Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο dreamslave ΠΕΘΑΝΕ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 23 Απριλίου 2007.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Δεν μπαίνω πολύ καιρό στο φόρουμ... αλλά λίγο πολύ ξέρω κάποια άτομα και έτσι σκέφτηκα οτί καλές είναι οι συζητήσεις πέρι bdsm αλλά τι σόι φίλοι είμαστε αν δεν συμπαραστεκόμαστε ο ένας τον άλλον βέβαια μπορεί κάπιουσ να μην ενδιαφέρει τισ κακοτυχιές από ένα σκλαβάκι παρό όλα αυτά εγώ έχω την ανάγκη να τα πω... Ο Λ Α τελευταία μου πάνε άσχημα απ το 1ο οσ το τελευταίο δεν μπορώ να αλλάξω την τύχη μου, σε όλους τους τομείς έχω αποτύχει εκεί που νόμιζα ότι είχα βρει και αφέντρα και στη δουλειά θα ανέβαινα θέση και όλα θα ήταν τέλεια, ξαφνικά όλα παν στραβά... όλα αντιστράφικαν τι να κάνω "είμαι σε κατάσταση εκτάκτου αναγκης, είμαι σε μια φαση τραγική" προχθέσ μου κλέψαν και το κινητό τι να πω ολα χάλια!

    είμαι ο Ζωγράφος και είμαι απο την Δράμα
    κι όλα όσα ζω είναι ενα δράμα

    μεγάλη γκαντεμιά, μεγάλη γρουσουζιά
    αφού δεν την αντέχω ούτε εγω πια..

    εκεί που όλα πάνε μια χαρά
    γίνεται 'να μπαμ και όλα παν στραβα    
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Ο dreamslave ΠΕΘΑΝΕ

    Να κανεις το σταυρο σου που εχεις την υγεια σου λεω εγω .....

    γιατι και εγω ετσι γκρινιαζα , με μαλακιες , μεχρι που την εχασα
    και τωρα αρχιζω και καταλαβαινω τι στο καλο σημαινουν καποια πραγματα !
     
  3. zwg

    zwg Regular Member

    μάλον δεν καταλαβαίνεις ΟΛΑ πάνε στραβά ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ
     
  4. e_desant

    e_desant Regular Member

    Απάντηση: Ο dreamslave ΠΕΘΑΝΕ

    φιλε μου ενα πραγμα εχω μαθει πολυ καλα στη ζωη μου ειναι 2 λεξεις κλειδια "υπομονη και επιμονη" αν καταφερεις αυτα τα δυο και εχεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ φιλους μη φοβασαι τιποτα το μονο που πρεπει να προσεχεις ειναι η υγεια ΟΛΑ τα αλλα φτιαχνουν

    και που εισαι αν δεν περασεις και λιγο ασχημα δεν θα μπορεσεις ποτε να εκτιμησεις τα ομορφα

    καλη τυχη
     
  5. zwg

    zwg Regular Member

    1/10/86 16:30 ημέρα Τετάρτη
     
  6. ekati

    ekati New Member

    πάντως σε εμπνέει η γκαντεμιά, γράφεις και ποιήματα.  

    όπως το είπες: κακοτυχία. Και η τύχη σίγουρα αλλάζει. Αν έχεις κάνει ό,τι περνάει από το δικό σου χέρι τότε η φοβάσαι τπτ. Μόνο περίμενε, δεν περνάμε πάντα καλά.

    άσε που η κακοτυχία σε μαθαίνει και να μην ελπίζεις τπτ.
     
  7. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Ο dreamslave ΠΕΘΑΝΕ

    Εγώ λέω να κάνεις λίγο υπομονή. Τώρα ξεκινά η ζωή για σένα. Αλίμονο αν από τα 20 μας τα είχαμε όλα. Στα 25 μας θα ήταν η ζωή βαρετή. Στα 30 μας θα θέλαμε να πεθάνουμε.

    Και μην ξεχνάς. Η ζωή κάνει κύκλους. Σήμερα δεν έχεις, αύριο θα έχεις. Αρκεί να μην ζαλιστείς 
     
  8. SLK200GR

    SLK200GR Regular Member

    Απάντηση: Ο dreamslave ΠΕΘΑΝΕ

    ζυγος με καρκινο,κανε υπμονη μεχρι τον αυγουστο
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Αυτά είναι όλα dreamslave; Και μας λαχτάρησες έτσι με τον τίτλο που έβαλες!

    Καλά να είσαι, να λες δόξα τω θεώ που δεν έχω και παιδιά να φροντίσω,
    βγες να κάνεις μία βολτούλα στον καλό καιρό και λίγο λίγο θα σιάξουν τα πράγματα.

    Και δουλειά καλύτερη θα βρεις και Αφέντρα και μην ανησυχείς έτσι, όλα καλά θα πάνε.

    Αλήθεια σου λέω   πάρε κι ένα φιλάκι από μένα, και ότι θες να μας λες αλλά όχι σε παρακαλώ πολύ τέτοιους πισινοθάνατους τίτλους γιατί πραγματικά πιάστηκε η ανάσα μου  
     
  10. skia

    skia Contributor

    Καλά κάνεις και τα λες και να το κάνεις όταν έχεις την ανάγκη να το κάνεις. Εδώ είμαστε για να σε ακούσουμε!
    Αλλά, βρε παιδί μου, βαρύγδουπο τίτλο διάλεξες...
    Πάρε μια βαθειά ανάσα .... ηρέμησε και σκέψου θετικά.         
     
  11. zwg

    zwg Regular Member

    ναι παιδιά έχετε λίγο βαρύ τίτλο έβαλα άλλα δν γίνετε τόση γκαντεμιά σε ολα... πολέσ φορές νιώθω χειρότερος και απο τον Mr Bin   βγένω παρα έξω και εκεί που γλεντάω ξαφνικά ξενερώνω τελείως απότομα. τι να πω. απλά έλεος σκεφτήτε οτι ως τώρα όλοι με θεωρούσαν για πολύ τυχερό ε οπως και να το κάνουμε καλόμαθα καπως  
     
  12. Striker

    Striker Regular Member

    Φιλε ηρεμησε. Φαινεται να βρισκεσαι σε κατασταση προσκαιρης καταθλιψης λογικα λογω του πανικου που προκαλεσε μια πρωτογνωρη για εσενα εξελιξη. Μην σε πανικοβαλει ουτε να σε ανησυχει οσο δυσκολο και αν σου ακουγεται αυτην την στιγμη. Αν εχεις κοντα σου καποιο εμπειρο Κυριαρχικο ατομο που σε νοιαζεται ζητα του να σε βοηθησει και θα σε βγαλει γρηγορα απο αυτην την κατασταση. Εναλλακτικα διαβασε τα λεγομενα εδω μεσα και ελπιζω συντομα το νεο σου thread να εχει πολυ πιο προσχαρο τιτλο.