Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια ειναι.....?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 28 Ιουνίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Απο ποσο κοντα?
    Σαν τους ναυαγους του Τιτανικου ας πουμε? 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ερωτηση :
    Τι υπαρχει πανω σε ενα τραπεζακι καφετεριας , που γυρω απο αυτο καθονται η Μιρελλα και ο ισνογκουντ ;
    Απαντηση :
    Το ποτο της Μιρελλας , τα τσιγαρα της Μιρελλας , η κοκα κολα του ισνογκουντ και ... ενα λαγοποδαρο , ενα πεταλο , ενα σκορδο , λιγο αγιασμα , ενα κομματι ασημι , ενα παλουκι (ανθρωπος ειμαι , μπορει να πω καμια μαλακια και να αγριεψει..) , ενα εργοταξιακο κρανος (απο αυτα που φορανε στις οικοδομες) , και το γεννεολογικο δεντρο του Μητσοτακη σε εικονογαφημενο πλαστικοποιημενο εντυπο ....
    επισεις και ενα πογαθραυστης για το παγοβουνο που θα βρεθει στο ποτηρι με το νερο για να μου κατσει στο λαρυγγι ..
    απαραιτητη προυποθεση πριν το ραντεβου με την Μιρελλα .. να δω τις ταινιες "Βλεπω τον Θανατο σου " Νο1 και Νο2 ωστε να μαθω τα κολπα για να ξεγελασω τον Χαρο ...
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γλυκε μου πανω σε εκεινο το τραπεζακι δεν χρειαζεται τιποτε απο ολα αυτα.
    Φτανει η καλη διαθεση, το πολυ γελιο, η φιλια, οι απαραιτητοι μεζεδες που θα ερθουν με φορτηγο, και μπαρμπουνια, πολλα μπαρμπουνια που δεν εχω φαει ποτε!
    Α! Και ενα κυπελλο με γαλα γιατι στο τελος σιγουρα θα νιαουρισω με τοσα ψαρια.  
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Με σειρά προτεραιότητας:
    1. Το σεξ
    2. Το φαγητό
     
  5. Eri

    Eri


     
    Θα προσθετα κ τον υπνο.....
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Ποια ειναι.....?

    Πώς αντιλαμβάνεσαι ότι απολαμβάνεις τον ύπνο, αφού κοιμάσαι;

    Εκθύμως συμφωνώ. Όταν βγαίνω φορώ το μεταξωτό κλινοσκέπασμα ολόκληρο, με παπιγιόν. Εξάλλου, αδυνατώ να αποκοιμηθώ αν δεν φορώ μεταξένιο διχτάκι, να μου κρατάει τους βοστρύχους.
     
    Last edited: 14 Ιουλίου 2008
  7. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Ποια ειναι.....?


    Ξυπναω καυλωμενη......
     
  8. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ποια ειναι.....?


    Αποκαλυπτικαί, σκανδαλοθηρικαί φωτογραφίαι-ντοκουμέντα των δικτυωμένων βοστρύχων του ως άνω συμφορουμίτη, εις διαφόρους ηλικίας, ευθύς προ της κατακλίσεώς του ...

     


     



     


     
    Last edited: 15 Ιουλίου 2008
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    1.Αραχτη σε μια απομονωμένη παραλία να ταξιδεύω με τα κύματα τις θάλασσας.

    2.Βραδινα ταξίδια με το αμάξι μου, κοντινά η μη.

    3.Κοντρες (εξου και η συμμετοχή μου σε αγώνες ταχύτητας)

    4.Παγωτααααααα χειμώνα καλοκαίρι  
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ποια ειναι.....?

    Θα σας ψυχαναλύσω άλλη ώρα. Έχω επείγον επαγγελματικό ραντεβού με την εικονιζόμενη ηγουμένη της Μονής του Βαραντέρο. Επιστρέφω το αργότερο δυνατόν.

     
     
  11. Eri

    Eri

    Κ μετα λενε μερικοι κ μερικες οτι εχω εγω μεγαλο βυζι.....
     
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: Απάντηση: Ποια ειναι.....?