Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο καταναγκασμός μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Dux, στις 27 Ιανουαρίου 2019.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Μη μασάς !
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Εννοείται ότι λες ότι σε εκφράζει και δεν πτοείσαι από τα σχόλια κανενος.
    Αυτό έλειπε να μην μιλάς, επειδή κάποιοι σε σχολιαζουνε.
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    είσαι στο σωστό φόρουμ!
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Παρθένος κι εσυ;
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Κριος φουλ
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Ως παρθένος (Μου έχουν πει ότι το ζώδιο μου ευθύνεται για την κατάντια μου) ειμαι απίστευτα και εκνευριστικά
    Είπα κι εγώ βρήκα ακόμα ένα παρθενακι να μοιραστώ τον "πονο" μου.
    Ειδικά στο θέμα κουζίνα-μαγειρεμα-φαγητο.
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Κατά καιρούς πιέζω τον εαυτό μου να εθιστεί για λίγο σε ένα τικ, πχ ανοιγοκλείσιμο ματιών, κούνημα μύτης, για να μπορώ όταν το αισθάνομαι έτοιμο να με κατακτήσει, να το νικάω. Ακούγεται περίεργο, ή και δείγμα ισχυρής προσωπικότητας, αλλά δεν είναι. Είναι ένα κόλλημα να μου βάζω τρικλοποδιές, για να μην τα παρατάω.
     
  8. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Με το που διαβασα τον τιτλο κλικαρα πανω του...  
    Δεν μου αρεσει να μετακινουν τα πραγματα απο τη θεση τους..ακομα και ενα εκατοστο πιο διπλα απο εκει που το ειχα μπορει να με στειλει τρελοκομειο...

    Οι μαξιλαροθηκες μπαινουν μεσα στο διπλωμενο σεντονι, πανωσεντονο και εξωτερικα μπαινει το κατωσεντονο...

    Τα μπουκαλακια στο μπανιο ειναι χωρισμενα αναλογα αν ειναι σωματος ή προσωπου και απο το μικροτερο προς το μεγαλυτερο...

    Δεν μπορω να βλεπω γυναικεια τσαντα να ακουμπαει στο πατωμα...

    Τα πιατα στην πιατοθηκη ειναι χωρισμενα αναλογα το μεγεθος και ρηχα ή βαθια...αν δω οτι καποιος εβαλε αναμεσα στα βαθια ενα ρηχο πιατο πχ ειμαι ετοιμη να τον βρισω...  

    Φυσικα εχω πολλα ακομα...αλλα τι να πεις...
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Εντάξει εκτός απ'τα βασικά
    , ότι θέλω δηλαδή να είναι όλα τακτοποιημενα και οργανωμενα θα θεωρούσα κυρία κολλήματα μου:
    -Τον νεροχύτη ...Θέλω να είναι πάντα καθαρός δεν αφήνω πιάτο μέσα όλα πλένονται κατευθειαν
    -Στον καναπέ όταν κάθομαι με κάποιον θέλω να είμαστε στο ίδιο ύψος... Δηλαδή αν είμαι πίσω στην πλάτη και ο άλλος μπροστά τον σπρώχνω να είμαστε στο ίδιο ύψος. Αν δεν γίνεται αυτό δεν μπορώ να κάτσω σε ησυχία!
    -Πολλές φορές με πιάνει αυτό που έπιανε την κυρια μόλις φύγω απ'τό σπιτι(ότι έχω αφήσει κάποια συσκευή ανοιχτή κλπ)
    -Το γραφείο μου πρέπει να ειναι καθαρό και να μην βάζουν πράγματα στον χώρο που μου αναλογεί έστω και για ένα εκατοστό... Αυτό ίσως μου ειμεινε απτό σχολείο που χώριζα με τα θρανία με γραμμούλες :Ρ
     
  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Και εγώ το έκανα αυτό!!!! Και έπαιρνα πάντα παραπάνω χώρο. Χαχα
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ε ναι θέλουμε απλα ρε παιδάκι μου!
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Το χειρότερο είναι μετά το στέγνωμα των ρούχων στην απλώστρα, που πρέπει να κάνεις ζευγάρια τις κάλτσες.
    Ντάξει, το χειρότερό μου ..