Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξ με Περίοδο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος brat_lolita, στις 29 Μαϊου 2016.

  1. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    "εσείς οι άντρες" Mode on
     
  2. zwg

    zwg Regular Member

    χεχε σε κάποιους από μας είναι χαρά μας να γευόμαστε ότι είδους νέκταρ μπορεί και θέλει να μας χαρίσει η γυναίκα και να την ευχαριστήσουμε με κάθε τρόπο  
     
  3. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

  4. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ε καλά μην μπαίνεις και στο πετσί του ρόλου λόγω nickname. Χαλάρωσε
     
  6. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    αχαχαχαχα χαλαρη ειμαι(με 2 ζαναξ) .Τα νευρα μου καθε φορα που ξεκιναω ενα γαμημενο θρεντ θα υπαρχει μια ξερολας που θυμαται ολα θρεντ του φορουμ απεξω και θα μου πει μπλα μπλαμπλα εχει ξαναγινει τετειο θρεντ .ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ ΜΩΡΗ. ( Με αγαπη παντα ,αγαπη μονο στριπερρ με σαντυγι διαιτης)
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    υπάρχουν τόσα νήματα, παρόμοια, τι να κάνουμε τώρα;;;
     
  8. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    ελα ντε
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    πόσο ευγενική η προσπάθειά σας να περιγράψετε παραστατικά το θέμα του νήματος  
     
  10. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    νασαι καλα..κανω οτι μπορω  
     
  11. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Δε νομιζω να στην ειπα..δικη σου απορια ηταν και σου παρεθεσα ενα νημα με απαντησεις γυρω απο το ερωτημα σου..
    Απο εκει και περα σορυ κιολας που δεν χαλασα το χρονο μου για να σου πω "γεια τι κανεις?ριξε μια ματια εδω"....
     
  12. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    επειδη το αφησες ετσι φλου νομιζα πως μου την ειπες ξερωγω. αμα ηταν καλες οι προθεσεις παω πασο   Sorry για το rage μου