Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που γαργαλιεστε περισσοτερο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ercgllghr, στις 30 Απριλίου 2007.

?

Που?

  1. Πατουσες

    33,3%
  2. Μασχαλες

    11,5%
  3. Πλευρα

    20,8%
  4. Κοιλια

    8,3%
  5. Γονατα

    2,1%
  6. Αλλου

    24,0%
  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    μικρη γαργαλιομουν παντου και υπεφερα, για αυτο καταφερα με καποιον τροπο να μη γαργαλιεμαι πουθενα εκτος απο τις παλαμες..
    δε ξερω γιατι εκει εμεινε η αισθηση...
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Στο λαιμο και ταυτοχρονα ανατριχιαζω
     
  3. αλλο τιποτε.....??
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Καυλωνω
     
  5. απαντησες σωστα !!    και μ αρεσε 
     
  6. Vasilis

    Vasilis One in a Million

    Ωραίο φαίνεται!! Για δώστε περισσότερες πληροφορίες...
    Βάλτε με σε μία ατμόσφαιρα για να αντιληφθώ πότε είναι η κατάλληλη στιγμή για κάτι τέτοιο!
    Μετά από τι κατάσταση μπορεί να ταίριαζε και μετά από αυτό τι μπορεί να ακολουθήσει;
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2015
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι κερδιζω;;;
     
  8. σημερα ηταν η ατυχη σου μερα ..........κερδισες εμενα με μαγιο....      
     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Στις πατουσες αλλα αμα λεμε πολυ πω πω παρα πολυ
    Τρομερο βασανιστηριο ταυτοχρονα     
     
  10. ΣΤΙΣ πατουσεs ιδιαιτερα! στο σημειο κατω απο τα δαχτυλα 
     
  11. O'

    O' New Member

    Παντουυυυυυυυ! Λαιμός,πατουσα,μασχάλη, πλευρα,κοιλιά, σβέρκο,πίσω από τα γονατα,στο εσωτερικό των μπουτιων !
     
  12. Tickler13

    Tickler13 New Member

    Ως σχετικά νέο μέλος, εμένα μου αρέσει κυρίως να με γαργαλανε γιατί γαργαλιεμαι πάρα πολύ παντού, δεν ξέρω για σας αλλά προσωπικά με τρελαίνει και μόνο η ιδέα μιας γυναίκας να με δένει και να με γαργαλαει με όποιον τρόπο αυτή θέλει μέχρι να φτάσω στα όρια μου, δεν ξέρω αν αρέσει και σε άλλους-άλλες το ίδιο??