Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 18 Ιουνίου 2007.

  1. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    ΘΑ ηθελα να με πληροφορησετε αν στο παρισι υπάρχει κανενα μαγαζι που να ειναι μεσα στα ενδιαφεροντά μας .αν γινετε να μου πειτε επωνυμια και τη διευθυνσή του. ευχαριστω. πηγαινω την τεταρτη εκει θα ηθελα αν ειναι να επισκεφτω καποιο.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Le Belle Hortense. Ένα από τα διάσημα της πόλης. Είναι το μαγαζί που είναι ίσως πιο πολύ μέσα στα ενδιαφέροντά μου.
     
  3. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    tous, les livres et de vin sont ...
    εθισμός αγαπητέ μου Χάινριχ , να το κοιτάξεις!! χαχα

    (σε πειράζω!!)
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest



    Μεντνά ζε μποκού λε τραβάγ ...λε σουάρ λέ σουάρ...
    (Στέφανος Στρατηγός στη Σάντα Τσικίτα)
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Νομιζω πως μαγαζι με ειδη bdsm υπαρχει και στην Αθηνα!
    Αν δεν με απατα η μνημη μου βρισκεται επι της οδου Αχαρνων νομιζω κοντα στην διασταυρωση με την οδο Ηπειρου στο ρευμα καθοδου προς την Ομονοια και την πλατεια Βαθης.
    Εχω φυσικα καιρο να περασω απο εκει ομως σας πληροφορω πως στην βιτρινα του υπαρχουν λατεξ, δερματινα, μαστιγια, μασκες κλπ.
     
  6. Hliostalaxth

    Hliostalaxth Guest

    CRIS & CHUCHOTEMENTS -Horaires: du lundi au samedi de 22h30 à 04h00 Adresse: 9 Rue Truffaut 75017 ParisTéléphone: +33 1 42 93 04 45Accès : Métro Rome (300 m) ; ligne : 2Forfait à 90 Euros par personne, avec boissons à volonté au club.
     
  7. perseus

    perseus New Member

    Καλησπέρα κι από μένα.

    Το Club που είδα πιο πάνω είναι πολύ καλό και το πιο γνωστό. Αν το ψάξεις λίγο στο Google όμως, θα βρείς πολλά ακόμα. Μόνο κοίτα να πάρεις κι ένα δερμάτινο παντελόνι μαζί σου (τουλάχιστον) γιατι αλλιώς θα φας πόρτα.

    Επίσης, αν δε μιλάς πολύ καλά Γαλλικά...βοήθειά σου!

    ...καλή διασκέδαση!

    ...από περιέργεια Ηλιοστάλαχτη, έχεις ζήσει στο Παρίσι;
     
    Last edited: 20 Οκτωβρίου 2007
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    χμμμ
    θύμαμε ένα στενάκι καθοδόν προς την Μονμάρτη γεμάτο με μικρά cafe που το καθένα ήταν και ένα μίνι-θέατρο ... και τα άλλα μισά μαγαζακία σε αυτό το δρόμο ήτανε sex shops  
     
  9. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ?

    Tι λες τώρα!!! La France! La pays de que j' adore!!!

    Αφιερωμένο!

    Edith Piaf - Je ne vais pas travailler...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014