Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Παραξενιές

    Ή τσόφλια από σπόρια... Νομίζω αυτό είναι ακόμα χειρότερο...

    Τελικά μάλλον έχω κι άλλες παραξενιές, τώρα που το σκέφτομαι κι εμένα με ενοχλεί αυτό... Ευτυχώς που δε δουλεύω σερβιτόρα..  
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Παραξενιές

    βαριεμαι ακομα και να ενοχληθω..
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Παραξενιές


    Τι το πες αυτό τώρα ξενέρωσα πω πω πω πω πω πω πω
     
  4. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Τα χειρότερα πράγματα που μου έχουν κάνει γυναίκες:
    ===================================================

    - Έχουν προσθέσει δικά τους favourites στον Mozilla μου.

    - Έχουν περάσει ολόκληρες βραδιές αδειάζοντας το τασάκι μου κάθε 10 λεπτά ("καπνίζεις πολύ, ε;")

    - Έχουν έρθει απρόσκλητες στο μπαρ που πάω με τους συναδέλφους μετά τη δουλειά

    - Έχουν πάρει ωμό κρέας από την κατάψυξη και το έχουν χώσει κάτω απ'τη μύτη μου λέγοντας "Για μύρισε αυτό, είναι χαλασμένο;"

    - Έχουν αποκαλέσει τον Κριστόφ Βαζέχα "μαλακομουστάκια"

    - Έχουν τσιμπήσει τη μύτη μου με τον δείκτη και το μεσαίο του χεριού τους κάνοντάς μου "γούτσου-γούτσου" καθώς είχα μια σοβαρή συζήτηση σχετική με CPU overclocking με φίλο μου

    - Έχουν κριτικάρει τους λαχανοντολμάδες μου

    - Έχουν αμφισβητήσει την ικανότητά μου να ανακαλύπτω σίγουρα πονταρίσματα στην Premier League

    - Έχουν τολμήσει να σχολιάσουν αρνητικά τις αναγνωστικές μου συνήθειες, με αποκορύφωμα μια αήθη επίθεση εναντίον του "The Playboy Collection of Short Stories 1971 - 1991"

    - Έχουν παροτρύνει τη μάνα μου να τους δείξει φωτογραφίες από την παιδική μου ηλικία

    - Έχουν φάει κινέζικο χρησιμοποιώντας τα chopsticks με εντελώς λανθασμένο τρόπο

    - Έχουν τηγανίσει αυγά χωρίς να φροντίσουν ο κροκος να είναι σφιχτός

    - Έχουν πει οτι το ποδόσφαιρο είναι απλώς ένα ναρκωτικό που κατευνάζει τα πλήθη

    - Έχουν γυρίσει την πλάτη τους στο κρεβάτι ξεστομίζοντας: "Δε θέλω να το συζητήσω άλλο."

    - Έχουν αργήσει σε ραντεβού πάνω από μισή ώρα.

    - Έχουν βάλει χωρίς καμία προειδοποίηση το δάχτυλό τους στον κώλο μου την ώρα που μου έκαναν πίπα, προκαλώντας έτσι το σοβαρό τραυματισμό μου στην ευρυτέρα κρανιοεγκεφαλική χώρα, αφού τινάχτηκα όρθιος και κοπάνησα το κεφάλι μου στο άνωθι ράφι
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    μας αποστόμωσες



    είχαν νύχια....?
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2008
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος


    Είχε, ναι, η βρώμα. Την επόμενη μέρα την έβαλα να μου ξεβουλώσει τη μπανιέρα χρησιμοποιώντας μόνο ένα κουταλάκι του γλυκού και τη χθεσινη "Αθλητική Ηχώ".
     
  7. Re: Απάντηση: Re: Παραξενιές

    Τον κύριο τον γνωρίζεις;
     
     
  8. DiDi

    DiDi Regular Member

    αφού δεν την έβαλες να ξεβουλώσει το σιφώνι του νεροχύτη με τα νύχια πάλι καλα...
     
  9. 1) Να μου παίρνουν τα πράγματα χωρίς να με ρωτήσουν.
    2) Να δω άντρα να κάνει τις δουλειές του σπιτιού. Ειδικά με το σφουγγάρισμα, απομυθοποιείται πλήρως!
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    με εκνευρίζει η φαγούρα όταν είσαι βρώμικος ...
    πάντα ψάχνω να κάνω μπάνιο με οποιοδήποτε κόστος ,έσω κάνει μπάνιο σε διάφορα σημεία

    από την άλλη μαρέσει να χώνομε στη βρωμία στη λάσπη να γίνομε λούτσα από τη βροχή αλλά μετά να ξέρω ότι θα πάω να κάνω μπάνιο  
     
  11. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    ξέρω ότι θα με βόλευε απίστευτα αυτό με το σφουγγάρισμα, αλλά τώρα πρακτικά τι κάνεις με τους εραστές σου?
    α) φροντίζεις να μένουν με τη μαμά τους, το οποιο ειναι βολικο για το σφουγγάρισμα αλλα έχει ένα σωρό άλλα προβλήματα
    β) φροντίζεις να σφουγγαρίζεις εσύ , να τους πλένεις τα βρακιά τους και άλλα παρόμοια από το πρώτο ραντεβού , οπότε και κερνάω ποτό    
     
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Παραξενιές

    απαπαπα γκρινια..

    πάω σε άλλο νημα