Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προς αποφυγη παραξηγησεων!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 6 Νοεμβρίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ορμωμενη απο το προσωπικο μηνυμα που μου εστειλε καποιο αξιοτιμο μελος, (ειναι αρχη μου να μην λεω ονοματα), και οπου μεταξυ αλλων μου ανεφερε οτι υπαρχουν φορες που δειχνουν να "κραζω" τους crossdressers, θα ηθελα να ξεκαθαρισω την θεση μου και ζητω συγγνωμη αν εχω δημιουργησει τετοια εντυπωση.
    Αγαπω και σεβομαι τα ατομα αυτα και δεν τα διαχωριζω απο το υπολοιπο κοινωνικο συνολο.
    Θα ημουν καταπτυστη αν εκανα κατι τετοιο γιατι εχω πολλους φιλους με την συγκεκριμενη ιδιαιτεροτητα.
    Περαν του γεγονοτος οτι αστειευομαι, (ειναι στην φυση μου αυτο), αναφερομαι παντα σε μεμονωμενες περιπτωσεις ανδρων που ενω εδειχναν και δηλωναν πως αντιπαθουσαν crossdressers, transvestites, κλπ. πηγαιναν στο μπανιο και μου "εσκαγαν" οι μουστακαληδες με σουτιεν και μπρονζέ γοβα.
    Ασφαλως και εκεινοι ειχαν το δικαιωμα να κανουν ο,τι τους ευχαριστουσε στο κρεβατι, μου απαιτουσαν ομως ετσι στα ξαφνικα και αντιθετα με ο,τι μου ειχαν δηλωσει, να παιξω ενεργητικο ρολο εγω, με το δικο μου μοριο, κατι που για εμενα ειναι αδυνατον και ισοδυναμει με μαρτυριο.
    Η Φυση μου προεβλεψε στυση, ΔΕΝ μου προεβλεψε ομως και διεισδυση, με αποτελεσμα αφορητο πονο αν το επιχειρησω.
    Λατρευω ολους τους ανθρωπους ασχετα απο ιδιαιτεροτητες, λατρευω και τους crossdressers και τους transvestites, αλλα ειμαι αντιθετη στα μουλοχτα και τα κομπλεξικα ατομα που κρυβονται πισω απο το δαχτυλο τους, μη αποδεχομενα την οποια ιδιαιτεροτητα εχουν.   
     
  2. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    για αυτόσ ε αγαπάμε πάντα
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Προς αποφυγη παραξηγησεων!

    Ενταξει, δε σε παρεξηγουμε. Μια και βρεθηκα κατα δω ομως να πω και κατι. Μια δευτερη σκεψη πριν πουμε η γραψουμε κατι, δεν ειναι κακο. Μας βοηθαει να μην εκτιθεμεθα. Γενικως το εννοω..... 
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Προς αποφυγη παραξηγησεων!

    Και μη σου πω να το πεις και ειδικώς   Με πιάνεις ,ε ;  
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Προς αποφυγη παραξηγησεων!

    Και σε πιανω και με πιανεις. 
    Ειπα ομως ν'αποφυγω το ειδικως γιατι βαριεμαι (προς το παρον) τα πολλα πολλα.
    ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ.

    υ.γ. συμπαθατε με που το ειπα φωναχτα αλλα ηθελα ν'ακουστω και διπλα.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Προς αποφυγη παραξηγησεων!

    Αύριο χρωστάω διπλό τσούγκρισμα