Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    Μην ακουμπησει πηρουνι στο πιατο μου...
    Αφηνιαζω 
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Δεν εχουν να κανουν τοσο με bdsm, αλλα δεν πειραζει.. 

    -Δεν μπορω πολυ την ακαταστασια. Δεν ειμαι μανιακη, αλλα θελω να υπαρχει μια σχετικη ταξη.
    -Ειμαι αρκετα σιχασιαρα..ειδικα σε τουαλετες και χωρους που φαινονται βρωμικοι.
    -Δεν αντεχω τις ασχημες μυρωδιες και ειδικα τους βρωμιαρηδες ανθρωπους.
    -Με ενοχλει οταν καποιος μιλα πολυ δυνατα ή γενικα η πολυ φασαρια.
    -Εχω ψυχωση με τα καλλυντικα μου, το αποσμητικο σωματος και το ψαλιδι ισιωματος των μαλλιων μου (αν δεν εχω καποιο απο τα 3, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ..  ).
     
    Last edited: 26 Αυγούστου 2016
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    • Θέλω να βρίσκονται όλα εκεί που τα έχω τοποθετήσει,δε μου αρέσουν οι μετακινήσεις παρα μόνον αν εγώ κάνω κάποια αλλαγή.
    • Δε θέλω να ψαχουλεύουνε προσωπικά μου πράγματα είτε αυτό είναι συρτάρι είτε κινητό και πάει λέγοντας,κι αυτό πάει σε όλους ανεξαιρέτως.
    • Η οδοντόκρεμα θέλω να πιέζεται απο το τέλος προς τα πάνω κι όχι στη μέση.
    • Το χαρτί υγείας το θέλω πάντα κρεμασμένο με την άκρη του προς τα έξω.
    • Τις κρεμάστρες στη ντουλάπα τις θέλω να κοιτάνε προς τα μέσα και τα ρούχα στην δεξια πλευρά.
    • Δεν αφήνω ποτέ ντουλάπια και συρτάρια ανοιχτά,
    για παράδειγμα αν τύχει και δεν έχει κλείσει καλά η ντουλάπα,ακόμη και να έχω ξαπλώσει άμα το δω θα σηκωθώ μόνο και μόνο γι αυτο,για να τη κλείσω.
    Αυτά 
     
  4. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Μην βάλει κάποιος χέρι στο φαγητό μου και με ενοχλεί πολύ ο θόρυβος που μπορεί να κάνει κάποιος καθώς τρώει.
     
  5. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Μισοφωνία λέγεται
     
  6. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΜΟΥ.
    Γεια σας.
    *Αυτό το νήμα μπορεί να με κάνει να χάσω την ψυχραιμία μου*
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ευχαριστώ για την διευκρίνηση. Όπως και να λέγεται εχω φοβερό πρόβλημα
     
  8. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Με ενοχλει οταν βηχουν κοντα μου και δεν μπορω να αποφυγω το γλεντι μικροβιων γυρω μου, οι ξαφνικοι δυνατοι θορυβοι , και με ενοχλει που γενικα με ενοχλουν τα παντα οταν εχω τα νευρα μου   
     
  9. Δε μπορώ τη βρωμιά
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    1. Δεν μπορώ να με ακουμπάνε γυναικεία μαλλιά. Αυτόματη αηδία.
    2. Όταν βηξει κάποιος δίπλα μου στο δρόμο κραταω την αναπνοή μου για να μην εισπνευσω τα μικρόβια σχεδόν μέχρι να σκάσω.
    3. Κοιμάμαι πάντα με ανοιχτή τη τηλεόραση, δεν αντέχω την ησυχία.
     
  11. folha

    folha deja vu

    Μην αγγίζετε την κοιλιά μου μετά το φαγητό!  
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    σωωωπα δε το χαμε καταλαβει.

    Να παιρνει καποιος αναπτηρα και να μην τον επιστρεφει αμεσα στο σημειο ακριβως που το πηρε.

    Οταν παιζει ο Αρης μπασκετ μη μου μιλατε,μη μ ενοχλειτε,δεν υπαρχω για 2 ωρες.

    Δε μπορω τις ερημικες παραλιες.

    Η σχεση μου με το γιαουρτι ειναι οπως του βρυκολακα με το σκορδο.