Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλαβος της soft_crystal !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hugger, στις 13 Απριλίου 2007.

  1. hugger

    hugger Regular Member

    Η ιστορια γνωστη, χιλιοπαιγμενη.
    Ενας αντρας ερωτευεται μια γυναικα. Αλλα να συμβει αυτο σε μενα δεν το περιμενα. Υπουλα, αθορυβα,και αναπαντεχα με χτυπησε σαν τσουναμι.Την ειχα δει τη θαλασσα να αφριζει, αλλα δεν ηξερα τι ερχοταν. Ερωτευτηκα την soft_crystal και δεν το καταλαβα ουτε καν ο ιδιος. Επρεπε να υψωθουν μεσα μου τα τεραστια κυματα της απογνωσης για να το καταλαβω και να γραψω εδω, δημοσια σαν τελευταια ελπιδα να της ζητησω να γινω ο σκλαβος της.
    Ας μη σπευσουν οι καλοθελητες να με συνετισουν η να με χλευασουν, το μηνυμα αυτο, φορτισμενο απο τη δημοσιοτητα που εχει, μοναδικο αποδεκτη εχει Εκεινη, που εχει κανει την καρδια μου μακρια της,να νιωθει τη μοναξια του ISS καθως περιστρεφεται γυρω απο τη γη χωρις να μπορει να την αγγιξει. Την υπεροχη γυναικα που "κρυβεται" πισω απο το ψευδωνυμο "soft_crystal", και ειναι η μονη που θα καταφερνε να με κανει να κοιταξω τοσο βαθεια μεσα μου και να αλλαξω.
    Δεν μου αρνηθηκε τη φιλια της, δικοπο μαχαιρι, κι εγω τωρα αποζητω τον ερωτα της.
    Μαρια, δεν μπορεις να μου αρνηθεις να γινω ο σκλαβος σου, γιατι ηδη ειμαι. Και μονο εσυ μπορεις να με κανεις να σηκωθω απο εδω κατω που βρισκομαι πεσμενος στα γονατα να σε εκλιπαρω, collar me !
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Μαρια ?

    εχω ενα στραπ ον , αν θες στο δανειζω !  


    ααααα ! εχει και δονηση !
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    ..!


    γίνονται και τέτοια
     
  4. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Μ' αρεσει που το ιντερνετ ειναι ενας χωρος οπου δινεται η ευκαιρια σε καποιους να δειξουν την αλληλεγγυη τους
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    παντα αγαπητε ! παντα !  
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    "Ξύλο" που θες κι εσύ soft_crystal  

    kudos hugger   πάντα πίστευα πως η soft_crystal είναι ok άτομο....
     
  7. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

     
    Λοιπόν ωραία η πλάκα αλλά δεν το βγάζεις τώρα το θέμα;
     
    Last edited: 13 Απριλίου 2007
  8. hugger

    hugger Regular Member

    Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Με τιμαει η απαντηση σου, ομορφη μεδουσα του Αιγαιου, που με λαβωσες θανασιμα με τα πλανερα σου πλοκαμια... κι αυτο γιατι ισως πισω απο την αμφιβολια σου να υπαρχει η κρυφη ελπιδα της επιβεβαιωσης, η εκπληξη πως εγω .. εσενα...,η ακομα και η ψυχρη αυταρεσκη επιθυμια να ταπεινωθω περισσοτερο.
    Ομως για μενα δεν ευπαρχει πιο γλυκος απο τον πονο του ερωτα σου, δεν υπαρχει αμφιβολια γι' αυτα που νιωθω μεσα μου για σενα, δεν υπαρχει πιο φυσικο πραγμα απο το να σ αγαπω, και μονο ταπεινωση δεν ειναι να φωναξω οτι σου ανηκω.
    Αν παλι το θεωρεις προσβλητικο αυτο το ποστ, αναλογισου οτι ισως ο τρελλος που μοιραζει χρυσες λιρες στην πλατεια δεν ειναι παντα απατεωνας, και ισως αν με πιστευες νωριτερα, θα το απεφευγα να κανω αυτη την τρελλη πραξη, για την οποια ομως δεν μετανιωνω καθολου.
    Αν οι ταμπελες παιζουν ρολο γι' αλλους, ελπιζω για σενα να μην ισχυει αυτο, αλλωστε το ξερεις οτι στο εχω ξαναγραψει εδω: https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showpost.php?p=98538&postcount=1
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    ελα βρε Μαρια..κανε κατι..
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τελικα ... αυτοι που μπορουν να ερωτευτουν ... φαινονται .... τι στο διαλο ... σε πηγαδι κατουρησα εγω ? .... ποτε δεν θα σκεφτομουν να μιλησω ετσι σε μια γυναικα .....
    παντα θεωρουσα την σχεση "αναγκαιο βασανο" με το "βασανο" σε bold .... θελουμε εντελως διαφορετικα πραγματα , γελαμε με διαφορετικα αστεια ... γενικα δεν ξερω απο ποιο πλανητη ηρθαν ... οπως και εμεις αλωστε ....
    Ολες μου ειπαν με τα ιδια λογια : "ποτε δεν πιστευα οτι θα ζηλευα και θα μισουσα μια βαρκα" ... τι να πω ? ... μπραβο στον hugger και τον καθε hugger που θεωρει τοσο χρησιμο στην ζωη του εναν αλλον ανθρωπο .... δεν μπορω να πω οτι τον ζηλευω .... αλλα ποναει που δεν το εχω νιωσει ....
    παντως hugger νομιζω οτι η δικη σου περιπτωση εχει καποια κοινα με το ψαρεμα .... εισαι τυχερος οπως και να εχει διοτι αξιωθηκες να βιωσεις την εμπειρια .....
     
  11. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Δε θα σου πω εγω ποσο ανελπιδο ειναι αυτο που θελεις,η αρνηση που να παρει ειναι δυνατη σ'αυτες τις περιπτωσεις(το ξερω πολυ καλα απο πρωτο χερι).
    Στο κρυσταλλακι εξαλλου το εχω εγω σκοπο να βρω τον πιο γλυκο,αστειο και σεξυ κυριαρχο!
    Λοιπον,ξεπερασε το,γιατι δε γινεται να σταθεις εμποδιο στον ερωτα τους!!!!!
     
  12. Cat_Womanxxx

    Cat_Womanxxx New Member

    Re: Απάντηση: Σκλαβος της soft_crystal !

    Μπράβο που ενθαρρύνουμε τους ανθρώπους να λένε αυτά που νιώθουνε!!!! Ξέρει κανείς πόσο δύσκολο είναι να κάνει κανείς κατάθεση ψυχής και μάλιστα δημόσια? Καλή η πλάκα αλλά δεν χωράει σε όλες τις περιπτώσεις. Πρέπει να έχουμε την ευαισθησία να τα ξεχωρίζουμε κάποιες φορές.

    Συγνώμη anasia αλλά το σχόλιο σου μου φάνηκε λίγο άτοπο. Οσο για το αν θα χρειαστούν strap on νομίζω ότι μπορούν να αγοράσουν και δικό τους και μάλιστα χωρίς να είναι από "δεύτερο χέρι".

    Hugger ειλικρινά μακάρι να είχανε όλοι τα κότσια να εκφράσουνε τα συναισθήματα τους χωρίς φόβους και ενοχές.
    Καλή τύχη

    Cat