Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια σταρ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος john_slave96, στις 19 Ιουνίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ποια από τις γνωστές σταρ θα θέλατε για Αφέντρα; Απαευθύνεται σε άντρες και γυναίκες που είναι σκλαβάκια. Ποια, πράγματι, σας κάνει "κλικ" και γιατί; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    την αντζελινα τζολι....
    η μονη γυναικα που μου βγαζει κατι τετοιο.
     
     
  3. Καλά, μη φάτε... Έχουμε γλαρόσουπα
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

      ... η Αντζελινα τελικα ειναι η Νο1 αγαπημενη .... των γυναικων ... σαν το Πεζο 206 που εχει αγορασθει περισσοτερο απο γυναικες ...
    Προσωπικα την θεωρω σιγουρα μια πολυ ομορφη γυναικα αλλα απεχει πολυ απο τον τυπο μου ....
    Σιγουρα σε καμια περιπτωση δεν μου βγαζει κατι για Μιστρες ... ... η Αντζελινα ειναι η τυπικη γυναικα γλαστρα .. ενα αντρικο αξεσουαρ στις κοσμικες εμφανησεις ... γι αυτο και με τον Μπραντ Πητ τους θεωρω το ποιο ομορφο και ταιριαστο ζευγαρι του πλανητη ..
    Η πραγματικη Μιστρες πρεπει να εχει το κυρος και την φυσιογνωμια της Βασιλισας της Αγγλιας και την καρδια της Μαριας Τερεζας , πρεπει πανω απο ολα να ειναι Κυρια ... να ξερει ο αντρας οτι παραδινεται σε κατι που αξιζει την παραδοση του αυτη ...

    αν εψαχνα Μιστρες , θα ψηφιζα Ελιζαμπεθ Χαρλεϊ :

    View attachment 4847 View attachment 4848 View attachment 4849
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

    γουστα ειναι αυτα....