Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΠΕΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ioanna, στις 9 Νοεμβρίου 2005.

  1. ludwig

    ludwig Guest

    Ο εφιάλτης είναι εφιάλτης και το όνειρο όνειρο. 'Αρα το ψέμμα-όμορφο όνειρο εννοώ που πάντα είναι γλυκό και ζωτικό. Προσθέτω : απόπειρα ορισμού της ζωής : Ζεις αυτό που ονειρεύεσαι ή ονειρεύεσαι αυτό που νομίζεις ότι ζεις.
     
  2. ludwig

    ludwig Guest

    'Εχω δύναμη, ποτέ δεν λάκισα, πάντα μέχρι το τέλος πήγαινα, που ήταν πάντα για μένα η καινούρια αρχή. Δεν φτάνει η δύναμη όμως, χρειάζονται πολύ περισσότερα τώρα.
     
  3. ludwig

    ludwig Guest

    Υπάρχουν κι από τα δυό σε περίσευμα, και δύναμη και θέληση. Και από σκοπό άλλο τίποτα. Αλλού είναι το πρόβλημα. Κάτι ξέρω που στο λέω.
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Όμως το ψέμα δεν τρώγεται. Και αν προσπαθήσεις να το φας δεν το χωνεύεις με τίποτε, μετά ξαναγυρνά σε σένα πιο δυνατό και πιο καταστροφικό. Είναι έτσι όμως;
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αρνακι ασπρο και παχυ της μανας του καμαρι επηγε εις την εξοχη και στο χλωρο χορταρι... 
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Άραγε η ατολμία γέννησε το ψέμμα ; Η δειλία κίνητρο για τις μάσκες ; Όμορφα τα παραμύθια , απλά δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι παραμένουν εγκλωβισμένοι εκεί . Πιστεύω ότι το επόμενο στάδιο είναι αυτό που οι ήρωες δραπετεύουν από τα γραπτά τους (ίσως και από τα post ) και συνεχίζουν το χορό τους με τις υπόλοιπες αισθήσεις . Ασυρνάτητα όλα αυτά που γράφω ; Ίσως ... Για φανταστείτε την συζήτηση που κάνετε σε face to face αντιπαράθεση ...
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Αμέτρητες κακές συνήθειες έχω...αν τις αλλάζα θα ήμουν ένας εντελώς άλλος ανθρώπος. Εσύ;

    Αστάρτη
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμμ slave-shadow σε μενα απαντας?γιατι μου φενετε ετσι πεζετε το παιχνιδι χεχεχε!
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και τη εχουν οι κακες συνηθειες?πηξαμε στις καλες 
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κακές συνήθειες για ποιον για μας ; Ή για τους άλλους ;
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν κανουμε διακρισεις!ειναι πιστευς το αλατοπιπερο!αλλιως θα ειχαμε ολοι φτερα και θα παιζαμε αρπα χεχεχεχε
     
  12. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Ολοι η καλοί, παντού χωράνε! Γιατί όχι άλλωστε!