Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΕ ΚΑΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 12 Ιανουαρίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Επιδη εθηκτηκα προσωπικα και δημοσια απο τον vasileys χωρις να τον εχω πηραξη, η να τον γνωριζω καν, και επιδη νομιζω οτι φρονημο και πρεπον ειναι να ληνοντε οι παρεξηγησεις με ομορφο και πολητησμενο τροπο, ΚΑΛΩ τον vasileys να μου εξιγηση γιατι το εκανε, και αν εχει καπια στηχεια για εμενα και λεη αυτα που λεη να τα αναφερη, οπως ζητησαν και αλλοι φιλοι δω μεσα. Υ.Γ. Κοσταντινε νομιζω οτι δεν ειναι σοστο να μπενη καπιος μεσα στο φοριουμ, και δη Αρσενικος να βριζη (ξεκατινιαζετε) στο προτο του θεμα γενικα καπιους, και στο δευτερο προσωπικα εμενα , και επητα χωρις να εχη τον απετουμενο ανδρισμο να αντιμετοπηση αυτον που εκθετη να βαζη την ουρα του κατω απο τα σκελια και να φευγη, γιατι αραγε το κανη αυτο ?. Τον καλω λοιπον ομορφα και πολητησμενα, να μου πη δημοσια τι εχει με εμενα, μπορη ο ανθρωπος και να εχει μπερδεψη καπια πραγματα χωρις να το εχει αντιληφθη. Εγω νομιζω δεν εχω εκθεση καπιον προσωπικα, εκτος απο τοις συνηθησμενες κοντρες για διαφορα θεματα που κανουμε ολλοι μας εδω, και ειναι φυσικο αυτο αφου οι αποψεις του καθενος ειναι διαφορετικες , με ξερουν πολλοι εδω οχι μονο απο τα γραπτα μου, αλλα και προσωπικα μεσα απο τα μιτινκ της Θεσσαλονικης,και διαφορα παρτυ που παρευρισκομε,ακομα με ξερουν και πολλες κυριος υποτακτηκες κοπελες και δεν πιστευω οτι εχουν κακες εντηποσεις για εμενα, οσο για την προσωπικα δικη μου σκλαβα και οχι τοις απλες σκλαβες μου, αν θελης μπορη να σου πη δημοσια τοις αποψεις της για εμενα , γιατι καπου εθεσες και αυτο το θεμα που νομιζω οτι ειναι τελειος προσωπικο το τι κανη ο καθε Μαστερ η Μιστρες στην/ον σκλαβα/ο του, που σε τελικη αναληση οτι και να κανη ειναι με την θεληση και των δυο, και οχι παρα την θελιση της/ου σκλαβας/ου.Vasileys επιδη νομιζω οτι εισαι πραγματικος Κυριαρχος και οχι δηθεν, σε καλω να μου εξηγισης γιατι καταφερθηκες εναντιον μου χωρις καν να σε ξερω η να με ξερης, ελα να τα πουμε ομορφα και πολητησμενα δημοσια, οπως δημοσια με εξεθεσες ετσι για να ληθουν οι απορειες ολλων μας. Υ.Γ. Κοσταντινε σε παρακαλω θελω να αφισης να λυθη η παρεξηγιση και σου υποσχομε απο μερους μου οτι δεν θα παρερκταπω, αυτο δεν μπορη να γινη με προσωπικα μηνυματα γιατι ο Vasileys με εξεθεσε χωρις στηχεια δημοσια και δημοσια πρεπη να επανορθοση ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .Και καλω οσους θελουν να εκφρασουν τοις αποψεις τους για το θεμα να τοις πουν ανεπηρεαστα.
     
    Last edited: 12 Ιανουαρίου 2007
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Αν επιτραπεί για τον οποιονδήποτε λόγο μια δημόσια διαμάχη στο περιβάλλον του forum, θα γίνει κεκτημένο δικαίωμα όλων των μελών, κάτι που έχει ζητηθεί επανειλημμένα να αποφευχθεί.
    Το thread κλείνει εδώ.
     
Thread Status:
Not open for further replies.