Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια ειναι.....?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 28 Ιουνίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Xριστε μου τι ηδονη ειναι αυτη αγαπη μου?????????????
    40+ βαθμοι, ριγανες, φασκομηλα, μοιαζει σαν να ετοιμαζεσαι να γινεις ψητο σε φουρνο με αερα. 
     
  2. Eri

    Eri

    Μεγαλυτερη δεν ειναι αλλα ειχα χρονια να την απολαυσω.....

    Να χει μεγαλα κυματα στη θαλασσα, να μαι στα ρηχα, να βλεπω ποτε ερχεται καποιο δυνατο κ να πεφτω με δυναμη πανω του την ωρα που σκαει......Οποιος το χει κανει μπορει να καταλαβει, για τους υπολοιπους λυπαμαι.......
     
  3. Απλα,διακοπες στην California
     
  4. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Υπνος - χουζουρι.
    Καθε φορα που ξαπλωνω αναρωτιεμαι γιατι δεν το εκανα νωριτερα.

     
     
  5. naida

    naida Regular Member

    Είναι όντως απόλαυση αγαπητή Ερι.
     
  6. slave_for_mistress

    slave_for_mistress New Member

    οταν ολες οι αισθησεις ειναι ικανοποιημενες και το μυαλο σταματημενο και καινο να απολαμβανει την σιωπη και το απεειρο
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    ακριβως ετσι Μιρελλα .......... ετοιμη να με φανε............. 
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Αυτο δεν ειναι ηδονη ομορφια μου ειναι βασανο.... μηπως τελικα εισαι μαζοχα.......?   
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Σκεφτηκες ποτε αραγε, ετσι για διακοπες, ενα ταξιδακι στην Νεα Γουινεα????????????
    Εαν το αποφασισεις μην φωνασκεις οταν σε σερβιρουν για ορντεβρ στα καλα σαλονια της περιοχης. 
     
  10. Puma

    Puma Regular Member

    1. Να χαλαρώνω το βραδάκι σερφάροντας ή προγραμματίζοντας ή βλέποντας μία ταινία, χωρίς να έχω υποχρεώσεις την επόμενη μέρα. Ταυτόχρονα να πίνω και λίγο κρασάκι πριν πάω για ύπνο (είμαι και γερό ποτήρι).
    2. Να αθλούμαι γιατί με αυτό τον τρόπο ξεχνάω δουλειές κλπ και εκτονώνομαι.
    3. Να βγαίνω για φαγητό με φίλους και να τρώμε του σκασμού (κυρίως πιάτα της ώρας)!
    4. Μεγάλη απόλαυση μου επίσης είναι οι πάστες γάλακτος αλλά και η σοκολάτα γενικότερα  

    Αυτά μου έρχονται προς το παρόν στο μυαλό. Μπορεί μερικά να είναι αντιφατικά μεταξύ τους αλλά είμαι της άποψης ότι όλα θέλουν μέτρο  
     
  11. Siuil

    Siuil New Member

    O φρέσκος jacobs φίλτρου το πρωί..
    Το κρασί στο τζάκι το χειμώνα όταν παίζει μουσική Deep Purple, Collins, etc..
    Η ταχύτητα..
    Η αίσθηση των μεταξωτών σεντονιών στο γυμνό σώμα μετά από ένα απολαυστικό υδρομασάζ..
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    οσοι γνωριζουν δεν χρειαζονται συστασεις ... για τους υπολοιπους προτεινω ανεπιφυλακτα να μαθουν και να γνωρισουν απο κοντα τον κοσμο του βυθου

    [nomedia=""]YouTube - Rangiroa: Where Dolphins Meet Sharks[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014