Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο καταναγκασμός μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Dux, στις 27 Ιανουαρίου 2019.

  1. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Αλλά υπέροχο να σε καταναγκάζουν... !!!
     
  2. Εγω εχω θεμα με τα ποτήρια . Οτιδηποτε και αν χρειαστει να πιω, πρεπει να βρισκεται σε κολωνατο ποτηρι με ψηλο λαιμο. Το εχω απο τις αρχες δημοτικου. Αν παω σε σπιτι χωρις κολωνατα ποτηρια προτιμω να αφυδατωθω! (αν ξανα επισκεπτω το σπιτι θα κανω δωρο μια εξαδα κολωνατα ποτηρια. Οποτε σε οποιον εχουν σπασει μπορει να με καλεσει σπιτι του, χαχαχα). Επιπλεον, εχω θεμα και με τη θερμοκρασια, μονο του νερού ομως... Αν δεν ειναι κρυο, παλι προτιμώ να αφυδατωθω. Οποτε βγαινω εξω ζηταω κουβαδακι/μπολ με παγο ή τουλαχιστον ενα κολωνατο με κρυο νερο και 2παγακια. Αν δεν εχουν αφηνω μπουρμπουαρ και φευγω.! Πλεον για να μην χαλαω τον χρονο μου, όταν παω σε νεο μαγαζι ρωταω πριν κατσω.. Για την κατασταση των ποτηριων και των ψυγειων, χαχαχα. Ενταξει οταν ταξιδευω/ειμαι ωρες στον δρομο, μπορει να πιω νερο απο πλαστικο μπουκαλι. Ωστοσο εχουν τυχει περιστατικά που μπηκα σε καφετερια και αγορασα κολωνατο ποτηρι για να πιω στον δρομο το νερο μου...τα βλεμματα δεν ειναι και τα καλυτερα, προτιμω να τα αγνοω. Πολλές φορές εχω πιάσει τον εαυτό μου να σκέφτεται "μακαρι να το ειχαν και αλλοι αυτό, να περπατουσαμε στον δρομο και να ακουγονταν το τσούγκρισμα των ποτηριων μας" . Ειμαι "ιδιοτροπη" και δε με ενοχλει τοσο, βεβαια δε θελω να φερνω σε δυσκολη θεση τους φιλους μου, οταν ειμαι με παρεα προτιμω απλως να αφυδατωθω λιγο...
     
    Last edited: 31 Ιανουαρίου 2019
  3. Ενα αλλο θεμα. Ειναι με το φαγητο μου. Δεν μπορω να φαω τιποτα με κουτάλι σουπας. Εχω καμια 15αρια χρονια να χρησιμοποιήσω. Αν το γευμα μου ειναι σε ρευστη κατασταση(το αποφευγω συχνα), χρησιμοποιω κουταλακι του γλυκου. Με το κρεας. Οταν τρωω κρεας δε θα γευτω ουτε τη γαρνιτουρα, ουτε το ψωμι, και οτιδηποτε αλλο, εαν δεν τεμαχισω σε συμμετρικα κομματια ολο το κρεας. Οταν τελειωσω θα αισθανθώ ετοιμη να ξεκινήσω το γευμα μου, δοκιμαζοντας λιγο απο το οτιδηποτε καθε φορα. Μια πατατα, ενα κομματι κρεας, ενα κομματι ψωμιού, ολα ισομερώς κατανεμημενα με βαση το μεγεθος του αρχικου κομματιού κρεατος. Στο τελος του γευματος, επειδη καποιες φορες ενδεχεται ο αριθμος των κομματιων του κρεατος να μην ειναι αντιστοιχος με αυτων του ψωμιου ή των πατατων. Μπορει να περισσεύουν διάφορα. Αν δεν εχω χορτασει, αναγκαζομαι να παραγγειλω καποιο ορεκτικο για να ξεκινησω την ίδια διαδικασια (με τα μακαρονια σπαγγέτι, πορτοκαλια, μηλα και δημητριακα. εχω αλλα θέματα-τελετουργίες, ισως τα αναφερω αλλη φορα)
     
    Last edited: 31 Ιανουαρίου 2019
  4. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Προβλήματα που έχει ο κόσμος  
     
  5. Εντάξει ρε συ... Πρόβλημα δεν το λες... Απλως αν ερχόμουν σπίτι σου θα επρεπε να κρυψεις τα κουταλια της σουπας και θα ειχες και μια εξαδα κολωνατα ποτήρια, δωράκι απο μενα. Χαχαχα!
     
  6. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Αμέ,μέσα!
    Εσύ ποτήρια εγώ κρασι  
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Με τά μακαρόνια που μου αρέσουν πολύ τι τελετουργία εχεις?
     
  8. Με εχετε παρει στο ψιλο εσεις εδω περα. Ωστοσο, εγω συνεχιζω... Με τα μακαρονια σπαγγέτι αν η σαλτσα εχει ως βαση την ντοματα θα τα τεμαχισω με πιρουνι οχι με μαχαιρι, να ειναι σε κομματακια 1εκατοστου περιπου... Οταν τεμαχιστουν ολα, τοτε ειμαι ετοιμη ψυχικα να τα φαω ακουμποντας τα στο πιρουνι με τροπο σκαφτο, σαν να ειναι κουταλι. Εαν η βαση της σαλτσας ειναι το γαλα/κρεμα γαλακτος, τοτε χρειαζομαι ενα κουταλακι του γλυκου. Πανω σε αυτο θα στρυβω μικρες ποσοτητες μακαρονιων στο πιρουνι μου.... Υπαρχει και μια τριτη περιπτωση, η χειροτερη, ουτε που θελω να την σκεφτομαι! Ειναι οταν δεν έχουν μαγειρευτει σωστα και εχουν σπασει! Τοτε...δεν τα ακουμπαω ουτε με κουταλι ουτε με πιρουνι
     
  9. ... Ναι... Θα πρεπει να μου πεις ομως τι κρασι θα είναι γιατι στο κοκκινο κρασι θελω να βαζω κατεψυγμενες ρογες απο σταφυλι μοσχατο και στο λευκο κομματια παγωμενου μπανανομηλου. Στο ροζε βολευομαι και σκετο αρκεί να ειναι κρυο!
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πέφτει το δούλεμα της αρκουδας. Χάχα καλά κάνεις όμως  
     
  11. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

      Άστο βρε κορίτσι,μπύρα σε κολωνατο θα κερασω χαχαχα 
     
  12. Νιωθω ασχημα τωρα... Μολις ειδα τον τιτλο ο καταναγκασμος μου. Ειπα, επιτελους να τα πω κι εγω ανοιχτα. Αλλα νιωθω οτι δεν θα επρεπε, μαλλον. Εαν δε γινουν αυτα στην καθημερινοτητα μου, εχω εντονο αγχος μετα και αδυνατω να πιω το κρασι μου ειτε να φαω...