Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο είναι το πιο περίεργο πράγμα με το οποίο έχετε καυλώσει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος happyhellcat, στις 10 Φεβρουαρίου 2014.

Tags:
  1. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

      Φορτωμένη να με περιμένει..
     
  2. Elune

    Elune Priceless

  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    πριν λίγο που είδα οτι βγήκε το Hunter Killer σε retail...
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    καύλα πράγματι... δυσδτυχώς δεν μπορώ να τα κάνω πια... τώρα που υπάρχουν σε κάθε γειτονιά :/
     
  5. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοεις .Τι δεν μπορείς να κάνεις πια; Τι υπάρχει σε κάθε γειτονιά;
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    υπάρχουν γυμναστήρια με ελεύθερες μπάρες. τώρα που γίναν της μόδας οι crossfitters... όχι μόνο υπάρχουν ελεύθερες μπάρες αλλά μπορείς να τα σκάσεις και κάτω. εγώ έχω μια στένωση δίσκου, οπότε πάνε αυτά...
     
  7. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Δεν διαφωνώ,αν και το κροσφιτ προσωπικά το βρίσκω ελαττωματικό σε πόλλους τομείς.Η στένωση δίσκου σε απαγορεύει γενικά κάποιες συγκεκριμένες κινησεις-ασκησεις άσχετα αν είσαι σε ελεύθερο φορτίο η σε μηχάνημα με αντίσταση.Δοκιμασε κάτι εναλλακτικό όμως.Υπαρχει πληθώρα πλέον.
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δοκιμάζω, αλλά είναι fucking boring. και οι ασκήσεις, και τα κιλά, και οι επαναλλήψεις...
     
  9. eteros

    eteros Regular Member

    Αν δεν είσαι με κάποια σου δανείζω την γυναίκα μου για να κάνετε προπονησούλα στο μποξ παρεούλα, καλό θα σου κάνει. Πίστεψε δεν είναι καθόλου fucking boring, απλώς εγώ ανάμεσα στα 2 πακέτα τσιγάρα και το μποξ προτιμώ το κάπνισμα!
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το aerobic έχει αποριφθεί σε άλλο νήμα  
     
  11. eteros

    eteros Regular Member

    Για τους ίδιους λόγους υποθέτω που το έχω απορρίψει και εγώ...

    By the way θα καβλώσω πάρα πολύ αν η Παρί βάλει γκολ στο 90 και όχι νωρίτερα!
     
  12. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Ο καθένας με τις αρεσκειες του φίλε μου..