Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποτε θα πεθανω????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Polyxristikos Diakoptis, στις 4 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Polyxristikos Diakoptis

    Polyxristikos Diakoptis Regular Member

  2. Puma

    Puma Regular Member

    Είχα κάνει το τεστ πριν λίγο καιρό και απογοήτευτηκα αφάνταστα! Ο λόγος??? Έβγαλε ότι θα πεθάνω 4 μέρες πριν κλείσω τα 98α γενέθλιά μου!! Χάθηκε ο κόσμος να κλείσω τα 98??? Για τα 100 δε το συζητώ... είναι όπως το ανέκδοτο που παραγγέλνει ένας 99 σουβλάκια, ο σουβλατζής τον ρωτάει 'να τα κάνουμε 100?' κι εκείνος απαντάει 'μπα, ποιος θα τα φάει?'  
     
  3. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Your Personal Day of Death is... Monday, August 9, 2049

    Μια χαρά είμαι - λίγα τα "ψωμιά" μου !!!  
     
  4. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Sunday, April 14, 2047, aged 84...

    Και νόμιζα ότι τα Vampires ήταν immortal creatures...

    Vampire in a Cathedral
     
  5. Polyxristikos Diakoptis

    Polyxristikos Diakoptis Regular Member

    παντως εγω δεν το εχω κανει.Δεν θελω να ξερω.
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου 2035. Φτου... κι είχα άλλα σχέδια για εκείνη τη μέρα  
     
  7. Lolita

    Lolita Regular Member

    Εγω τι να πω που θα πεθανω το 2028..Σαρανταρα..!
     
  8. Polyxristikos Diakoptis

    Polyxristikos Diakoptis Regular Member

    πλακα,πλακα,βαζω στοιχημα οτι αν υποθετικα το ρολοι μπορουσε να μας πει στα αληθεια ποτε θα πεθανουμε,τοτε δεν θα εκανε κανενας το τεστ.
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Tuesday, March 1, 2067... πρωτομηνιατικα ρε γμτ... 
     
  10. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Μην βάζεις στοίχημα θα το χάσεις! χε χε !
    Εγώ θα το έκανα... αν ήταν στανταρ η απάντηση του. Όχι απλά θα το έκανα... θα πλήρωνα για να μπορέσω να μάθω! Ξέρεις πόσα πράγματα μπορεί να ξεκινήσεις να εκτιμάς τότε; Πςςς... Πολλά!  
     
  11. hugger

    hugger Regular Member

    Κοριτσια ισα που με προλαβαινετε, 2014, μια φθινοπωρινη μερα του Σεπτεμβρη..  
     
  12. Polyxristikos Diakoptis

    Polyxristikos Diakoptis Regular Member

    μπορει να ειναι και ετσι οπως τα λες,αλλα νομιζω οτι δεν θελουμε να ξερουμε ποτε πραγματικα θα δουμε τα ραδικια αναποδα.