπουκαλι και αρχειζη να με κυνηγαει
    γυρω απο την πισινα (πισινα τωρα,με στερνα εμοιαζε) ειχε λυσαξει επαθε αμοκ. 
    Εγω οπου φυγει φυγει ενοητε.
    Οταν βεβαια τα Αγγλοπουλα εβλεπαν μπατσους ,με τις τσιπαρες τα αλεξισφαιρα τις πιστολες
    τις χειροπεδες τα γκλομπς και ολα τα καλα, στεκονταν προσοχη ξερετε τι θα πει προσοχη?
    Αν δεν δειτε Αγγλοπουλα μπροστα σε μπατσους δεν ξερετε.Μεθυσμενοι ξεμεθυσμενοι
    σε εκαναν και ελεγες ,μα τι καλα παιδια σου μιλανε και χαμηλωνουν το κεφαλι.
    Μετα με πηγε η εταιρεια σε ενα μεγαλο ξενοδοχειο εξω απο το Ηρακλειο
    Εκει δουλευα απο 7 το απογευμα μεχρι 7 το πρωι 7 ημερες την εβδομαδα
    Ηταν ενα τεραστιο ξενοδοχειο ,ολοκληρο χωριο .
    Η δουλεια μου εκει ηταν σε καθε βαρδια να κανω ορισμενες περιπολιες και να χτυπαω κατι στριπ που
    ειχαν τοποθετησει σε μια καθορισμενη διαδρομη και σε χωρους που θα επρεπε να ελεγχω
    Ειχε πολυ περπατημα αλλα δεν με πειραζε επειδη το περπατημα μ αρεσει.
    Ασε που μου ειχαν δωσει και ενα ηλεκτρικο αυτοκινιτακι τυπου γκολφ και τα βραδια
    εκανα και τον γκρουμ οταν οι αλλοι σχολουσαν. Εκανα τις περιπολιες μου και ενδιαμεσα
    πηγαινα στο μπαρ η στην ντισκο και οι κοπελες που δουλευαν εκει με κερνουσαν ποτο
    και μιλουσαμε και σαχλαμαριζαμε περνουσε η ωρα που λενε αλλα ενοειται οτι και γω τις
    προσεχα σαν τα ματια μου. Οταν ηταν η ωρα να βγαλουν τα σκουπιδια περνουσα εγω
    με το οχημα (τυχαια παντα βεβαιος βεβαιος)- Εεεελα ρε Κ........ να παμε τα σκουπιδιαααα.
    φορτωνα λοιπον πισω τα σκουπιδια εβαζα και την κοπελιτσα διπλα και τα πηγαιναμε εκει που επρεπε
    Ειχα γεινει σουπερ σκουπιδιαρης και γενικα ημουν αρχηγοπουλο
    Αν ξεχασω τον μισθο που επερνα (δεν σας τον λεω γιατι ακομα ντρεπομαι δραχμες ηταν παντος ακομα) ηταν ολα καλα
    Και φευγει λοιπον παιδια το καλοκαιρι τελειωνει η σεζον φευγουν οι τουριστες και οι εργαζομενοι
    κλεινη το ξενοδοχειο και μενω ολομοναχος μεσα σ αυτο το χωριο (ΕΕΕ ρε τι ηθελα και ειχα δει
    τη Λαμψη του Στανλει Κιουμπρικ) Να φυσα και να βρεχει και να εχουν αγριεψει οι κηποι
    και να πρεπει να κανω περιπολιες μεσα στη νυχτα να περναω απο τεραστια μηχανοστασια
    στενα δρομακια και εσωτερικους διαδρομους με κλειστες πορτες,οπου ακουγα τα βηματα μου
    να ανεβαινω και να κατεβαινω σκαλες κατασκοτεινες με το φακο μιλαμε
    Ακουγα ενα ηχο και μ επιανε ταχυπαλμια Λεω δεν παει ετσι.Σκεφτηκα και εφαρμοσα κατι αλλο.
    Καθε απογευμα στις 7 που επιανα δουλεια εκανα μια περιπολια και ξεκολουσα ολα τα στριπ
    μετα τα πηγαινα στο φυλακιο οπου αναβα ολα τα φωτα και καθομουν και διαβαζα.
    Την ωρα που ηταν να γεινει η περιπολια εγω χτυπουσα με το ειδικο μηχανακι τα στριπ
    ενα καθε λιγα λεπτα και ετσι οταν επερναν την αλλη μερα απο την εταιρεια το μηχανακι
    και εβγαζαν εκτυποσεις εδειχναν οτι οι περιπολιες ειχαν γεινει κανονικα
    Μια μερα ομως ο πρωινος,δεν ξερω γιατι,ηρθε νωριτερα πριν εγω προλαβω να παω
    να τα βαλω στην θεση τους οπως εκανα καθε πρωι και ετσι τα ειδε πανω στο γραφειο
    Γελασαμε , καναμε πλακα, ειπαμε δεν γαμιουνται οι μαλακες και αφου μου ειπε ποσο
    καλα εκανα την αλλη μερα με εδωσε στεγνα. Μιλαμε για ταβανοπροκα.
    Ετσι αδοξα ελειξε η καριερα μου σαν σεκιουριτας. 
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ερωτηση 1 : ... και γιατι δεν αφηνες την ξενη να τελειωσει το στοματικο ? ... ποση ωρα θα της επερνε δηλαδη ακομη ? .. ας κρατουσες ενα σεντονι μεχρι να τελειωσει ...
    ερωτηση 2 : ... εκει που ο "συναδελφος σου" σε εδωσε στεγνα γιατι δεν το επαιξες Αμερικανος ? ... "- τι εννοειτε οτι τα στριπ ηταν στο τραπεζι ? .. εγω δεν ξερω τιποτα γι αυτο .. γιατι δεν ρωτατε εκεινον που σας τα ειπε ... και μεταξυ μας ... ειπε και αλλα πολλα .. αλλα δεν θελω να τον εκθεσω ... φτανουν τα προσωπικα του προβληματα ... δεν θελω μπλεξιματα με ανθρωπους που εχουν προβληματα υγειας ..ξερετε ... ψυχιατρικης φυσεως .."