Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο παιχνίδι;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος john_slave96, στις 29 Φεβρουαρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ποιο παιχνίδι σας αρέσει; (Εννοώ από αυτά που υπάρχουν στο arcade εδώ.) Και γιατί; Δικαιολογήστε το αν θέλετε. Πολλά τα παιχνίδια, πολλές οι επιλογές.
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Girl Power. Για αιτιολόγηση βλ. Description.
     
  3. Eri

    Eri

    Δεν μπορω να ξεχωρισω καποιο.....Ειμαι συναισθηματικα δεμενη με τα περισσοτεα....Τοσες ωρες περασα μαζι τους......
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Ποιο παιχνίδι;

    pc man αποκλειστικά
     
  5. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    To Tetris επειδη "μεγάλωσα" μ΄αυτο..Μου το είχαν πάρει δώρο οι γονείς μου στην τρίτη δημοτικού μαζί με το Game Boy επειδή είχα πάρει 10 σε όλα τα μαθήματα.
    Δυστυχώς, μετά απο 15 χρόνια, κανείς δεν μου παίρνει δώρο όταν παίρνω 10 στα μαθήματα του Πανεπιστημίου, ασε κιόλας που με τις περιορισμένες πλέον δυνατότητες στο φόρουμ των απλών μελών δεν μπορώ πια να παίξω  
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    Έλα! Και εμένα αυτό ήταν το πρώτο μου παιχνίδι sto gameboy (το οποίο είχε δώρο η συσκευασία) και το οποίο το έπαιξα τόσο πολύ που δεν θέλω να το ξαναδώ μπροστά μου!  :crazy: 
    Όσο για τα games μπορείς να Παίξεις μέχρι 40 φορές την ημέρα αρκεί να Κάνεις τουλάχιστον ένα post την ημέρα!  

    Και στα arcade δεν μου αρέσει κάτι συγκεκριμένο, παίζω για να περάσω την Eri την Demoness και τον Kalha στα score....
     
    Last edited: 3 Μαρτίου 2008
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν το συζητω!!!
    Tomb rider!!!!
    Ειμαι fun της Λαρας Κροφτ ψυχη τε και σωματι!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. Eri

    Eri


    Λαθος απαντηση......
    Εχεις αλλες δυο ευκαιρειες.......