Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παραξενιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 12 Νοεμβρίου 2008.

  1. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Παραξενιές

     

    Dolmance, νομιζεις μπορεις να συνεχισεις να μπλοφαρεις ετσι ασυδοτα? Σε δειγματοληπτικο ελεγχο μολις πιαστηκες να μας δουλευεις κανονικα.  
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    Δεν μου αρέσει να μου κάνουν τράκα. Και άντε ένα τσιγάρο να το δεχτώ αλλά όχι και πακέτο. Ακούς ρε μάναααααααααααααααααα
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    και εγώ ξεκινώ να διαβάζω περιοδικά και βιβλία από το τέλος. μου έχει μείνει από τα manga 
    χειμώνα-καλοκαίρι θέλω να φοράω κάλτσες όταν ξαπλώνω(ακόμα και όταν είναι για σεξ=σπαστικό:evil: )

    και τέλος η παράνοια σε όλο της το μεγαλείο:
    αν ακουμπήσω κάτι με πχ το δεξί μου χέρι,πρέπει να το ακουμπήσω και με το αριστερό με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.αναλογία...αν δεν το κάνω δεν μπορώ να ηρεμήσω.τρελαμάρα(αυτό το φαινόμενο παρατηρείται σε περιόδους αγαμίας και ονομάζεται"spinster phenomenon")

    υγ:το ίδιο έχει και ο αδερφός μου. για όλα οι γονείς μας φταίνε...μωρέ λέτε να είναι και αυτός bottom?
     
  4. ariadni

    ariadni Regular Member

    Τρελαίνομαι όταν βλέπω κάποιον να κάθεται μπροστά από τον υπολογιστή μου (με πιάνουν ανασφάλειες
    γι΄αυτά που ίσως ανακαλύψει...)

    Δε θέλω να ακουμπάνε αντικείμενα και ειδικότερα σακούλες επάνω στο τραπέζι μου.
    Συνήθως τα απομακρύνω με διακριτικό τρόπο. Σπανιότερα καταλήγω με κακή διάθεση.

    Να μου καβατζώνουν το τελευταίο αναπτήρα.
    .
    Άνθρωποι που δε με γνωρίζουν καλά να καταλήγουν σε συμπεράσματα για μένα και να μου τα
    ανακοινώνουν κιόλας. Στη πλειοψηφία των περιπτώσεων αυτών, το τελευταιο συμπέρασμα που βγάζουν και το οποίο μου ανακοινώνουν είναι ότι πρέπει να χαλαρώσω γιατί γίνομαι χωρίς λόγο επιθετική.

    Να έχω δουλειά και να μιλάω στο κινητό παραπάνω από 15 λεπτά με φίλες για τον Βαγγέλη, τον Μήτσο, το Κωστάκη και το Γιωργάκη που μας ψόφησαν πέρυσι και ζωή σε λόγου μας.

    Να με ρωτάνε γιατι έχω το κινητό μονίμως χαμηλωμένο. Γιατι έτσι γουστάρω.

    Να με φωνάζει το αφεντικό μου στο γραφείο του και να είμαι στημένη εκεί 15-20 λεπτά ενώ αυτός συνεχίζει να παίζει το πουλάκι του μπροστά από τον υπολογιστή (τελειώνοντας προφανώς τη δουλειά που έκανε πριν του χτυπησω τη πόρτα). Ρε φίλε, αν θέλεις να μιλήσουμε σε 20 λεπτά πες μου να έρθω σε 20 λεπτά. Προς Θεού δηλαδή.
     
  5. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Κάτι ακόμα που έχω παραξενιά είναι να μου παίρνεις τον καπνό να ανοίγεις το αυτοκόλλητο σελοτεϊπ και να κάνεις να στρίψεις χωρίς να το έχεις κολλήσει στο καπάκι με αποτέλεσμα να μη ξανά κολλήσει ποτέ με τον καπνό που έμεινε πάνω ! βγάζω αφρούς τόσο που τελικά αγόρασα καπνοθήκη και βρήκα την ησυχία μου. Ένα άλλο είναι το να φοράει ο άλλος την ώρα του σεξ κάλτσες !!! οοοουυυ ορέ Γουσγκούνη, ξέρετε τότε που οι γυναίκες δεν είχαν αιδοίο μα πυκνό και δύσβατο δάσος!!!!!! Λέτε να έκανε παραπάνω κρύο τότε? Κάλτσες τρίχες….
     
  6. zou

    zou

    Απάντηση: Παραξενιές

    ειμαι γκρινιαρα και οταν αγχωνομαι ή κολλαω με κατι δεν σκεφτομαι τιποτε αλλο.. επισης οταν θελω να πω την γνωμη μου θα την πω ο κοσμος να χαλασει! μμμμμμ... τι αλλο... α ναι.. ειμαι υπερβολικα κλαψιαρα.. σε σημειο που οτιδηποτε γινει κακο στη ζωη μου, απο νευρα μεχρι ... -οπουδηποτε τελος παντων- ξεσπαω σε κλαμματα.. Ζηλιαρα δεν θα με ελεγες αλλα οταν βλεπω οτι πανε να μου "κλεψουν" ή μου πειραξουν κατι που θεωρω δικο μου γινομαι τελειως "αγριογατο".. γενικοτερα ανεχομαι πολλα πολλα πραγματα, οχι μονο απο τους δικους μου ανθρωπους αλλα και απο ασχετους...

    Απεχθανομαι γενικως την αχαριστια, την τσιγγουνια και το τουπε...
     
  7. [nomedia=""]YouTube - MONK - Extended Intro[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Storm

    Storm Regular Member

    Μου ανεβαίνει κυριολεκτικά το αίμα στο κεφάλι με:

    1. Το ορθάνοιχτο καπάκι της τουαλέτας, με τη λεκάνη να χάσκει σαν να θέλει να σε καταπιεί
    2. Ανοιχτή πόρτα στο δωμάτιο που βρίσκομαι
    3. Να μπουκάρει ο άλλος χωρίς να χτυπήσει εκεί που βρίσκομαι
    4. Τις πολύ ζουζούνες/ ηλίθιες/ πεταχτές/ τσουλίτσες γυναίκες
    5. Να φοράει ο άλλος πέδιλο με κάλτσα
    6. Να φοράει τη χαρακτηριστική άσπρη γεροντίστικη φανέλα
    7. Να βρωμάει
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Παραξενιές

    Με εκνευρίζει οτιδήποτε κάνουν οι άλλοι. Μου αρέσουν μόνον όσα κάνω εγώ. Επειδή έχω καλό γούστο.
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Να κάνω μπάνιο και κάποιος άλλος να αποφασίζει να πλύνει τα πιάτα με αποτέλεσμα να καίγομαι ή να παγώνω.
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    στην σαλατα βαζουμε πρωτα το αλατι μετα τι ξυδι/λεμονι και τελος το λαδι αν δεν τηρηθει η σειρα αυτη δεν την θελω την σαλατα
    με εκνευριζει αφανταστα οταν το γκαρσονι φερνει το πιατο πανω απο τεφαλι μου και περιμενει να το βαλω εγω στο τραπεζι ....
    θεωρω πολυ θρασσος να καπνιζει καποιος και να με ενοχλει με τον καπνο του ... αν ειναι γυναικα κλανω οσο ποιο δυνατα μπορω ... αν εχει δυνατη μουσικη και δεν ακουστει η κλανια λεω στην παρεα μου (με δυνατη φωνη) : "παμε ποιο περα γιατι εκλασα" .. αν ειναι αντρας ο καπνιστης του λεω ευγενικα οτι με ενοχλει .. (μαλακας ειμαι να κλασω και να κλασει και εκεινος ? ) ....
    Με εκνευριζουν πολυ τα σηντηριτικα ατομα .. κυριως ομως , αυτα που σε ακουν με προσοχη και ενδιαφερον οταν καμια φορα ανοιγεσαι λιγο παραπανω , και μετα τρεχουν δεξια και αριστερα και διαδιδουν ποσο σοκαριστηκαν μαζι σου με αυτα που ελεγες ....
    Η αδικια οταν κρυβεται πισω απο τον νομο ....
    Η αδικια οταν κρυβεται πισω απο την δυναμη ...
    Η αδικια γενικως .....
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Παραξενιές

    Θέλω να βάλω στον κώλο μου τον πύργο του Άιφελ..