Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσο...?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Φεβρουαρίου 2009.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    "Ευτυχως που ξεχασα να μεγαλωσω..., και αν με ζητησετε θα ειμαι στην αλανα...", ελληνικον ασμα με νοημα...

    Εσεις ποσων ετων αισθανεσθε οτι ειστε...;
     
    Last edited: 6 Φεβρουαρίου 2009
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Ποσο...?

    Γυρω στα 18...μολις ενηλικιωθηκα λολ κ αισθανομαι αψογα!  δν μου φαινεται? 
     
  3. cider

    cider Kitchen master

    1987 δεν έχουμε;
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Νιώθω 50.

    (την μέρα που ενηλικιώθηκα ,το σεξ έχασε λίγη από την μαγεία του  )
     
  5. Switcher

    Switcher Regular Member

    Κι εγώ, γύρω στα 80 νιώθω...
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Υπάρχουν στιγμές που νιώθω πως μετά βίας φτάνω τα 5. Άλλες, πάλι, νιώθω να 'χω πατήσει τα 60. Τις περισσότερες φορές όμως η ηλικία που αισθάνομαι πως είμαι είναι η πραγματική μου (23), με όλα τα θετικά και αρνητικά που αυτό συνεπάγεται.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ποσο...?

    Είδα το " Ποσο...? " και ήμουν έτοιμος να απαντήσω κάτι απρεπές..  

    Αισθάνομαι και θα αισθάνομαι στην ηλικία μου.. Πιο μικρός δε θα θελα,πιο μεγάλος το κρατάω για έκπληξη..δε βιάζομαι  

    Για 'σένα ή για την ανθρωπότητα;  

    Πλάκα κάνω άσε το τασάκι κάτω! 
     
    Last edited: 6 Φεβρουαρίου 2009
  8. Justholdme

    Justholdme Regular Member

    Απάντηση: Ποσο...?

    16...56...86...!!!! 
     
  9. DiDi

    DiDi Regular Member

    Aνάλογα με τα γεγονότα και τις καταστάσεις. Πότε νιώθω σαν μωρό παιδί και άλλοτε πάλι σαν γυναίκα μεγάλης ηλικίας. Σε γενικές γραμμές νιώθω όσο είμαι 27+.
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Βρες την ηλικία του μυαλού σου

    Η σελίδα είναι στα γιαπωνέζικα οπότε διαβάστε τις παρακάτω οδηγίες:
    1. Πατήστε το 'start'
    2. Περιμένετε την αντίστροφη μέτρηση 3, 2, 1.
    3. Αφού δείτε τους αριθμούς, προσπαθήτε τα πατήσετε τα κυκλάκια που είχαν τους αριθμούς με σειρά απο τον μικρότερο στον μεγαλύτερο.
    4. Στο τέλος του παιχνιδιού θα υπολογιστεί η ηλικία του μυαλού σας.​
     
  11. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Ποσο...?

    δεν ξερω αν μετραει το ποσο νοιωθει καποιος το μονο σιγουρο παντος ειναι πως οταν ξεπερασουμε πολλες ανθρωπινες αδυναμιες τοτε πραγματι απολαμβανουμε το καθε λεπτο της ζωης μας...το τραγικο δεν ειναι να φτασουμε και 80 το τραγικο ειναι να γερναει το κορμι και να κουβαλαει μεσα του μια ανωριμη ψυχη
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ποσο...?

    Ομορφια μου οταν νιωθεις 16 παρακαλω οπως εξερχεσαι απο αυτο το site... γιατι οπως ξερεις δεν επιτρεπονται τα ανηλικα στο site αυτο...