Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια ειναι.....?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 28 Ιουνίου 2008.

  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Ένα ζεστό αφρόλουτρο τουλάχιστον 2 ωρών με καλή μουσική και κάτι αλκοολούχο. Έχω να αφεθώ σε αυτή τη μικρή πολυτέλεια πάνω από 3 χρόνια.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ποια ειναι.....?

    Ο ενας απο τους δυο νοσοκομους του ασθενοφορου που θα ερθει υποθετω. 
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για μενα δεν υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση απο το να ζω στιγμες που λιγοι εχουν ζησει ... να αφηνω πισω μου το λιμανι και την "ασφαλεια" των σπιτιων και να ανοιγομαι στο πελαγος ...
    δεν υπαρχει ποιο μεγαλη στιγμη απο το κυμα που "γεμιζει" μπροστα σου και σε καλει στο επιθαλασσιο παιχνιδι του... ριπες υπολογισμων στην γωνια εισοδου , το ορθοπλωρισμα , την ταχυτητα , το τριμ .. Εκεινο θα παιξει το δικο του παιχνιδι ... θα προσπαθησει να σε τρομαξει ορθονοντας μπροστα σου εναν σκοτεινο ογκο δυναμης και εκατονταδων τοννων νερου ... σαστιζεις απο το θεαμα και το χερι κρατα την μανετα διχως να πιεζει την κατασταση .... Η βαση του κυματος ειναι η στιγμη που θα δειξει τον νικητη ... θα αφησεις να σε προσπερασει με συναιση , ταπεινοφροσυνη και σεβασμο ... ή θα του χαραξεις για παντα τα ιχνη σου πανω του ...... κρατας σταθερα το τιμονι και σπρωχνεις την μανετα στο τερμα της .... ο κινητηρας υπακουει και σε εκτοξευει στην κορυφη της θαλασσας .. το κυμα κοβεται στα δυο απο την επιθετικη καρινα ελευθερωνει το δρομο σου ... το σκαφος πεταγεται μετρα ψηλα και προσθαλασωνεται στην ραχη του επομενου κυματος ...
    ειναι ενα παιχνιδι παθους και συναισθηματων , στο ψυχαγωγικο παρκο της φυσης ...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Χορευτο,Πηλιο. Σουρουπωνει.Σκαρφαλωμενος στα βραχια,στην ακρη της παραλιας.
    Μονος.
    Παρεα μου η μουσικη των κυματων που σκανε θυμωμενα,αφριζοντας, στην αμμο κι στα βραχια
    Ο ανεμος ( 6αρι-7αρι μεσ'το νερο) τα σπρωχνει το'να πισω απ'τ'αλλο.Στρατιωτες ενος στρατου ατελειωτου,που πεθαινουν,συντριβονται.πανω στην ακμη τους,ξεσπωντας την δυναμη τους στη γη,που τα υποδεχεται στωικα,ηρεμα,που τα απορροφα και τα διαλυει.
    Καπνιζω με το βλεμμα χαμενο αναμεσα στα κυματα.
    Εχει περασει μια ωρα απο τοτε που η καυλα μου,η ορμη μου,η μανια μου συντριφτηκε,διαλυθηκε,απορροφηθηκε απο ενα γυναικειο κορμι.
    Η επιθυμια.Μια θαλασσα επιθυμιων που σβηνει αφριζοντας,με θορυβο, περηφανη.
    Λυτρωμενη.
    Σαν τα κυματα που συνεχιζω να χαζευω καπνιζοντας.
    Οταν κατεβαινω απ'τα βραχια για να γυρισω στο χωριο αισθανομαι μια γαληνη πρωτογνωρη.
    Χαμογελαω.
    Χαμογελαω κι'οταν την φιλαω τρυφερα στο μαγουλο οταν τη βρισκω στην καφετερια να με περιμενει με την παρεα.
    Με κυταζει παραξενεμενη."Που ησουν;"
    Της δειχνω με το βλεμμα μου τα βραχια στην ακρη της παραλιας."Χαζευα τα κυματα"
    Η παρεα χαχανιζει και με παιρνει στο ψιλο.
    Εγω καθομαι διπλα της και την ξαναφιλαω.
    Χαμογελαστος.Ηρεμος.
    Λυτρωμενος.
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Sorry, αλλα αν ημουν εκει μεσα μαλλον θα παιζαμε εσυ τον Τζακ και εγω την Ροουζ, διοτι πως να το πω???
    Ναι μεν δεν διακρινω στον οριζοντα παγοβουνο, αλλα με βλεπω με την σφυριχτρα πανω στην πορτα που επιπλεει μαζι με εσενα να τραβας κουπι με ενα βατραχοπεδιλο ενω εγω σου δινω το τεμπο σφυριζοντας.  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Eri

    Eri

    Χαχαχαχαχα....Μιρελλα εισαι απαιχτη....Κ γαμω τις σκηνες φανταστηκες......Να δω ιζνογκουντ να τραβαει κουπι με βατραχοπεδιλο κ σενα διπλα να βριζεις θεους κ δαιμονες.....Χαχαχαχαχαχα.....
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Εμενα μη με ρωτας.Την εχω πει τοσες φορες!!!!!!Αμα κουνιεται το γαμημενο το ''πλεκτο''.......και τα μυαλα........μου τα πηρες εσυ......μοναδικη μου καψουρα,θα σε ακολουθω παντου!!!!!!
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ....  
    ναι ... απο αυτους ειμαι .... ..... μαλλον θα σου τραγουδω στο τεμπο της σφυριχτρας ... :

    [nomedia=""]YouTube - Allou i thalassa allou to ploio[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Υπο την προυποθεση να βγουμε στην ελληνικη ακτη, μην με βγαλεις σε καμμια Λιβυη και βρεθουμε εγω Χανουμ Μπουρέκ στην αγκαλια του μωαμεθανου λαγνου ηγετη Μουαμαρ Κανταφι κι εσυ ευνουχος να μου κανεις αερα διοτι θα σε κυνηγω με το πασουμι μου. 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Ποιά είναι; Πέστε μου γρήγορα! Επείγει!
     
  11. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?



    Ζουλιάρηηηη...



     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    3.00 μμ , καλοκαιρι, 40+ βαθμοι , γυρω ξερη γη , βραχια που μυριζουν θυμαρι,ριγανη, φασκομηλο, καπου καπου μερικες ελιες, ημιορεινη περιοχη, τα τζιτζικια ... μονο αυτα ακουγονται , ο δρομος στριφογυριζει αναμεσα στους λοφους κι η ασφαλτος καυτη, τρεχω με ανοιχτα παραθυρα (δεν διαθετω καμπριο), ο καυτος αερας καιει το προσωπο μου, το λαιμο μου, περναει μεσα απο τα ελαφρα, φαρδια ρουχα μου και καιει το κορμι μου....

    δυστυχως μονο λιγες μερες το χρονο μπορω εχω αυτη την ηδονη ......