Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο καταναγκασμός μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Dux, στις 27 Ιανουαρίου 2019.

  1. Dux

    Dux Regular Member

    Σε νιώθω. Μέχρι που πήρα άπειρες ίδιες μαύρες κάλτσες.
     
  2. Πριν φύγω απ' το σπίτι ελέγχω πέντε έξι φορές αν έχω κλείσει τον θερμοσίφωνα και τα μάτια της κουζίνας.
     
  3. L0rrie

    L0rrie Ιδιοκτησία του Κυρίου

    Ελέγχω καλά την τοστιέρα πριν φύγω: πρίζα-θερμοστάτης, θερμοστάτης-πρίζα.
     
  4. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Ισιώνω τα πατάκια πριν χτυπήσω ένα κουδούνι..  
     
  5. iolanda

    iolanda Contributor

    Αυτό με τα πατάκια μάλλον το έχουμε πολλοί  
    -Δεν μπορώ να βλέπω ανάποδα παπούτσια, παντόφλες, με ενοχλούν αισθητικά.
    -Μου αρέσει η κούπα που πίνω τον καφέ μου να έχει λεπτό χείλος και να στρίβει ελαφρά προς τα έξω και δεν θέλω να μου τον παίρνουν από μπροστά μου ακόμα κι αν έχει μια τόση δα γουλίτσα καφέ.
    -Παίρνω πάντα ένα ποτήρι νερό στο κομοδίνο μου πριν κοιμηθώ το βράδυ.
    -Θέλω το τραπέζι της κουζίνας να είναι άδειο ή να έχει τα απολύτως απαραίτητα, όπως και οι πάγκοι της κουζίνας και γενικά δεν μου αρέσουν στο σπίτι τα πολλά μπιμπελό και σκατολοίδια που κουράζουν οπτικά, less is more.
    Αυτά (μάλλον)
     
  6. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Κάποια στιγμή βαρέθηκα να σφουγγαρίζω και το αντικατέστησα με μπουκάλι  
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Μπορώ πριν αρχίσω να τρώω εάν μου το ζητήσει κάποιος να του δώσω όλο το φαΐ μου . Εάν αρχίσω μην τολμήσει κανένας να πάρει από το πιάτο μου ούτε ψίχουλο