Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προσοχή: Παραπλανητική διαφήμιση. Ζητώ την ΠΡΟΣΟΧΗ Σ/σας!'

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 10 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Κάποιοι φίλοι από Ε/εσάς σήμερα, εκτός απο την καλημέρα Τ/τους που Μου την έστειλαν με pm, με ρωτούν αν έχω στην κατοχή Μου ραδιοφωνικό σταθμό…
    Ένα από τα pm μέλους είναι αυτό που Σ/σας παρέθεσα.
    Φυσικά και έμεινα έκπληκτη!! :alien:

    Η απάντηση Μου λοιπόν είναι:

    ...ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΩ ΜΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ

    Οφείλω λοιπόν να ενημερώσω τα μέλη του forum, ότι ο ραδιοφωνικός σταθμός "esmartmusic", που κάποιο μέλος αυθαίρετα διαφήμισε σε Σ/σας μέσω pm, δεν ξέρω ούτε σε ποιον ανήκει, αλλά και ούτε και ποιους σκοπούς μπορεί να έχει και να εξυπηρετεί!

    H ιστοσελίδα επειδή έχει μέρος του nick Μου στην διεύθυνση της ίσως να είναι αιτία που πολλοί παραπλανάστε και να νομίζετε ότι, η ιστοσελίδα και ο εν λόγω σταθμός, Μου ανήκει (όπως και έγινε).

    Ξαναλέω λοιπόν ότι,
    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.

    Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η : ! :
    Θα Σ/σας συμβούλευα, να είσαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί, επιφυλακτικοί και καχύποπτοι, στην παρότρυνση και στην επιλογή Σ/σας, να κάνετε εγγραφή στο εν λόγο site, στέλνοντας από το κινητό Σ/σας sms, όπως ζητά στην ιστοσελίδα του.

    Ευχαριστώ για την κατανόηση!
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2007
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    παντως δεν ειναι κακη ιδεα
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Προτείνω την διαγραφή του παρόντος νήματος μετά του τέλους της εβδομάδος.
    Οι λόγοι προφανείς.

    Αστάρτη
     
  4. Kits

    Kits Contributor


    ?????
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Οντως θα ήταν καλή ιδέα, αν οι προθέσεις του ατόμου, ήταν καλές αλλά και διάφανες.
    Ομως απο τα στοιχεία που έχουν συλλέξει έως τώρα κάποιοι φίλοι, δεν θα έλεγα ότι είναι καλή ιδέα και για καλό σκοπό.
    Δεν αντιλαμβάνομαι τους λόγους που προτείνεις την διαγραφή του νήματος και τους οποίους εσύ θεωρείς "προφανείς".
    Προσωπικά για να πω και την αλήθεια. δεν με ενδιαφέρουν για να τους μάθω,
    Ειναι ένα θέμα που πιστεύω ότι αφορά Ο/όλους και όχι αποκλειστικά εσένα, για να πάρεις τέτοιες αποφάσεις.
    Αυτός ήταν και ο λόγος που μπήκα στον κόπο να ενημερώσω και τα μέλη του forum αυτού!
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2007
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    παντως το σιτε http://www.esmartmusic.com/ δινει δυνατοτητα σε χρηστες να δημιουργησουν σελιδες, δεν εχει σχεση με το δικο σου username. συμπτωση
     
  7. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Απάντηση: Προσοχή: Παραπλανητική διαφήμιση. Ζητώ την ΠΡΟΣΟΧΗ Σ/σας!'

    για πιων λογο εχεται ολοι σας σκοτωθει.....
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    Χμμμ...Νομίζω πως είναι η ώρα να αυτοκτονήσω μετά από το προηγούμενο...

    Χάινριχ αγάπη μου θα φέρεις την μαχαίρα;
     
  9. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Απάντηση: Προσοχή: Παραπλανητική διαφήμιση. Ζητώ την ΠΡΟΣΟΧΗ Σ/σας!'

    οχι μη σε παρακαλω....εχειςακομα τοσα να προσφερης σα αυτον τον τοπο......
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    όλα οκ λοιπόν   θα είναι κάποια άλλη "έξυπνη Κυρία" πίσω απο το νικ αυτό  
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Προσοχή: Παραπλανητική διαφήμιση. Ζητώ την ΠΡΟΣΟΧΗ Σ/σας!'

    Αντιθέτως αγαπητέ μου.
    Πιστεύω πως αυτός ο τόπος έχει να προσφέρει σε μένα...
     
  12. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Μερικές πληροφορίες... το εν λόγω site απ'αυτά που έμαθα δίνει αριθμό κινητού (στην Ελλάδα) και λέει για έναν ΜΚΟ. Θα ήμουν, όπως και είμαι, προσωπικά πολύ επιφυλακτικός για τα όποια στοιχεία μου ζητούσε κάποιος μέσω κινητού και κυρίως ενός ΜΚΟ χωρίς εμφανή στοιχεία όπως διεύθυνση λειτουργίας και σύσταση του Δ.Σ. του με πλήρη αναγραφή των ονομάτων του ΔΣ.

    Όντως, όπως παρατήρησε ο Κωνσταντίνος το site είναι σε free web host οπότε είναι ήδη αρκετά επίφοβο το όποιο μήνυμα δίνει ο δημιουργός του.