Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παμε να το παρουμε!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 22 Μαϊου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Θα πω την αμαρτια μου να μην το'χω βαρος:Την εμπνευση για το νημα αυτο μου την εδωσε ο Χαινριχ και τα υπουργεια του.

    Δεν ειστε λοιπον ο πρωθυπουργος,ειστε ο Ρεχαγκελ
    Φτιαξτε την ιδανικη ενδεκαδα , απο μελη του φορουμ βεβαια, και παμε να το παρουμε!( το Γιουρο ντε!)
    Α, πεστε και με τι συστημα θα κατεβει η ομαδα,κι'αν θελετε συμπληρωστε την αποστολη,μην εχουμε κανενα τραυματισμο.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μπορώ να είμαι η μασκώτ της ομάδας; 
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    μια ζωή γελοιότητες και χαζοεθνικισμοί ...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Α! Μα τι θα γινει?????????????????
    Απο τις κυβερνησεις περασαμε στις ποδοσφαιρικες ομαδες???????????
    Και μετα τι???????????
    Πως θα στελεχωνατε μια εταιριεα????????????????
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Παμε να το παρουμε!!

    Οι εικονιζόμενοι ποδοσφαιρισταί συνδέονται συναισθηματικώς;

    Συνεταίρος περιορισμένης νοημοσύνης.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    η μοναδικη επαφη που ειχα με το ποδοσφαιρο ηταν σατ 18 μου που με πηγαν φιλοι σε γηπεδο .. ηταν το παλιο της ΑΕΚ στην Φιλαδελφεια ... μολις μπηκα μεσα , σαστισμενος κοιτω δεξια και αριστερα και βλεπω χιλιαδες αντρες ... τους μουτζωσα και τους 3 φιλους και αφου τους αποκαλεσα υψιστες κρυφαδελφες του ταγματος των ψωλοκονταρομαχιων , εκανα μεταβολη και δεν ειχα καμια αλλη επαφη με το θεαμα αυτο
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ποιας ομαδας;
    μου φαινεται οτι με τη μασκωτ θα μεινουμε.
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ζήσης να εναλλάσεται με Διαμαντίδη στον άσο, Παπαλουκάς και Σπανούλης στα γκαρντ ενώ ενας από αυτούς (πλην Ζήση) παίζει και τριάρι. Πάουερ φόργουορντ ο Τσαρτσαρής με τον Βασιλόπουλο και τον Ντικούδη, πεντάρια ο αναγεννημένος Σχορτσιανίτης, με τον Παπαδόπουλο και back up τον Κουφό το ανερχόμενο αστέρι του παγκόσμιου μπάσκετ. Θα σαρώσουμε στην Κίνα! Αοούυυ!! Βέβαια εσείς για ποδόσφαιρο λέτε αλλά καθένας τον χαβά του  

    isnogood το κοινό στο μπάσκετ είναι πιο δημοκρατικά κατανεμημένο. Οι όμορφες γυναικείες παρουσίες δεν λείπουν, αντιθέτως είναι πολλές.  
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μου το χεσατε το νημα !!Φταιω εγω τωρα αμα ζητησω την προστασια των μοντερειτορς;
    Λοιπον,δινω το καλο παραδειγμα:

    Τερματοφυλακας ο Konstantinos
    Στο κεντρο της αμυνας MasterJp και G E Σοβαροι,πειθαρχημενοι με καιριες τοποθετησεις στο τερεν,δεν θα περναει τιποτα!
    Στα ακρα της αμυνας ο Ηλιας και ο Χαινριχ.Καλοι αμυντικοι με επιθετικες αρετες οταν η ομαδα αναπτυσσεται.Ο Χαινριχ ειδικα εχει σεντρα φαρμακι.
    Αμυντικα χαφ θα παιξουν η Syrah και η Atroce Libertina.Μηχανακια!Τρεχουν,κοβουν,μαρκαρουν και επιπλεον εχουν μεταβιβαησ ακριβειας.
    Δεκαρι ο μεγας Dolmance φυσικα.Αστειρευτος σε επινοησεις,"ζωγραφιζει"στο γηπεδο και με εξαιρετικη τεχνικη καταρτιση.
    Επιθεση θα παιξουν η Ντορα αριστερα(και ν'αφησεις τις σαχλαμαρες για μασκωτ,η ομαδα σε χρειαζεται!),ο Κορνηλιος σεντερ φορ και ο Mαυροβασιλης δεξια.Θα χρειαστει λιγη δουλεια για να "δεσουν"μεταξυ τους, οπως επισης και στο τελειωμα των φασεων, αλλα πιστευω να τα καταφερουμε!!

    Στον παγκο θα καθονται female,Lost boy,incomplete,Chemical23 και W.Reich(πολλα υποσχομενος ρουκι)

    Σειρα σας τωρα.
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    "Gooten Epityxien"  
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Παμε να το παρουμε!!

    Βρήκε ότι έπαιζα δεκάρι! Όντως, underherfeet.
     
  12. female

    female Contributor



    Ευχαριστώ, underherfeet, μια χαρά είναι ο πάγκος μπας και μάθω πως παίζεται το ποδόσφαιρο, λολ. Θα πρήξω στις ερωτήσεις τα υπόλοιπα παιδιά στον πάγκο...

    (Δεν ξέρω πολλά αλλά θα προσπαθήσω κάτι γενικό.)

    Δυνατή και αδιαπέραστη άμυνα - lara[E-p], tender lily, Syrah, Eri, Lost_boy, L_Strike, SM_Art_Lady, fractal, DeSade, camera_obscura, DreamMaster

    Απρόβλεπτη και ευέλικτη επίθεση - Heinrich, Incomplete_, MasterJp, Dolmance', Mikra Psemmata, LordDragonal, Emma, llazouli, sapfw, Zizel_X, anasia

    Τέρμα με πυγμή και εγρήγορση - she_Dragon, Mavrobasilis

    Αφήνω την εκάστοτε επιλογή στον μεγάλο προπονητή trampledgr, με βοηθούς με φαντασία - Ηλία, savra, blindfold, isnogood

    Τεχνικό προσωπικό (υπάρχει κάτι τέτοιο, ή κάνω λάθος; ) smari, alnair

    Ιατρικό προσωπικό - DocHeart, G_E, Mirella

    Μουσικό-ψυχαγωγικό προσωπικό - cornilios, Geisha



    Πολλά άξια μέλη, λίγες θέσεις... Θα τρελλαθούν οι αντίπαλοι...