Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. Σε ένα workshop, μια τύπισσα που φορούσε μπλουζάκι με διαφήμιση βουλκανιζατέρ.
     
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Δεν κατανοώ αυτήν την άρνηση να δώσεις χαρά στον κόσμο.  
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Εννοείς επιπλέον χαρά ε;
    Γιατί και μόνον το γεγονός ότι υπάρχω στον κόσμο δίνει χαρά στην ανθρωπότις...      
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    κι ενα απο τα προτερρηματα σου ειναι η μετριοφροσυνη
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Φυσικά!! Είναι μια από τις 2000 αρετές μου     
     
  6. ασεβεια προς τους νεκρους....διαφωνω φιλε μου θεωρω σαν λαος περαν ιδεολογιας φετιχ η βιτσιου μας εχουμε απο αρχαιοτατων χρονων
    αποδειξη οτι ο σεβασμος προς τους νεκρους ειναι μερος του πολιτισμου μας του ηθους μας και της κουλτουρας μας..... 
     
  7. Να φανταστώ είσαι κατα της καύσης νεκρών?!?!??
     
  8. Iagos

    Iagos Contributor

    Αγαπητέ φρέσκε ευχαριστώ για την παρατήρηση, είστε πολύ γλυκούλης .

    Επιτρέψτε μου να σας επισημάνω και εγώ με τη σειρά μου, πως αν στα αλήθεια επιθυμούμε να περισώσουμε το ήθος και την κουλτούρα μας τότε ας διατηρήσουμε τη γλώσσα μας στο ακέραιο. Το πρώτον λοιπόν, ας βάζουμε τόνους όταν γράφουμε τα Ελληνικά και το δεύτερον ας μάθουμε πως το "αποδειξη" γράφεται "αποδείξει".

    Να σας ενημερώσω πως ο αρχαίος πρόγονος και συμπατριώτης σας Ευριπίδης στο χορό της "Ανδρομάχης" γράφει σε έναν στίχο του "Γιατί δεν είναι τίποτε απεχθέστερο για την πόλη από τον δυνάστη" .

    Σύμφωνα λοιπόν με τον αρχαίο ένδοξο πρόγονο σας η τυραννία δεν είναι μέρος του ήθους μας και του πολιτισμού μας.

    Σχετικά με τη βεβήλωση την οποία επικαλείστε έχω να σας πως πως επειδή είμαι πιστός στα ήθη και τις παραδόσεις μας, προσωπικά τους τυράννους τους κατουρώ είτε είναι ζωντανοί είτε όχι.

    Τι να κάνω αγαπητέ, τρακάρατε βιτσιόζο.... Λυπάμαι για τη ζημιά στον προφυλακτήρα σας.
     
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2016
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    This might take a while...
     
       
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Με καυλωνουν απίστευτα τα ομορφα, εντονα αντρικα χερια...
     

    Oπως επισης και ο τροπος που ενας αντρας καπνιζει ή αναβει τσιγαρο..

     

     

     
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

     
  12. αγαπητε λαγε (αν εισαι και βαζελος εδεσε το γλυκο) χεστηκα για την ορθογραφια και τους τονους.......δεν εχω κανει βλεπεις γραμματεας για ξερω να δαχτυλογραφω τοσο καλα......ειμαι και κοματι γερος οποτε συνχωρουμε......
    τωρα οσον αφορα τους αρχαιους μας προγονους και τα πολιτευματα τους να σου διευκρινησω οτι η τυρανια και η βασιλευομενη δημοκρατεια απεχουν παρασανγκας....
    δεν ειμε φιλος της βασιλειας και το τονιζω αλλα αυτη τη στιγμη και γενικος τα τελευταια 40 χρονια εχουμε μια κακη ολιγαρχεια 300 που κανουν οτι θελουν αγνοωντας την λαικη βουληση......Περαν τουτου σκεψου μονο οτι τοτε ο λεγομενος βασιλις ηταν καμια 25 -28 χρονων και συγκρινετον με τους πολιτικους του σημερα.....δες για παραδειγμα τον τσιπρα που στα 40 του νομιζει οτι η χωρα ειναι 15 μελες και οτι καποιο πρωι θα τον ξυπνηση η μαμα του απο το κακο ονειρο.......
    Σαν οπαδος της αμεσης δημοκρατιας θα σου πω οτι ολοι οσοι μας το παιζαν δημοκρατες και παιδια του λαου στο τελος μας εδειξαν το πραγματικο τους προσωπο που δεν ηταν αλλο απο το απολυταρχικο φασιστικο τουπε του δεκανεα που μωλις πηρε εξουσια νομισε οτι εποιασε τον παπα απο...........τα φρυδια.....
    τωρα για το που θα κατουρησεις και πως αυτο ειναι δικαιωμα σου προσεξε μονο τα μπατζακια σου......
    ΥΓ δεν εχω αυτοκινητο και μην λυπασε για τον προφυλακτηρα..μετακινουμε με αεροστατο που φουσκωνει με διαφορες παπαριες........