Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις.................................και όχι μόνο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 31 Μαϊου 2006.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Σκέψεις.................................και όχι μόνο

    Με ξενέρωσες!

    Αστάρτη
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Κάνε υπομονή... διαβάζω δεύτερη φορά τις Μάγισσες της Σμύρνης για να του κάνω μάγια να χωρίσει τον άλλον!!!
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Σκέψεις.................................και όχι μόνο

    Παλιοζωή....Να πάρεις και τη deste!!!!!

    Μπα....τι μας λες;Από πότε είναι σεξουαλικός ο δρυμός στα σκέλια σας-μας;;;;;;;;;;;

    Και γιατί υπογράφεις συνέχεια;Ξέρουμε πως είσαι η Αστάρτη!!!!

    Το πήρες το videακι;;;;;Αν νομίζεις πως αυτή η πίπα που θα δεις είναι καλή,να μου το πεις με τρόπο σε παρακαλώ......
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Σκέψεις.................................και όχι μόνο

    Μου μένει κουσούρι από τις τζίφρες που ρίχνω στο γραφείο αγαπητέ μου.
    'Οσο για το βιντεάκι είχες απόλυτο δίκιο! Η κοπέλα ούτε τον πούτσο του δενήξερε να πιάσει και είχε έκδηλη την αμηχανία στο πρόσωπο της.
    Το στόμα της μου άρεσε όπως ήταν πασαλημένο από το κραγιόν (νομίζω) μετά το τσιμπούκι.


    Σχετικά με το θέμα σου...
    Μην αισθάνεσαι διόλου άσχημα. Ίσως κάποιοι/ες εδώ μέσα να έχουν εξειδικευμένες γνώσεις ή μια σχετική ευγλωτία αλλά είναι στοιχειώδη σε ένα φόρουμ. Στην ζωή μετράνε άλλα πράγματα.
    Εσύ και εγώ και κάποιοι άλλοι μπορούν να παίξουν πολλά παιχνίδια. Είμαστε μέσα σε όλα.

    Αστάρτη (ναι ναι επιβεβαιώνω...είμαι η Αστάρτη)
     
  6. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Φίλε μου Incomplete_ (γιατί σε θεωρώ φίλο μου), ευχαριστώ! Απόλαυσα το παραλήρημά σου, και μάλιστα το τύπωσα και το κόλλησα στο ψυγείο για να το διαβάζω συχνά, τώρα που που περνάω αυτά που ξέρεις πως περνάω. Κατάλαβα επίσης για άλλη μιά φορά, γιατί σε αγαπώ τόσο πολύ. Είσαι αν μή τί άλλο, αυθεντικός!!! Ειλικρινής!!! Σεμνός!!! Όμορφος!!! Με χιούμορ!!! Νοικοκύρης!!! Φασίστας!!! Τσαχπίνης!!! I LOVE YOU crazy rabbit!
     
  7. G_E

    G_E Contributor

    Re: Απάντηση: Σκέψεις.................................και όχι μόνο

    Χωρίς να θέλω να υποθάλψω το ναρκισσισμό σου (δεν έχω λόγο να το κάνω) πάντα έχουν ενδιαφέρον τα γραπτά σου και ειδικά γραπτά σου σαν κι αυτό που σχολιάζουμε.

    Επίσης σε συγχαίρω για τις απαντήσεις σου στον creteboyman. Για να απαντάς, καταλαβαίνεις τι γράφει κι αυτό είναι θαυμαστό.
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2006
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σκέψεις.................................και όχι μόνο

    Αμαζόνα,κουνέλι είσαι και φαίνεσαι!Ελπίζω να μακρύνει σύντομα το τρίχωμα του σκύλου σου,ξέρεις γιατί  

    Είδες Αστάρτη που πρέπει να μου έχεις εμπιστοσύνη;Περιττό να σου πω,πως αν μου έλεγες πως σου άρεσε αυτή η πίπα,θα έπεφτες στα μάτια μου...

    ΚύριεG,ευχαριστώ γενικότερα .. 

    Σχετικά με τα γραπτά του cretesomething,με βοηθάει η βαθειά γνώση της αιγυπτολογίας και η ποιητική μου φύση 
     
  9. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    Απάντηση: Σκέψεις.................................και όχι μόνο

    so u see? πραμα δε παει χαμενο ΄-) και τη βαθεια (βαθεια? χεχε) γνωση χρησιμοποιεις... και το alter ego soy )) write some poets...-) maybe will be interesting;_))...with regards,.....from ....something lol
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σκέψεις.................................και όχι μόνο

    Άμα βρεις Master να μας τον συστήσεις ,σε παρακαλώ  
     
  11. creteboyman

    creteboyman Regular Member

    Απάντηση: Σκέψεις.................................και όχι μόνο